Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako vježbati za napraviti špagu - za visoke nožne udarce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kako napraviti špagu??

    Originally posted by Krga
    Ljepo su ti neki odgovorili, spustaj se par puta tjedno u spagu, zadrzi u krajnjem polozaju, kad osjetis bol i zatezanje, 30ak sekundi i ponovi to po tri, do cetiri puta u tom danu kad to vjezbas.
    S vremenom ces se spustiti do poda, a kad ce to biti, nemam pojma, ovisi o tebi.
    Za malo stimulacije, jednom tjedno izmjeri udaljenost jaja od poda i vidjet ces da napretka ima, ako ne u spagi, onda ti jaja rastu, pa si opet sretan!!!
    Krga, mislim da si nam svima falio, ne ostavljaj nas više...uvijek sam volio čitati tvoje komentare...


    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Kako napraviti špagu??

      Originally posted by kelly
      Originally posted by Krga
      Ljepo su ti neki odgovorili, spustaj se par puta tjedno u spagu, zadrzi u krajnjem polozaju, kad osjetis bol i zatezanje, 30ak sekundi i ponovi to po tri, do cetiri puta u tom danu kad to vjezbas.
      S vremenom ces se spustiti do poda, a kad ce to biti, nemam pojma, ovisi o tebi.
      Za malo stimulacije, jednom tjedno izmjeri udaljenost jaja od poda i vidjet ces da napretka ima, ako ne u spagi, onda ti jaja rastu, pa si opet sretan!!!
      Krga, mislim da si nam svima falio, ne ostavljaj nas više...uvijek sam volio čitati tvoje komentare...



      Krga je zakon !

      Comment


      • #18
        Re: Kako napraviti špagu??

        http://www.youtube.com/watch?v=-ojIzh_B2dw
        pogledaj ostale njegove videe
        inace, poznat je i Thomas Kurz sa svojim izometričnim istezanjem. Koliko sam vidio, ta 2 lika su najpoznatija za vjezbe istezanja. Ali, postoji caka - a to je da prvo moras ojacati noge da bi vjezbe funkcionirale.
        Ja prakticiram mix razlicitih vjezbi istezanje, ne bas osobito uspjesno za side split. No napredovao sam za front split. Sad mogu glavom do koljena i fali mi malo za neku normalnu front spagu

        Comment


        • #19
          Re: Kako napraviti špagu??

          Ja sam je mogao napraviti kad sam atletiku trenirao,sad sam ozljeden pa sam se zapustio ali sam siguran da cu je opet moci...stari samo istezanje i istazenje,prepone najvise ...ja sam svako jutro kad sam se probudio iso na istezanje,pa trening,istezao sam se valjda 2 sata dnevno jbg ga...tako da ja bolje formule od "strpljenje+vremena+istezanje" nema,zivio.

          Comment


          • #20
            Re: Kako napraviti špagu??

            ja ju mogu napravit, al sam žensko, pa ne znam koliko se to računa..
            0 bodova, a?
            Get fit or die trying!

            Comment


            • #21
              Re: Kako napraviti špagu??

              računa se računa.

              Comment


              • #22
                Re: Koliko vježbati da bi čovjek napravio mušku špagu?

                da,a?
                pa evo... dakle oduvijek sam se bavila sportom koji zahtjeva rastezljivost tako da nekako mi je špaga "prirodno stanje"..bila!
                i zadnjih 3 godine od kako sam samo u teretani, htjela sam poraditi na svojoj elastičnosti i vratiti ju na nivo na kakvom je bila ranije. nakon zagrijavanja bacim se na DOBRO rastezanje.. a dio koji se odnosi na samu špagu je "imitacija" špage. znači, sjedim na strunjači, jednu nogu ispružim "iza" i u potpunosti izravnam, a drugu koja ide "naprijed" skvrčim. na koliko stupnjeva imat tu nogu skvrčenu, ovisi o osobnim mogućnostima, ali bol je jača čim je noga "otvorenija". .pa izmjena pozicija nogu. i to je nešto što ponavljam i tijekom rastezanja i nakon treninga u istezanju. pazite na to da budete jako dobro zagrijani prije nego idete isprobavat špagu jer..posljedice mogu bit jako bolne.
                i tako dragi moji.. ja mogu špagu
                valjda ste neš uspjeli skužit
                Get fit or die trying!

                Comment


                • #23
                  Re: Koliko vježbati da bi čovjek napravio mušku špagu?

                  Originally posted by hippbaby
                  valjda ste neš uspjeli skužit
                  skužili smo da ti možeš špagu...

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: Koliko vježbati da bi čovjek napravio mušku špagu?

                    Originally posted by kelly
                    Originally posted by hippbaby
                    valjda ste neš uspjeli skužit
                    skužili smo da ti možeš špagu...

                    ...ok, ubuduće ću se više trudit da bolje objasnim
                    Get fit or die trying!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Koliko vježbati da bi čovjek napravio mušku špagu?

                      radje demonstriraj, taj oblik mi je drazi
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Koliko vježbati da bi čovjek napravio mušku špagu?

                        odes u teretanu i lipo usrid svog onog muskog znoja vidis kako treba radi spagu ispred tebe,gotovo sa treningom...
                        Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                        Comment


                        • #27
                          Re: Koliko vježbati da bi čovjek napravio mušku špagu?

                          ^^ Potpis

                          Comment


                          • #28
                            Re: Koliko vježbati da bi čovjek napravio mušku špagu?

                            sreća tvoja da nismo u istoj teretani
                            Get fit or die trying!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Koliko vježbati da bi čovjek napravio mušku špagu?

                              bome istina
                              Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                              Comment


                              • #30
                                Pitanje u vezi kickboxa

                                Nadam se da sam napisao u podforum koji treba...Zanima me koji je najbrzi nacin da mozes napraviti neke "visoke" kickove, uskoro se vracam kickboxu nakon jos mase...znaci da mogu sto višlje podici nogu ili ti udarac...vlastita iskustva ili sl. ? istezanje ?
                                https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                                https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                                Instagram: @shredded_dario

                                Comment

                                Working...
                                X