Announcement

Collapse
No announcement yet.

Strikeforce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Strikeforce

    ok nije los al da je trom i spor definitivno i fedor je bio bolji u stand upu,al u usporedbi s mirkom meni niti jedan od njih nije bas nes...mirko je bio pravi tehnicar
    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

    Comment


    • #47
      Re: Strikeforce

      Originally posted by marink
      ok nije los al da je trom i spor definitivno i fedor je bio bolji u stand upu,al u usporedbi s mirkom meni niti jedan od njih nije bas nes...mirko je bio pravi tehnicar
      Istina, Mirko je bio srčan i snazan borac koji je ostavljao jako veliki utjecaj i dojam dok si ga gledao u ringu, nije bez razloga izabran kao br 1. udarač ikada.
      "Your body is your biggest artwork."

      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

      Comment


      • #48
        Re: Strikeforce

        al zao mije fedora nekako mislim da je mogao pobjedit...imas pravo uopce nije bio pravi on,nesto je falilo,nije valjda i on dobio mirkov sindrom
        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

        Comment


        • #49
          Re: Strikeforce

          Originally posted by marink
          al zao mije fedora nekako mislim da je mogao pobjedit...imas pravo uopce nije bio pravi on,nesto je falilo,nije valjda i on dobio mirkov sindrom
          mislim da je. dosao je do vrhunca, postao je legenda, dalje nije moglo. mislim da je to vise neke psihicka barijera, pa i zbog poraza od werduma. ah gle i meni, ali njegovo je vrijeme proslo, dolaze novi broci, kako je Mauro rekao: moras pobijediti legendu da bi postao legenda. Fedor je obiljezio ovaj sport i siguran sam u to da mu ovo nije zadnja borba, vratiti ce se on. Veoma emotivan covjek, ne sumnjam da je na rubu sada. No ajde, dobio je pusu u čelu od Slive nakon meča.
          "Your body is your biggest artwork."

          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

          Comment


          • #50
            Re: Strikeforce

            evo bas sam sad pogledo cijelu borbu jer mi je net ujutro stekao pa nisam mogao,fedor je jako puno udaraca u stand upu promasio al stvarno puno,a silva ga je u parteru razje...do kraja....jednostavno nikakve sanse u parteru,jako mi je zao bilo gledat takvog borca u ovakvoj situaciji bez ikakve obrane...svaka cast silvi napravio je posao,al samo hocu rec da je fedor i dalje po meni kvalitetniji borac...nadam se da ce se vratiti...
            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

            Comment


            • #51
              Re: Strikeforce

              decki a kakve prognoze za mirkovu borbu dajate...??
              Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

              Comment


              • #52
                Re: Strikeforce

                kad je overeem?

                Comment


                • #53
                  Re: Strikeforce

                  Originally posted by marink
                  fedor na nogama puno bolji od silve,al da je u parteru tako slab pa ne vjerujem....covjece ovaj ga je bio posteno par puta sasio....ono..,samo ja sam sad na brzinu pogledao pa nisam sve vidio,gdje je oko sjebao to mu ovaj u parteru nogom ili sakom?
                  Nije Fedor slab u parteru nego je silva *****o ogroman.Ima cak 16 kila vise od fedora i visi je barem 10 cm.
                  Svakako mi je ža fedora ali izlgeda da te treniranje umori nakon odredenog perioda.
                  Overeem ti je 6.4 ja mislim
                  Arena

                  Comment


                  • #54
                    Re: Strikeforce

                    Hahah, baš mi je drago da je ovaj ruski gladijajator popušio.
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • #55
                      Re: Strikeforce

                      ..plakao sam ..nemam rijeci
                      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                      Comment


                      • #56
                        Re: Strikeforce

                        Originally posted by Demo
                        ..plakao sam ..nemam rijeci
                        ahaha nemoj jeb... heheh

                        malo prije sam procitao da ima jos sanse da se fedor bori na turniru kao zamjena,ako koji borac bude ozlijeden...
                        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                        Comment


                        • #57
                          Re: Strikeforce

                          Ma bolje da ne nastupa ,treba se on spustiti u kategoriju do 205 lbs-a.
                          Arena

                          Comment


                          • #58
                            Re: Strikeforce

                            Originally posted by marink
                            Originally posted by Demo
                            ..plakao sam ..nemam rijeci
                            ahaha nemoj jeb... heheh

                            malo prije sam procitao da ima jos sanse da se fedor bori na turniru kao zamjena,ako koji borac bude ozlijeden...
                            ..ne zajb..citav dan sam ko nista...stalno me pitaju sta mi je....///..mozda je cak i bolje da stane sad i ostane zapamcen kao legenda nego da krene i pocne gubiti, jer njegovo vrijeme je mozda proslo...na drugu stranu bih volio da se dobro pripremi i odradi jos ejdnu borbu...ovi momci su svi dosta veci od njega a i dalje ih je lomio 10 godina...pogledajte samo koliko je ovom emdvjedu trebalo da ga pobjedi i to mu se izvukao jedno 6-7 puta iako je ovaj bio na njemu...ma ovo po meni nije pravi gubitak..povreda, i to je fedor bio u dobroj poziciji na kraju borbe...
                            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                            Comment


                            • #59
                              Re: Strikeforce

                              Razbio ga je ko mačku. Ako dođe do revanša, Silvi će trebati forenzičar.. Svi znamo kako je završio mali japanac koji je nanio prvi poraz Fedoru, također zbog nemogućnosti nastavka borbe Vratit će se Fedor, nije on ***** ko Mirko

                              Comment


                              • #60
                                Re: Strikeforce

                                Originally posted by Mauro9
                                Razbio ga je ko mačku. Ako dođe do revanša, Silvi će trebati forenzičar.. Svi znamo kako je završio mali japanac koji je nanio prvi poraz Fedoru, također zbog nemogućnosti nastavka borbe Vratit će se Fedor, nije on p.... ko Mirko
                                ..ma vidi...popeo sa ne njega...a sa skoro 20kg prednosti i i prednosti u visini i u svemu normalno da ce ga razbiti..ali fedor se opet izvukao vise puta ..vjerujte mi da bi svaki drugi borac bio gotov 3 puta brze od njega, pogtovo borac njegove velicine....ovo ja ne smatram cistim porazom, ali opet ne znam da li ej bolje da stane ili da nastavi ..vidjet cemo
                                U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                                sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                                Comment

                                Working...
                                X