Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pumping Iron - Arnold Schwarzenegger

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sthooligan
    replied
    Re: Pumping Iron - Arnold Schwarzenegger

    Originally posted by vege View Post
    ali pumping iron 2 rules)) s onim natapiranim zenskama iz 80-ih)) nego, nikad nisam stigao ceo film da odgledam, uvek nesto zabuguje onaj koji je okacen na youtube
    Pumping iron 2 su samo žene ili?

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Pumping Iron - Arnold Schwarzenegger

    Evo sada sam pogledao film, moja preporuka za gledanje.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Pumpig iron

    Imaš ovdje za skinuti film sa titlom:

    Originally posted by matuljac View Post
    Evo ti link ako je to taj film....

    http://www.rarbg.com/torrents/filmi/dow ... rrent.html

    ali moras skidat preko torenta

    Evo link za prijevod:

    http://www.divx-titlovi.com/hr-hr/divx- ... 13006.aspx

    Leave a comment:


  • vege
    replied
    Re: Pumping Iron - Arnold Schwarzenegger

    ali pumping iron 2 rules)) s onim natapiranim zenskama iz 80-ih)) nego, nikad nisam stigao ceo film da odgledam, uvek nesto zabuguje onaj koji je okacen na youtube

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: CD ili DVD s filmom Pumping Iron s arnijem?

    Leave a comment:


  • BUILDER
    replied
    Re: Pumping iron

    Originally posted by cro-cop
    malo mi je smiješno ono kad govori da non stop svršava, kad vježba u teretani, pa sa djevojkom, pa još nešto...
    hehehe i meni je to smijesno.To prica na drugom dijelu. :P

    Leave a comment:


  • dabek777
    replied
    Re: Pumping iron

    Originally posted by AnfrA
    Drugi dio pod imenom RAW IRON (torrent)[attachment=0:1j4y8ty0]Raw_Iron___The_Making_Of_Pumping_Iron__2002_DVDRip ___.torrent[/attachment:1j4y8ty0]

    el ima ko titlove za ovo???

    Leave a comment:


  • ManUtd
    replied
    Re: Pumping iron

    Predobar je dokumentarac, najaca mi je scena kad ferrigno dode u neku teretanu vjezbat i prikazu onog debelog lika sta radi bicepse hehehehe lik je jak mislim da je na 38 min

    Leave a comment:


  • goran100
    replied
    Re: Pumping iron

    Originally posted by RockyBalboa
    Kakav je ovaj Raw Iron? Je li iko gledao? Je li na isti fazon kao i Pumping Iron?
    imas scene koje nisu u pumping iron i pricaju glumci sve u svemu nije lose

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: Pumping iron

    Originally posted by AnfrA
    Jak je Arnie, ko klinac kad sam gledao njegove filmove uvijek je ostavljao dojam priglupog a u biti je daleko od toga . Šteta što je otišao u politiku i prodao dušu đavolu .
    Arnie je najjači - čega god se primi, u tome uspije:

    - u prvoj fazi karijere je bio bodybuilder, tada najbolji, osobno mislim i do danas;
    - druga faza karijere - među najboljim akcijskim glumcima;
    - treća faza - politika - i to republikanski guverner koji je dekriminalizirao marihuanu, što dosta govori o njegovoj "neovisnosti" o centrima moći!

    Dakle, mislim da bi nam svima trebao biti uzor kako se trudom i vlastitim sposobnostima može puno toga postići!

    Arnie RULZ!

    Leave a comment:


  • RockyBalboa
    replied
    Re: Pumping iron

    Kakav je ovaj Raw Iron? Je li iko gledao? Je li na isti fazon kao i Pumping Iron?

    Leave a comment:


  • teretana555
    replied
    Re: Pumping iron

    Originally posted by AnfrA
    Drugi dio pod imenom RAW IRON (torrent)[attachment=0:16fscd7b]Raw_Iron___The_Making_Of_Pumping_Iron__2002_DVDRip ___.torrent[/attachment:16fscd7b]
    evo sad baš pogledao,šta reći osim fenomenalno. mislim da bi svi kojima se svidio pumping iron trebali ovo pogledati,odlično prikazuje bodybuilding,kako je sve nastalo i kako je praktički otac bodybuildinga Arnie(to čak i Sly kaže u filmu)...sve u svemu čista petica.

    p.s. navodno ima i film 'pumping iron 2 women' tako da cure ako želite možete pogledat.

    Leave a comment:


  • AnfrA
    replied
    Re: Pumping iron

    Jak je Arnie, ko klinac kad sam gledao njegove filmove uvijek je ostavljao dojam priglupog a u biti je daleko od toga . Šteta što je otišao u politiku i prodao dušu đavolu .

    Leave a comment:


  • Kizo
    replied
    Re: Pumping iron

    Kažu da tog videa nije bilo da bi BB ostao samo puka zanimacija.....mislim da bi škola trebala uvesti u nastavu gledanje tog filma na početku srednjoškolskog obrazovanja kao obvezan dio nastavnog plana.

    Leave a comment:


  • AnfrA
    replied
    Re: Pumping iron

    Drugi dio pod imenom RAW IRON (torrent)[attachment=0:3ucc88an]Raw_Iron___The_Making_Of_Pumping_Iron__2002_DVDRip ___.torrent[/attachment:3ucc88an]
    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X