Announcement

Collapse
No announcement yet.

skidanje filmova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: skidanje filmova

    meni od njegovih likova samo ALI G valja...mislim, ima i borat i bruno ok ispada, no ALI G je takav car da je to za poludit, jos se sjecam dok su pustali na novoj tv seriju...
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #47
      Re: skidanje filmova

      Originally posted by MTF*
      meni od njegovih likova samo ALI G valja...mislim, ima i borat i bruno ok ispada, no ALI G je takav car da je to za poludit, jos se sjecam dok su pustali na novoj tv seriju...

      Izgleda da si mlad Borat je toliko politički nekorektan da je to urnebesno smiješno...način na koji ismijava američke nacionaliste, židove i cijelo zapadnjačko društvo je nenadmašan.....kad je premijer Kazahstana najavio međunarodnu tužbu protiv komičara Cohena, koji je Britanac, on je došao na press konferenciju obučen kao Borat i izjavio : 'Slažem se s odlukom moje vlade da tuži tog Židova'

      Fora je u tome što sam Cohen po vjeroispovjesti jest židov pa nemaju argumenata ...

      Comment


      • #48
        Re: skidanje filmova

        jesam, 17 godina tek, i nisam na ti s politikom
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • #49
          Re: skidanje filmova

          Originally posted by kelly
          Originally posted by jasmin-mlinaric
          ..ma nisam mislio na ikone nego dali možeš recimo surfat i čitat normalno tekst a te daljine..neznam zato što nisam imao prilike vidjet nekoga da koristi lcd televizor kao monitor
          Možda nisam bio jasan, imam dva monitora spojena na komp.
          Mali od 17" u kutu sobe na stoliću za komp i veliki 42" u sredini sobe tj. dnevnog boravka.
          Jasnije?

          Evo i slika da bude jasnije, oba su LCD:[attachment=0:2lp2pstx]lcd.JPG[/attachment:2lp2pstx]
          Attached Files
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #50
            Re: skidanje filmova

            predobro....
            Zašto sam tako nabildan !??

            Comment


            • #51
              Re: skidanje filmova

              ja uvijek skidam s http://www.torrentz.com/ on povezuje tonu stranica s torrentima i izbaci cudesa... imate provjerene opcije s zelenom viđenicom one 100% rade,mada vam za svaki dvd rip koji je izašao u 2009 godini pa nadalje vrijedi svaki prijevod koji mozete naći na www.divx-titlovi.com www.podnapisi.net www.opensubtitles.org ...
              e,da mozete birati s koje cete stranice skinuti torrent kad vam izbaci rezultat pretrage,tipa mininova ,thepiratebay, btmon itd. Uvijek dajem prioritet mininovi inače rijetko iznevjeri

              što se tiče imena koji izbacuju najbolju kvalitetu filma
              axxo(samo što je prestao radit ima godinu dana),fxm,fxq,bestdivx,xvid-sapphire,odnedavno jaybob,noir.maxspeed... to su jedni od boljih,ukucajte u search neko od tih imena i izbacit ce sve od njega

              e i za kraj,redovito koristim www.imdb.com,najbolja stranica po kojoj ocjenim vrijednost filma imate ocjenu komentar itd. Ako kaze da je film smece uopce ga neskidam jer budu 99% u pravu...

              i jos jedna dobra alternativa gdje skidam ima i postera www.sharereactor.com

              i evo jos malo postera,svaki film tu ima prijevod za skinut i moze se skinut s torrenta,nasa stranica --- http://www.videocluboscar.com/modules.p ... e&sid=2673

              nadam se da sam pomogao,uzivajte

              Comment


              • #52
                Re: skidanje filmova

                da, slazem se axxo definitivno ima najbolje ripove... nisam znao da je prestao... steta, ali ni fxm ne zaostaje !

                Comment


                • #53
                  Re: skidanje filmova

                  Originally posted by breezer20
                  da, slazem se axxo definitivno ima najbolje ripove... nisam znao da je prestao... steta, ali ni fxm ne zaostaje !
                  Dečki, zaboravljate na extremezone.

                  Comment


                  • #54
                    Re: skidanje filmova

                    Originally posted by mario91
                    Originally posted by breezer20
                    da, slazem se axxo definitivno ima najbolje ripove... nisam znao da je prestao... steta, ali ni fxm ne zaostaje !
                    Dečki, zaboravljate na extremezone.

                    sorry... nisam cuo za njega !

                    Comment

                    Working...
                    X