Announcement

Collapse
No announcement yet.

Karate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Karate

    da ima puno dobrih klubova po dalmaciji,cak i semi kontakt turniri su dosta jaki,ja san kad sam bija mladi dobija lipu nogu u glavu na takvom turniru od starijeg protivnika i dalo mu poen,a lik se tuka ka da je full kontakt.zgadilo mi se ocjenjivanje jer bi se znalo dogadat da u natjecanju ima da je polak sudaca iz istog kluba ka i neki natjecatelji pa su bili pristrani.
    ja san isto doša do smedega (nama su uveli crtice iz po meni smisla da se prikupi više para - i nisan smija polagat crni jer nisan bija punoljetan,a i da bi polozija crni treba bi ic na seminar na hvar ili brac i stat tjedan-10 dana a nisan ima para za tako nesto.odusta san jer mi je dosadilo treniranje,tj postalo mi je šta san odrasta sve više monotono i dosadno bez dobrog inteziteta treninga jer je ekipa koja je imala crni pojas otišla ca vecinom.faks,zena,dica šta ja znan XD
    a i trener me nije volija jer san pretendirao agresivniju borbu,sa više fizickog kontakta a on je više radija na tehnici i katama.pa mi je godinama zanovjeta zašto ne iden na natjecanje iz kata i tih gluposti koje san ja mrzija i govorija da san rekreativac ako neiden na to a iden na borbe,pa mi je s vremenom prekipilo.
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

    Comment


    • #17
      Re: Karate

      ja treniram, tj treniro, tj treniram jos uvijek 12god, nego do faksa sam treniro redovto, al od tad zbog faksa i posla manje, vise rekreativno, zadnjih pol godine skoro nikako jer radim popodne a treninzi navece.
      nego nisam upoznat s nazivima, al sto nije shotokan kontaktni karate, nes ko kikboks(kak e vec pise) i ti ostali sportovi.

      i kolko znam karate, znaci prazna saka a ne ruka, valjda!

      ja sam isto dosao do smeđeg pojasa, ostao mi po novom rezimu smeđe-crni i crni, nisam polozio zbog financija jer je jako skupo polaganje, za vise pojaseve a i nemogućnost redovitih treninga imali smo uvjet za pojaseve da odradimo određeni broj trenina u određenom razdoblju...

      nego sto se tiče snage, u karateu, naravno da je treba, al nije tolko vazna kao izdržljivost, tenika i brzina.

      neko je rekao kak ce bez snage nekog bacit i zakucat dolje jer to nosi 3 boda...inače u karateu kolko ja znam iz iskustva je teško zakucat pravilno da dobiješ bodove, ja di god sam gledo borbe a iz svojih rijetko sam vidio da neko dobiva na to, jer ovaj dolje počne mlatarat nogama....a sto se tiče klinča i to, zas bi iso u klinč, ak imaš brzinu a i tehniku, cim neko nasrne na tebe sam ga presječeš đakozukijem i eto boda, to mi jejedna od omiljenih bila, sam se malo sagneš u koljenima i jednom rukom štitiš i zadnjom đako.

      znaci tehnika, brzina i izdržljivost su po meni puno bitnije od snage, al naravno valja i nju imat.

      inače mene je ****** izdržljivost, inače se brzo umaram, sto zbog srca, imam ko klinac neku glupost, nis strasno, al eto brze se umaram, e da sam tad znao za coffein 200 a i zbog nepripremljenosti.
      najjaci turnir mi je bio jos davnooo, prvu borbu ful dobro oradim, pobjedim 3-4 razlike, drugu i trecu nes slabije, al pobijedim i u finalu crko ko govno i prakticki tojim na mjestu i branim se i cujem u kutu trenera od protivnika kak govori, nemoze vise sd kreni, ovaj kreno ja blokiro sve i nes je napravio, dobio drugu kaznu i ja dobio bod i pobjedio 1-0

      inače najviše sam mrzio previjanje po podu, počnu se previjat koda ih je tenk pogodio i kad ti dobje kaznu istog trena je ko nov, reko o jeb......, najrađe bi mu glavu skino mavašijem

      Comment


      • #18
        Re: Karate

        haha,nama bi svaku 4,5 borbu neko nekoga zalipija nogom u jaja a sudci ništa,niti kazneni poen,ma preserans
        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

        Comment


        • #19
          Re: Karate

          Originally posted by Korekt
          da ima puno dobrih klubova po dalmaciji,cak i semi kontakt turniri su dosta jaki,ja san kad sam bija mladi dobija lipu nogu u glavu na takvom turniru od starijeg protivnika i dalo mu poen,a lik se tuka ka da je full kontakt.zgadilo mi se ocjenjivanje jer bi se znalo dogadat da u natjecanju ima da je polak sudaca iz istog kluba ka i neki natjecatelji pa su bili pristrani.
          ja san isto doša do smedega (nama su uveli crtice iz po meni smisla da se prikupi više para - i nisan smija polagat crni jer nisan bija punoljetan,a i da bi polozija crni treba bi ic na seminar na hvar ili brac i stat tjedan-10 dana a nisan ima para za tako nesto.odusta san jer mi je dosadilo treniranje,tj postalo mi je šta san odrasta sve više monotono i dosadno bez dobrog inteziteta treninga jer je ekipa koja je imala crni pojas otišla ca vecinom.faks,zena,dica šta ja znan XD
          a i trener me nije volija jer san pretendirao agresivniju borbu,sa više fizickog kontakta a on je više radija na tehnici i katama.pa mi je godinama zanovjeta zašto ne iden na natjecanje iz kata i tih gluposti koje san ja mrzija i govorija da san rekreativac ako neiden na to a iden na borbe,pa mi je s vremenom prekipilo.


          di si trenira?

          Comment


          • #20
            Re: Karate

            haha evo bas ovu subotu zduvo protiv portugalca 6-0 2.najtezi poraz , ali jbg, sve je to sport, ovo ljeto krecem se pripremama za drzavno i nadam se sto boljem uspjehu
            dosta zahtjevan sport sto se tice brzine , fleksibilnosti, eksplozivnosti i kontrole i bas zato volim taj sport , a i jako mi se sviđa kombinirat ga sa teretanom, prvenstveno zbog toga sto mi se sviđa kombinacija snage i fleksibilnosti

            Comment


            • #21
              Re: Karate

              Pozdrav kolege karatisti! Kao i ostali propala karijera u karateu pa se uhvatio teretane!
              Inače sve u svemu odličan sport za razvoj kordinacije i agilnosti.

              Ali cura mi više voli kad legnem na nju sa svojih 85 kila mišića i uhvatim je žuljevitim rukama nego onih 75 eksplozivnih i aglinih kila koliko sam imao kad sam se natjecao.

              Comment


              • #22
                Re: Karate

                pozdrav od jos jednog bivseg karatasa koji se prepoznao u teretani medu hrpom celika

                Comment

                Working...
                X