Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirko Filipović

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Mirko Filipović

    ma ja sam svoju vrecu danas otpilio nogom sa stropa.moram po novu kvragu.samo novce moram trosit. Fedor je fora sa onim cekicem velikim kad udara gumu.to je dobro za bacanje inace njemu

    Comment


    • #47
      Re: Mirko Filipović

      Dobar je Mirko, ali cini mi se da bi ga Dante razbio u parteru.

      Comment


      • #48
        Re: Mirko Filipović

        iskljucite, ali necu se dati z...

        Comment


        • #49
          Re: Mirko Filipović

          Originally posted by Titanik
          Dobar je Mirko, ali cini mi se da bi ga Dante razbio u parteru.

          ma on bi i brock lesnara razbio u parteru

          Comment


          • #50
            Re: Mirko Filipović

            Originally posted by michy
            iskljucite, ali necu se dati z...
            Ako nisi spreman prihvatiti tuđe mišljenje onda nemoj raspravljati. Nitko te nije dirao.
            I ne možeš nikome psovati mater i slično.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #51
              Re: Mirko Filipović

              Originally posted by kelly
              Originally posted by michy
              iskljucite, ali necu se dati z...
              Ako nisi spreman prihvatiti tuđe mišljenje onda nemoj raspravljati. Nitko te nije dirao.
              I ne možeš nikome psovati mater i slično.

              a dante meni moze prijetiti??

              Comment


              • #52
                Re: Mirko Filipović

                Bas sam gledao ono sa Silvom kako lezi u ledu,lool.Al mislim da neke te vjezbe su bezveze.Npr.mirko te neke abnormalne gluposti nije radio a opet ga je razbio,kuzis.Za ovo sa ledom znam da olimpijski dizaci utega rade,nesto slicno.idu nakratko goli u ledenjaru nekakvu,kao to im pojacava imuni sustav

                Comment


                • #53
                  Re: Mirko Filipović

                  Originally posted by dante
                  e Michy pretrgnut cu te na pola i jos 2 puta po pola.nemoj me jebat jer cu te pronaci sigurno

                  kad si se tukao opce u zivotu?!pa ti se divis Mirku.Covjece ja bi se s njim mlatio a nije da se ne bih s nekom curicom ko ti.Ti kad dodes sa curom na zabavu sutis ko picka.Mogao bi je svatko po****** tebi pred nosom a ti nebi ni mrdnuo od straha.Kad namlatis bar jednog izbacivaca negdje javi mi se, do toga slobodno sanjaj dalje da si faca teska

                  imas srece sto takve bas i ne mlatim ko ti,jedna samarcina i previse
                  Dante, smanji malo tu bahatost, ok? Mislim da ljudi nemaju neko mišljenje o internet-borcima. Kud se ideš dečku bahatit, šta ti je reko da si tolko popizdio? daj smirite te tenzije, ko djeca se ponašate.

                  Edit: sad sam vidio

                  aj aj, dosta u svakom slučaju

                  Comment


                  • #54
                    Re: Mirko Filipović

                    Marijan al ti opce citas postove ili samo jedan post

                    edit:ajd vidio si

                    Comment


                    • #55
                      Re: Mirko Filipović

                      editovo sam, :P

                      ma gle al ipak, i stariji si od njega i sve, budi pametniji i zreliji kad te već ide jebat.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Mirko Filipović

                        Originally posted by dante
                        Bas sam gledao ono sa Silvom kako lezi u ledu,lool.Al mislim da neke te vjezbe su bezveze.Npr.mirko te neke abnormalne gluposti nije radio a opet ga je razbio,kuzis.Za ovo sa ledom znam da olimpijski dizaci utega rade,nesto slicno.idu nakratko goli u ledenjaru nekakvu,kao to im pojacava imuni sustav
                        da rekao je da mu to pomaže da mu se mišići brže odmore i da može što brže ponovno trenirat..ma gledam to i sam kažem da tak šta odradim nebi mogo 2 tjedna hodat..svaka mu čast..i Sean Sherka caveman training je bolesnoća
                        http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

                        Comment


                        • #57
                          Re: Mirko Filipović

                          Originally posted by Marijan
                          editovo sam, :P

                          ma gle al ipak, i stariji si od njega i sve, budi pametniji i zreliji kad te već ide jebat.
                          imas pravo, ali nemam zivce,to me muci a pogotovo kad znam za sto sam sposoban i onda kad mi se takav javi..........

                          da rekao je da mu to pomaže da mu se mišići brže odmore i da može što brže ponovno trenirat..ma gledam to i sam kažem da tak šta odradim nebi mogo 2 tjedna hodat..svaka mu čast..i Sean Sherka caveman training je bolesnoća
                          covjece ja bi bas to treniro sve,nije problem,ali stvar je da taj trening nije dobar za izgled tijela,ti ces ojacat ali neces izgradit ono super tijelo.problem je da se treba odlucit ali trenirat za izgled,borbu...nije isto.ja pokusavam BB i poslije tako nesto uklopit ali tesko to ide.oooni treniraju samo ono sta koriste u borbi nista vise.pa vidis da vecina ono cudno ispadne tjelesno,negdje ima abnormalno misice negdje nista.

                          filipovica sam gledao on je ono ko normalne treninge imao,vecinom sparing i mijenjaju se, svake 2 min ide drugi a Mirko mora izdrzat sa njima,nije nesto ono komplicirano ko ovaj.a ono svaki svoje nađe sta mu pase.

                          Comment


                          • #58
                            Re: Mirko Filipović

                            ..ma znam da neče oni nikad izgledat ko bilderi nekakvi..ljepše mi vidjet fajtersko tijelo nego prejako nabildano..recimo kak izgleda Ricardo Arona..to mi je najljepše
                            http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

                            Comment


                            • #59
                              Re: Mirko Filipović

                              Originally posted by michy
                              Originally posted by kelly
                              Originally posted by michy
                              iskljucite, ali necu se dati z...
                              Ako nisi spreman prihvatiti tuđe mišljenje onda nemoj raspravljati. Nitko te nije dirao.
                              I ne možeš nikome psovati mater i slično.

                              a dante meni moze prijetiti??
                              michy, vidi se iz postova da si prvi počeo svađu i psovati mu mater, zato ti je prijetio.

                              A ti dante prepusti nama da rješavamo psovke.

                              Ovo je kraj rasprave.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #60
                                Re: Mirko Filipović

                                Originally posted by jasmin-mlinaric
                                ..ma znam da neče oni nikad izgledat ko bilderi nekakvi..ljepše mi vidjet fajtersko tijelo nego prejako nabildano..recimo kak izgleda Ricardo Arona..to mi je najljepše
                                Pa da odu na dijetu nebi se previše razlikovali od "bildera". Samo što im se dijeta nikako ne isplati. Izgubili bi na energiji i snazi. oni unose jednostavno ogromne količine hrane da održe takvu kilažu.

                                Comment

                                Working...
                                X