Announcement

Collapse
No announcement yet.

Strikeforce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Strikeforce

    Originally posted by Mauro9
    Razbio ga je ko mačku. Ako dođe do revanša, Silvi će trebati forenzičar.. Svi znamo kako je završio mali japanac koji je nanio prvi poraz Fedoru, također zbog nemogućnosti nastavka borbe Vratit će se Fedor, nije on p.... ko Mirko
    Ne možeš tako govoriti za Mirka!
    Mirko je legenda ovoga sporta, trebaš znati neke stvari o nečemu kad ideš pljuvati nekoga.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #62
      Re: Strikeforce

      Ne shvaćaj sve doslovno. A nazvao sam ga tako jer ni sam nezna svoje granice. Svjestan je da će pobrati a puni narod raznim pričama. A to što je postigao, to mu nitko ne osporava.

      Comment


      • #63
        Re: Strikeforce

        odi rade setat psa nego da tu trkeljas po forumu. neznam ko je "pametan" dosao na ideju da svi imaju pravo govora
        Imam disleksiju

        Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

        Comment


        • #64
          Re: Strikeforce

          Originally posted by ruky
          odi rade setat psa nego da tu trkeljas po forumu. neznam ko je "pametan" dosao na ideju da svi imaju pravo govora
          Mahatma Ghandi.
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • #65
            Re: Strikeforce

            Originally posted by DrHouse
            Originally posted by ruky
            odi rade setat psa nego da tu trkeljas po forumu. neznam ko je "pametan" dosao na ideju da svi imaju pravo govora
            Mahatma Ghandi.



            Nemojmo traziti dlaku u jajetu. Silva uvjerljivo bolji. Točka. Nema tu puno diskusije. Uspio se Fedor par puta okrenuti, sto zahtjeva puno snage, ali kada te netko uhvatio u full mountu u 95% slucajeva borba je gotova. Silva si nije izvlacio na svoje vjestine na podu jer je Fedor savrsen u parteru i na podu, Hong Man Chio je dva puta veci od Silve pa ga je Fedor dobio na podu bez problema, dakle nije sve u velicini.

            Mirko je legenda i covjek koji je obiljezio ovaj sport, svaki takav komentar je bezobrazan i primitivan, a pogotovo kada ide "pametovati" netko tko nikada nije ni rukavice stavio na ruke ili proveo u ringu 30 sekundi.
            "Your body is your biggest artwork."

            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

            Comment


            • #66
              Re: Strikeforce

              Originally posted by MarkoPolo
              Mirko je legenda i covjek koji je obiljezio ovaj sport, svaki takav komentar je bezobrazan i primitivan, a pogotovo kada ide "pametovati" netko tko nikada nije ni rukavice stavio na ruke ili proveo u ringu 30 sekundi.
              Slažem se.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #67
                Re: Strikeforce

                fjodor je kroz cijelu svoju karijeru bio bolji u svim segmentima borbe tako da nikad nije imao gameplan. on je trenirao i tukao se ne mareci di ce borba zavrsiti jer se smatrao boljim u svim segmentima sto je jako dugo bilo tocno. ali valjda ga polako stizu godine dolaze neki novi klinci kod kojih to ne pali. smatram da je sa boljim gameplanom mogao bez nekih vecih problema pobijediti silvu. cesto puta je on zbog nedostatka gampalana imao problema u borbama ali je uvijek nasao nacina da pobijedi.
                pa on se tukao s filipovicem u stand up s randlemanom i kolmanom se isao hrvati umjsto da otezi protivniku on je prihvacao njihov stil borbe i otezavao sebi.
                da se malo ugleda na GSP oko gamplana ja sam uvjeren da bi jos godinama mogao biti u samom vrhu mma
                Imam disleksiju

                Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                Comment


                • #68
                  Re: Strikeforce

                  Originally posted by ruky
                  fjodor je kroz cijelu svoju karijeru bio bolji u svim segmentima borbe tako da nikad nije imao gameplan. on je trenirao i tukao se ne mareci di ce borba zavrsiti jer se smatrao boljim u svim segmentima sto je jako dugo bilo tocno. ali valjda ga polako stizu godine dolaze neki novi klinci kod kojih to ne pali. smatram da je sa boljim gameplanom mogao bez nekih vecih problema pobijediti silvu. cesto puta je on zbog nedostatka gampalana imao problema u borbama ali je uvijek nasao nacina da pobijedi.
                  pa on se tukao s filipovicem u stand up s randlemanom i kolmanom se isao hrvati umjsto da otezi protivniku on je prihvacao njihov stil borbe i otezavao sebi.
                  da se malo ugleda na GSP oko gamplana ja sam uvjeren da bi jos godinama mogao biti u samom vrhu mma
                  ..slazem se
                  U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                  sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                  Comment


                  • #69
                    Re: Strikeforce

                    Originally posted by ruky
                    fjodor je kroz cijelu svoju karijeru bio bolji u svim segmentima borbe tako da nikad nije imao gameplan. on je trenirao i tukao se ne mareci di ce borba zavrsiti jer se smatrao boljim u svim segmentima sto je jako dugo bilo tocno. ali valjda ga polako stizu godine dolaze neki novi klinci kod kojih to ne pali. smatram da je sa boljim gameplanom mogao bez nekih vecih problema pobijediti silvu. cesto puta je on zbog nedostatka gampalana imao problema u borbama ali je uvijek nasao nacina da pobijedi.
                    pa on se tukao s filipovicem u stand up s randlemanom i kolmanom se isao hrvati umjsto da otezi protivniku on je prihvacao njihov stil borbe i otezavao sebi.
                    da se malo ugleda na GSP oko gamplana ja sam uvjeren da bi jos godinama mogao biti u samom vrhu mma
                    +1
                    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                    Comment


                    • #70
                      Re: Strikeforce

                      Originally posted by ruky
                      fjodor je kroz cijelu svoju karijeru bio bolji u svim segmentima borbe tako da nikad nije imao gameplan. on je trenirao i tukao se ne mareci di ce borba zavrsiti jer se smatrao boljim u svim segmentima sto je jako dugo bilo tocno. ali valjda ga polako stizu godine dolaze neki novi klinci kod kojih to ne pali. smatram da je sa boljim gameplanom mogao bez nekih vecih problema pobijediti silvu. cesto puta je on zbog nedostatka gampalana imao problema u borbama ali je uvijek nasao nacina da pobijedi.
                      pa on se tukao s filipovicem u stand up s randlemanom i kolmanom se isao hrvati umjsto da otezi protivniku on je prihvacao njihov stil borbe i otezavao sebi.
                      da se malo ugleda na GSP oko gamplana ja sam uvjeren da bi jos godinama mogao biti u samom vrhu mma
                      Fedor je jednom izjavio: "Moraš se ponašati kao svoj neprijatelj, da bi pobijedio neprijatelja." To je njegov "gameplan".

                      Slaven Vujić je rekao sljedeće:

                      Osobno sam Fedora smatrao velikim favoritom, stoga čestitam svim ljubiteljima slobodne borbe koji su Silvi davali dobre izglede u ovoj borbi. Razlozi Fedorovog poraza razvidni su iz nekih ključnih trenutaka borbe.

                      Krenimo od Fedorove strategije, ona je u oktogonu sastavljena od sljedećih važnih elemenata:

                      1. Kontrola malog oktogona (crno područje na parteru) – nametanjem svog tempa smanjuje borilište i izbjegava borbu uz žicu kaveza
                      2. Provociranje razmjene udaraca – kao manji teškaš može lansirati više udaraca u jedinici vremena od svog protivnika
                      3. Iznenadne serije širokih udaraca – koristi svaku grešku u koordinaciji protivnika za plasman široke serije udaraca koju je teško braniti

                      Početak borbe je ujedno najavio i kraj borbe. U prve dvije minute borbe smo vidjeli da je ritam borbe nametnuo Silva koji je već u prvom naletu pokazao da je fizički nadmoćniji pritisnuvši Fedora uz žicu, što je ponovio još dva puta u istoj rundi.

