Announcement

Collapse
No announcement yet.

šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu (kickbox)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu (kickbox)

    E ovako,želio bi da mi kažete šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu, mislim na kondiciju, i da ojačam,treniram kickbox,imam 17.g 182cm i 64kg s tim da ne smršavim........ počeo sam trčati 1-2 puta tjedno i to subotom i nedjeljom,6 km s tim da je od toga 3 km uzbrdo,preko tjedana radim trbušnjake i sklekove,25 minuta.......

  • #2
    Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

    Bavio sam se dosta kickboxingom. Ono sto ti treba jeste RAD, RED, DISCIPLINA i velika VOLJA. Preko tjedana ubaci slobodno teretanu i radi eksplozivnost, ono sto bi ti ja jos preporucio jeste da se udebljas, ako nista za pocetak do 71kg. Ja bih ti slobodno preporucio da uzmes neke od suplemenata jer znam koliko kbox trosi kalorija. Toliko trcanje svaki vikend je za mene besmisleno osim pred neko takmicenje. Znaci definitivno teretana umjesto trbusnjaka i sklekova i tolikog bespotrebnog trcanja osim ako se ne pripremas za nesto. Sad za sad to, ako jos sta imas pitaj.

    Comment


    • #3
      Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

      Problem je što sad za teretanu nemam novca a ni vremena, imam par utega kdo kuce mislim da s njima mogu radit skoro sve šta mi je bitno........kako da se udebljam npr.bez tih superelemenata
      a ovo trcanje mi je dosta bitno ponedjeljkom nam bude trening kondicije i snage ja ga odradim 30% kako treba a to je jadno....

      Comment


      • #4
        Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

        5 kvalitetnih obroka dnevno,meso,riža,krumpir,raženi kruh,povrće,voće....ali bit će to teže budeš li trčao toliko i još uzbrdo,kapiš?

        Comment


        • #5
          Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

          Originally posted by zero9 View Post
          Problem je što sad za teretanu nemam novca a ni vremena, imam par utega kdo kuce mislim da s njima mogu radit skoro sve šta mi je bitno........kako da se udebljam npr.bez tih superelemenata
          a ovo trcanje mi je dosta bitno ponedjeljkom nam bude trening kondicije i snage ja ga odradim 30% kako treba a to je jadno....
          Prijatelju to ti je jako tesko jer se puno trosis na Kboxu i trcanjem. Zato preporucujem suplemente. Jedi ti, fali ti kila na tu visinu samim tim ces biti izdrzljiviji i jaci. Skupi nekako pare za gym i dalje stojim kod toga da ti treba. Radi "shadow" sa tegovima od 2-3 kile osjetices znatnu razliku u brzini i jacini udaranja. Radi cucnjeve tegovima i pojasni mi sta radite uopce za kondiciju i snagu.

          Comment


          • #6
            Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

            ovako i kad bi uzimao te superelemnte,dali znate kolika je cjena i koje tocno bi trebao uzimati i dali se oni trebaju i dalje uziamti kada se dostigne određena težina i snaga
            od treninga snage radimo sve od ruku,prsa,leđa,nogu........ to se podjeli u 10 vježbi sve po 30 puta

            Comment


            • #7
              Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

              uglavno jako tesko gubim a jos teze dobivam na masi......

              Comment


              • #8
                Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

                Originally posted by zero9 View Post
                ovako i kad bi uzimao te superelemnte,dali znate kolika je cjena i koje tocno bi trebao uzimati i dali se oni trebaju i dalje uziamti kada se dostigne određena težina i snaga
                od treninga snage radimo sve od ruku,prsa,leđa,nogu........ to se podjeli u 10 vježbi sve po 30 puta
                Koje vjezbe ? Koliko puta jedes na dan i sta ?

                Comment


                • #9
                  Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

                  Originally posted by zero9 View Post
                  i kad bi uzimao te superelemnte
                  .................

                  Animals Wallpapers (14).jpg
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

                    Mozda ova bolje stoji
                    Attached Files
                    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                    Comment


                    • #11
                      Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

                      a za hranu neznam sta da ti kazem,baš i nebiram....al jedem svaka 2-3 sata
                      od vjezbi prvo krecemo sa rukama,stav za sklek i onda tu imamš 4-5 raznih vježbi,pa trbušnjake,prvo samo prsa dižemo pa do kraja,i na kraju vjezbe za noge......

                      Comment


                      • #12
                        Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

                        Nista konkretno ne govoris koje vjezbe ? I sta jedes i u kojim kolicanama

                        Comment


                        • #13
                          Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

                          neznam imena vjezbi a sad bi trajalo dugo dok bi opisivo svaku zasebno,zar je tolko bitno koja vrsta vjezbe ??
                          ujutro ispečem ili skuham3-4 jaja,mljeko,nekad cornfleks žitarice,ili obicne hrenovke i salamu.......za rucak jedem haha sto "stara napravi" većinom je to neko meso,krompir,grah,itd.......preko dana jedem nešta od voća,sendvič ili opet žitarice :=D

                          Comment


                          • #14
                            Re: šta mi je dovoljno da budem uspješniji u svom sportu

                            Pretrazi forum i nadji bolji jelovnik. Hrenovke i salamu zaboravi.

                            Comment

                            Working...
                            X