Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako vježbati za napraviti špagu - za visoke nožne udarce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako vježbati za napraviti špagu - za visoke nožne udarce

    Zanima me što i koliko vježbati dda bi čovjek napravio mušku špagu???

  • #2
    Re: Kako napraviti špagu??

    e to ti i mene zanima jer ne mogu bas ju napravit.ali kao trebalo bi se stalno rastezat,ne samo spagu radit nego sve dijelove rastezat i tako.procitao sam da neki stoje u stavu spage do minute,neki cak uzmu uteg u ruku da ga sto bolje stisne dolje.ali citao sam da neki nit nikada nece moc napravit spagu,jednostavno su se tako rodili i nemres si tu pomoci

    Comment


    • #3
      Re: Kako napraviti špagu??

      svakodnevno istezanje prepona

      Edit:isto tako ako nemas genetske predispozicije(prekruti misici) zaboravi na špagu
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #4
        Re: Kako napraviti špagu??

        Edit:isto tako ako nemas genetske predispozicije(prekruti misici) zaboravi na špagu
        pa kad gledas zasto zene mogu tak lako noge sirit ne smetaju im bas misici

        Comment


        • #5
          Re: Kako napraviti špagu??

          Originally posted by dante
          Edit:isto tako ako nemas genetske predispozicije(prekruti misici) zaboravi na špagu
          pa kad gledas zasto zene mogu tak lako noge sirit ne smetaju im bas misici
          nije stvar u kolicini i velicini mišica vec u krutosti/fleksibilnosti
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • #6
            Re: Kako napraviti špagu??

            Ja sam 8 god trenira taekwondo i nikad nisam uspio napravit špagu skroz, uvijek mi je falilo 10-ak cm pa valjda je mene genetika malo zakinula što se tiče fleksibilnosti prepona
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #7
              Re: Kako napraviti špagu??

              Dajte ljudi neka nam neko ko je moze napraviti da uputstvo kako trenirati,
              AKO NAM PREPONE NISU TOLIKO GENETSKI KRUTE!!

              Comment


              • #8
                Re: Kako napraviti špagu??

                iman prijatelja koji se bavi bodybuildingom lik se nikad nije isteza nakon treninga i bio je nabijen i vrlo malo fleksibilan.sad je upisa kickbox i misici su mu se smanjili tj. napokon su primili pravi izgled,samo zbog rastezanja,sad moze napravit spagu,nema druge istezanje i isz+tezanje samo pazi da se ne ozljedis i za misec dva ces je moc napravit
                Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                Comment


                • #9
                  Re: Kako napraviti špagu??

                  Originally posted by filip1990
                  iman prijatelja koji se bavi bodybuildingom lik se nikad nije isteza nakon treninga i bio je nabijen i vrlo malo fleksibilan.sad je upisa kickbox i misici su mu se smanjili tj. napokon su primili pravi izgled,samo zbog rastezanja,sad moze napravit spagu,nema druge istezanje i isz+tezanje samo pazi da se ne ozljedis i za misec dva ces je moc napravit
                  nevjerujem da ce svako moc nakon 2 mjeseca... bitna je genetika jako za to

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako napraviti špagu??

                    vise manje,nekima treba i do 6 mjeseci ali bitno je isz+tezat prepone i doc ce samo od sebe...
                    Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako napraviti špagu??

                      Originally posted by sthooligan
                      Ja sam 8 god trenira taekwondo i nikad nisam uspio napravit špagu skroz, uvijek mi je falilo 10-ak cm pa valjda je mene genetika malo zakinula što se tiče fleksibilnosti prepona
                      samo ti je trebo neko da ti izbije jednu nogu i evo špage....
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako napraviti špagu??

                        hehehe bas !

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako napraviti špagu??

                          ja mogu napraviti spagu, jednostavno takva mi genetika... bez problema ju napravim...
                          Um nas ograničava. Dok god tvoj um može predvidjeti činjenicu da nešto možeš napraviti, ti to možeš, samo ako u to vjeruješ 100%.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako napraviti špagu??

                            Ljepo su ti neki odgovorili, spustaj se par puta tjedno u spagu, zadrzi u krajnjem polozaju, kad osjetis bol i zatezanje, 30ak sekundi i ponovi to po tri, do cetiri puta u tom danu kad to vjezbas.
                            S vremenom ces se spustiti do poda, a kad ce to biti, nemam pojma, ovisi o tebi.
                            Za malo stimulacije, jednom tjedno izmjeri udaljenost jaja od poda i vidjet ces da napretka ima, ako ne u spagi, onda ti jaja rastu, pa si opet sretan!!!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako napraviti špagu??

                              Rađe bi da mi kita raste.od jaja nikakva korist.

                              Comment

                              Working...
                              X