Announcement

Collapse
No announcement yet.

MetaL <3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MetaL <3

    Evo, za nas par ljubitelja...Recenzije, savjeti, doživljaji pjesama i spotova i sl.!
    Za početak želim vam dobrodošlicu ovom pjesmom...

    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

  • #2
    Re: MetaL &lt;3

    Originally posted by daedraug
    Sad idem malo u Off topic al jga. imam potrebu da kažem
    Malo su mi pre jednostavni...Gitare sviraju stalno iste Riffove a vokal mi je više za Nu Metal!
    Njihove stvari su mi pre lagane i podječaju me dosta na HIM-a
    evo da tu nastavim ! htio sam rec da edge of senity po meni nikako nije jednostavan ni u kojem segmentu ,growl je mocan ali ipak razgovjetan što je dosta tesko odpjevat , kroz pjesme im dolazi do stalnih promjena ritmova što pjesmu cini zanimljivom i sa gledalista sviraca dosta ju zakomplicira! a pjesme poput black tears možda zvuce malo na him zbog swano-ve potrebe za eksperimentiranjem kod vokala ali on je jedan jako tesko shvatljiv genijalac! ali sa nu metalom fakat nemaju veze (mrzim taj nu metal ) sve u svemu poslusaj
    Da se prebacimo vamo...tamo je sve opširno što se glazbe tiče!
    Definitivno je da su dobri ali morao bi preslušati sve stavi te proučiti njihove teme pjesma pošto je u Deathu jako teško razumiti pojedine rječi...

    Ja sam trenutno se ograničio na Kalmah i Winter sun (jer sam ljubitelj ponajviše Melodic deatha) pa kad proučim njihove tematike idem dalje

    Inače Metal smatram jednom od najzahtjevnijih vrsta glazbe, Nu Metal i Power sam počeo u početku slušat a sad mi se gade (Nightwish, Sabaton i sl.)
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: MetaL &lt;3

      Bok i tebi

      Comment


      • #4
        Re: MetaL &lt;3



        Comment


        • #5
          Re: MetaL &lt;3

          nightwish je nekad bio ok goth metal ban al kad je Tarja otisla čisti proljev ! inace ne volim gothic metal ali mi je ok poslusat epicu i therion ponekad! i da svaka ti čast sto si otvorio temu
          “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

          Comment


          • #6
            Re: MetaL &lt;3

            Jedan od mojih omiljenih metal albuma:

            Mayhem: De Mysteriis Dom Sathanas

            Uz to Slayer (ne kasni Slayer)... Ne pada mi više ništa na pamet što bih izdvojio kao odlično.
            Osim Manowara koji po imageu znaju biti zadnji klaunovi, ali znaju biti tako prokleto muzikalni, pogotovo Addams, da to u potpunosti kompenzira taj nedostatak.
            Navježbao sam se na Thor (The Powerhead), Blood Of My Enemies, Bridge of Death itd. Najbolja muzika za trening.
            Originally posted by daedraug
            Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
            Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

            Comment


            • #7
              Re: MetaL &lt;3

              Originally posted by SEVER
              Jedan od mojih omiljenih metal albuma:

              Mayhem: De Mysteriis Dom Sathanas

              Uz to Slayer (ne kasni Slayer)... Ne pada mi više ništa na pamet što bih izdvojio kao odlično.
              Osim Manowara koji po imageu znaju biti zadnji klaunovi, ali znaju biti tako prokleto muzikalni, pogotovo Addams, da to u potpunosti kompenzira taj nedostatak.
              Navježbao sam se na Thor (The Powerhead), Blood Of My Enemies, Bridge of Death itd. Najbolja muzika za trening.
              slayer rules...nisam osobno fan manowara ,kad je heavy u pitanju bogovi su mi judasi i maideni ! evo pa čuj obradu blood of my enemies od edge of sanity... dosta je spuštena pa ti se možda nece sviđat :

              “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

              Comment


              • #8
                Re: MetaL &lt;3

                Ich libe das Douche metal JA!!! :character-beavisbutthead:

                Comment


                • #9
                  Re: MetaL &lt;3

                  viewtopic.php?f=15&t=120
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: MetaL &lt;3

                    Slayer trenutno ne pratim ali znam da imaju odlične stvari! Nešto sam ih Malo ispreskako i svidjeli su mi se!

                    Rammstain je po meni kutron

                    Behemot je nedavno bio u Osjeku ali eto, ja sam novi u tim vodama pa još ne kužim šta propuštam! Bio je buraz!

                    Majhem također jako dobar!

                    Manowar mi je pre dječiji nekako...

                    Što se Heavy-a tiče, Iron Maiden N01 i naravno Accept te Moorhead koje je tek poslje nekako iz Hard Rocka prešao na Heavy!
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #11
                      Re: MetaL &lt;3

                      [youtubeww.youtube.com/watch?v=qzuHmS35B70&feature=related[/youtube
                      “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                      Comment


                      • #12
                        Re: MetaL &lt;3

                        [quote=daedraug][youtubeww.youtube.com/watch?v=qzuHmS35B70&feature=related[/youtube
                        Ubuduče obišeš ovo di počinje slvo & ako ima u nazivu
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #13
                          Re: MetaL &lt;3

                          Iced Earth, jako dobri i jako popularni
                          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                          Comment


                          • #14
                            Re: MetaL &lt;3

                            metal,davno sam ga krenio slušat
                            prošao sam sve faze metala, al nekak mi je thrash najbolji :P jbg o ukusima se ne raspravlja
                            inače vidim da spominjete melodeath


                            dobri su
                            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                            Comment


                            • #15
                              Re: MetaL &lt;3

                              Evo nešto o Maidenima za one koji nisu znali!

                              Iron Maiden je britanski heavy metal sastav osnovan 1975. godine, a danas se smatra sinonimom heavy metala. Njegov osnivač Steve Harris,ima ulogu basista, uz gitariste Adriana Smitha, Dave Murraya i Janicka Gersa, bubnjara Nicka McBraina te pjevača Brucea Dickinsona. Ukupno su izdali 25 albuma

                              Iron Maiden su u samom početku svirali u Hrvatskoj kao predgrupa Bijelom Dugmetu ako se ne varam...

                              Također su kpirali jednu pjesmu divljih jagoda, malo čudno ali istinito! Stakleni hotel je izdan 3god. prije Two minutes to Midnight!



                              Jga...Danas su Bogovi Heavy-a a za Jagode niko nikad ni čuo nije
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment

                              Working...
                              X