Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirko Filipović

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Mirko Filipović

    Da prema slici izgleda da je povećao malo BF ali ovo nije bodybuilding nego borba. Sigurno je povećao mišićnu masu a izgled ovdje stvarno nije bitan a i ne izgleda loše.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #17
      Re: Mirko Filipović

      ma taj al turk je glup ko k...

      ima jednu borbu u ufc-u i tu je spusio...(cheik kongo)

      nema skoro nikakvu borbu na nogama, ali je na podu zvijer

      mirko se 5 mjeseci pripremao za ovu borbu i ubit ce tog bahatog cigana

      Comment


      • #18
        Re: Mirko Filipović

        A nije se moga baš 5 mjeseci pripremat kad mu je oko Nove godine bila operacija koljena.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #19
          Re: Mirko Filipović

          Originally posted by Dalibor
          A nije se moga baš 5 mjeseci pripremat kad mu je oko Nove godine bila operacija koljena.
          da znam, ali mislio sam reci da je imao 5 mjeseci da se ODMORI I PRIPREMi(tj. trenira)

          tko je gledao ili slušao mirkove komentare ili njegove treninge zna o čemu se radi : mirko je motiviraniji nego ikad i jači nego ikad. ima 107 kila, bolji hrvačku tehniku i unapredio je sve što je bilo na malo nižem nivou do sad. ozljeda je prošlost, imao je dosta vremena da sagleda svaki aspekt svoje karijere, i sa odlučnošću je došao u ufc da ostavi trag i popravi dojam

          Comment


          • #20
            Re: Mirko Filipović

            iskreno, ne treba nis ocekivat....
            ak nes ocekujemo, mozemo se samo razocarat
            zato, sta bude bude, bolji ce pobijedit i to je to ^^
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • #21
              Re: Mirko Filipović

              Zadnjih par borbi koje je izgubio prije svake je rekao vratio sam se jači nego ikad, željan san borbe,itd...pa je spušija jbg......Volia bi da dobije i da se psihički vrati i stabilizira jer njega od sportaša iza Ivaniševića cijenim najviše.
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • #22
                Re: Mirko Filipović

                A kaj mislis da se ovaj drugi nije pripremao,da je sjedio pred TV-om i sladoled lizao Pa Gonzaga je isto bio pocetnik u UFC-u kolko znam pa pogledaj kako je nokautirao Mirka.Zato sto Mirko ima vise iskustva ne znaci da na svijetu nema jacih.Meni osobno je inace Mirko bio jedan od najboljih prije,svidjeo mi se njegov stil borbe osim sto me smetalo da je tako slab na podu,ono vise glup mi ispadao u tim nekim hrvackim zahvatima.u zadnje vrijeme me jako razocarao,totalno bezveze se borio,ne vjerujem da se moze vise vratit u staru slavu. Sto se tice BF-a,ajd bolje je da ga ima jer inace salo stiti od udaraca

                Comment


                • #23
                  Re: Mirko Filipović

                  ..ma Mirko je pao poslje poraza od Fedora..kaže da nije nikad bio motiviran kao sad..vidjet čemo, meni osobno fali mirko iz dana kad je lomio Igora Vovchanchyna i Alexandera Emelianenka..valjda je ostalo još žara u njemu da se vrati u punom sjaju
                  http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

                  Comment


                  • #24
                    Re: Mirko Filipović

                    Bila je dobra borba i Mirko-Vanderlei Silva

                    Comment


                    • #25
                      Re: Mirko Filipović

                      Originally posted by dante
                      A kaj mislis da se ovaj drugi nije pripremao,da je sjedio pred TV-om i sladoled lizao Pa Gonzaga je isto bio pocetnik u UFC-u kolko znam pa pogledaj kako je nokautirao Mirka.Zato sto Mirko ima vise iskustva ne znaci da na svijetu nema jacih.Meni osobno je inace Mirko bio jedan od najboljih prije,svidjeo mi se njegov stil borbe osim sto me smetalo da je tako slab na podu,ono vise glup mi ispadao u tim nekim hrvackim zahvatima.u zadnje vrijeme me jako razocarao,totalno bezveze se borio,ne vjerujem da se moze vise vratit u staru slavu. Sto se tice BF-a,ajd bolje je da ga ima jer inace salo stiti od udaraca

                      daj molim te nepricaj gluposti

                      Comment


                      • #26
                        Re: Mirko Filipović

                        kakve *****e gluposti.kao prvo ti nemas pojma o borbi.da te mama pljusne cvilio bi ko malo dijete pa mi se nemoj pametan tu raditi

                        Comment


                        • #27
                          Re: Mirko Filipović

                          ..da da ubio ga je..ma Silva je za mene najbolji borac ikad to je jedini čovjek koji nikad nije reko da se neče s nekim borit..borio se i s ljudima iz svoje kategorije a bogami i sa ljudima puno težim od njega..a i dugo je držo u Prideu pojas u srednjoj kategoriji..prva borba Mirko - Silva je isto brutala bila..
                          http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

                          Comment


                          • #28
                            Re: Mirko Filipović

                            Silva je razbijac,ima lude udarce.dobro je kad se takvi dva nadu u ringu.ima vatrometa puno

                            Comment


                            • #29
                              Re: Mirko Filipović

                              Originally posted by dante
                              kakve *****e gluposti.kao prvo ti nemas pojma o borbi.da te mama pljusne cvilio bi ko malo dijete pa mi se nemoj pametan tu raditi

                              evo ti seljacino r... g... link od tvog al turka:

                              http://www.xlfight.hu/xltv.php?from=0&p ... itemid=299

                              ti vjerojatno nikad u zivotu nisi gledao borbu

                              Comment


                              • #30
                                Re: Mirko Filipović

                                Originally posted by dante
                                kakve *****e gluposti.kao prvo ti nemas pojma o borbi.da te mama pljusne cvilio bi ko malo dijete pa mi se nemoj pametan tu raditi

                                ti si stvarno jedan ... covjek

                                .....

                                Comment

                                Working...
                                X