                      Fedor je u svojim serijama bio netočan, često prekratak zbog toga što je ostajao na petama. Silva je radio točnije i konkretnije, već prva ozbiljnija razmjena nakon dvije minute borbe završava u Silvinu korist. Taj trenutak je presudan za rušenje Fedorovog „gameplana“ – povlači se i prepušta mali oktogon Silvi, odnosno prepušta mu cijelo borilište. Silva postaje siguran u sebe i gestikulacijom poziva Fedora na borbu i Fedor je svjestan lošeg razvoja situacije.

                      Sljedeći važan trenutak je Fedorova pozicija u polugardu, gdje je dospio uz dosta sreće i spretnosti nakon što ga je Silva iskontrolirao u klinču i srušio u parter. To je inače karakteristična pozicija za Fedora iz koje je u najboljim danima PRIDE-a lako demolirao svoje protivnike. Ovdje mu to nije pošlo za rukom jer je Silva odlično parirao i fizički i tehnički, a pokušaj kimure je propao zbog loše pripreme
                      i baze. Nakon gubitka malog oktogona, te gubitka natjecanja u snazi, Fedor gubi i treću ključnu situaciju a to je borba u parteru.

                      Zadnja minuta prve runde je definitivni početak kraja za nekadašnjeg prvaka. U razmjeni udaraca ostaje na petama te prima težak desni direkt. Fedorova nemoć u ovom je trenutku bila preočita i Silva je lako zaključio rundu u svoju korist novom kontrolom klinča uz žicu i rušenjem u parter.

                      Početak druge runde je ponudio brzinski poraz Fedora u maloj taktičkoj igri: Silva je jurnuo prvi naprijed unatoč dobroj rundi, Fedor je pripremio kontru desni direkt, no zapravo je Silvin plan promptno rušenje u parter. Nakon odlične partije na parteru u prvoj rundi, bilo je jasno da Silva najmanje ugrožava svoju prednost ukoliko sruši Fedora u parter. Nakon nepune minute i pol uspješnih tranzicija Silva je izborio full-mount iz kojeg više nije bilo izlaza. Borba je tu izgubljena, sve što je uslijedilo je bilo rutinska egzekucija.

                      Bivšem prvaku jedino možemo odati priznanje za fantastičnu izdržljivost i sportsku veličinu, no sve ostalo sinoć je bilo na strani odličnog Silve.
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • #71
                        Re: Strikeforce

                        ma ne umanjujem ja pobjedu silve ali kao zagrizeni fan fjodora nemogu priznati da ga je pobijedio zato sta je bolji. naci cu mu hrpu izgovora zasto je to tako zavrsilo jos ako je to zbilja kraj njegove karijere dozivotno cu navijat protiv tog Acromegaly cudoviste koje ga je umirovilo
                        Imam disleksiju

                        Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                        Comment


                        • #72
                          Re: Strikeforce

                          nemojte srati po Mirku,kako vas ni sram nakon toliko toga sto je napravia.Ako ga trenutno neće jebiga ali uvi ce ostati legenda.Sto se tice Fedora jako san iznenađen.Nadan se da ce Fedor vratiti formu.
                          Cogito ergo sum

                          Comment


                          • #73
                            Re: Strikeforce

                            Originally posted by ruky
                            ma ne umanjujem ja pobjedu silve ali kao zagrizeni fan fjodora nemogu priznati da ga je pobijedio zato sta je bolji. naci cu mu hrpu izgovora zasto je to tako zavrsilo jos ako je to zbilja kraj njegove karijere dozivotno cu navijat protiv tog Acromegaly cudoviste koje ga je umirovilo
                            ..takodjer...ali opet, ne mrzim silvu...imao je dosta prednosti koje je i iskoristio...FEDOR ZAUVIJEK!!!!!!!!!!
                            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                            Comment


                            • #74
                              Re: Strikeforce

                              dvoje najjacih ljudi na svijetu: 1.chuck norris
                              2.fedor


                              Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                              Comment


                              • #75
                                Re: Strikeforce

                                ..zakljucio sam da Fedor ne treba niposto stati sa mma...of werduma je izgubio jer je krenuo na quick finish...oborio ga je udarcem, isfurao ground and pound i pocinio gresku koju je ovaj iskoristio...za silvu da ne komentarisem..tu jest prilicno na*ebao ali opet ne bez nade....idemo dalje!!!
                                U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                                sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                                Comment

                                Working...
                                X