Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dokumentarac o steroidima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Dokumentarac o steroidima

    evo i ja sam stavio da se skida... a o tome kako sam ga doživio malo kasnije...
    Zašto sam tako nabildan !??

    Comment


    • #17
      Re: Dokumentarac o steroidima

      pogledao sam film i moram rec da sam sokiran. sokoran iz razloga sto mi se cini kako moja ideja o koristenju u buducnosti steroida pada u vodu a sad cu i objasniti zasto.

      nakon sto je lik obavio pretrage i vidio da su rezultati bili vise nego porazavajuci ja sam zanijemio. zasto?

      vadio sam krv prije par dana. dosli mi rezultati i imam blago povecanje jetrenih proba( nista strasno) no urea mi je 11, normalno je od 2,8-8,3.

      doktorica zna da treniram i zna kako sve to ide hrana, praskovi bla bla ,buduci da ima sina koji bilda. pitao sam je od cega to moze biti a ona kaze zbog povecanog unosa proteina ali moze i bit do neceg drugog. sjetio se ja odmah da sam uzimao expand + monohidrat i to joj rekao. rekla je da je to zasigurno krivac i molila me da pripazim sta radim. malo sam guglao doma i nije mi se svidjelo sta sam nasao tako da me frka. sad za 2 mjeseca opet idem vaditi krv, pa cemo vidjeti.


      nije me strah za zdravlje ali volim svoje tijelo i kad vidim da nakon neke prasine i malo pojacanog unosa proteina tako nesto bude pa onda ovaj lik u samo 3 mjeseca toliko izmuci tijelo jednostavno neznam dal bi se usudio otic na kuru (ne trenutno nego u buducnosti) .

      naravno to ne znaci da ce svima isto tijelo reagirati na aas ali osjecam se kao da ja nisam za to. vjerovatno sam pickica,ali i neko to mora biti.

      vjerovatno da je sa mojom krvnom slikom sve ok nebih tako razmisljao.

      eto takav je dojam film ostavio na mene.
      http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

      Comment


      • #18
        Re: Dokumentarac o steroidima

        zaboravih reci da mi voda nije strani problem i da ju dosta pijem dnevno oko 5 litara a kad sam uzimo kreatin bilo je i vise.
        http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

        Comment


        • #19
          Re: Dokumentarac o steroidima

          A ljudi moji važnije je bit zdrav nego imat najveće mišiće na svitu,on je naveja dva koja su u 70 tim godinama i uzimali su steroide i još uvik vježbaju......pa? Mogu ti reć da ih ima još puno više koji nisu uzimali ništa pa vježbaju u 60.70 toj,a koliko je onih koji više nisu sa nama zbog steroida daj to malo proguglaj pa ćeš vidit......stvarno triba bit lud i provat,da tiija sam provat pa nije to nova pizza pa sam tija provat kakva je ,ljudi nisu svjesni posljedica ili ih zanemaruju al dobro ko se želi uništit slobodno....
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #20
            Re: Dokumentarac o steroidima

            Originally posted by tychotx
            pogledao sam film i moram rec da sam sokiran. sokoran iz razloga sto mi se cini kako moja ideja o koristenju u buducnosti steroida pada u vodu a sad cu i objasniti zasto.

            nakon sto je lik obavio pretrage i vidio da su rezultati bili vise nego porazavajuci ja sam zanijemio. zasto?

            vadio sam krv prije par dana. dosli mi rezultati i imam blago povecanje jetrenih proba( nista strasno) no urea mi je 11, normalno je od 2,8-8,3.

            doktorica zna da treniram i zna kako sve to ide hrana, praskovi bla bla ,buduci da ima sina koji bilda. pitao sam je od cega to moze biti a ona kaze zbog povecanog unosa proteina ali moze i bit do neceg drugog. sjetio se ja odmah da sam uzimao expand + monohidrat i to joj rekao. rekla je da je to zasigurno krivac i molila me da pripazim sta radim. malo sam guglao doma i nije mi se svidjelo sta sam nasao tako da me frka. sad za 2 mjeseca opet idem vaditi krv, pa cemo vidjeti.


            nije me strah za zdravlje ali volim svoje tijelo i kad vidim da nakon neke prasine i malo pojacanog unosa proteina tako nesto bude pa onda ovaj lik u samo 3 mjeseca toliko izmuci tijelo jednostavno neznam dal bi se usudio otic na kuru (ne trenutno nego u buducnosti) .

            naravno to ne znaci da ce svima isto tijelo reagirati na aas ali osjecam se kao da ja nisam za to. vjerovatno sam pickica,ali i neko to mora biti.

            vjerovatno da je sa mojom krvnom slikom sve ok nebih tako razmisljao.

            eto takav je dojam film ostavio na mene.
            Evo proguglao sam malo pa sam našao jedan zanimljiv tekst:
            http://www.stetoskop.info/Tumacenje-bio ... ontent.htm

            uglavnom citat:
            "Urea
            Urea je krajnji produkt metabolizma belančevina. Izlučuje se putem bubrega tj. mokraće azotemija il i uremija predstavlja gomilanje azotnih jedinjenja u krvi zbog poremećene funkcije bubrega. U normalnim okolnostima te materije se gotovo uvek odstranjuju putem mokraće.

            Normalne vrednosti uree u krvi: 2,8-7,2 mmol/l.

            Povišena koncentracija uree u serumu je kod bolesnika koji imaju smanjenu funkcionalnu sposobnost bubrega (glomerulonefritis, pijelonefritis, nefroskleroza) i kod bolesnika kod kojih je povećana razgradnja proteina u organizmu (groznica, nekroza) i povrede.

            Snižena je kod dugotrajnog gladovanja i teških oštećenja jetre."

            I još jedan tekst sa foruma http://forum.teretana.net/viewtopic.php ... ccf5518c96 -inače ovaj moderator je fakultetski obrazovan medicinar tak da se to uzme u obzir

            Zaključaksobno mislim da ti je urea bila povišena iz sljedečeg razloga a to je da se na pretrage ide u jutro a ti pedpostavljam preko noči nisi pio vodu i tijelo ti je blago dehidriralo a sigurno si jeo neku vrstu proteina za večeru i zbog toga ti je bila povišena urea.
            Iduči put se digni tokom noči i popi pola litre do litru vode,još bolje pola litre prije spavanja da te potjera na pišanje tokom noči i onda kresneš još pola litre do litru.


            Da se još jednom osvrnem na filmić,normalno je da su liku bili krvne i jetrene probe poslije kure poremečene,pa bože dragi otiđite jednu noč ružit kak spada i u jutro vadit krv i mokraču pa me baš zanima jel ćete se i onda usrat i više ne izlazit.
            Svatko ko se i malo kuži i pročitao je bilo koje kvalitetnije štivo o dopingu zna da će mu hormonalni panel biti poremečen netom poslije kure.Pa nisu anabolici tik tak bomboni,brate mili ko voli nek izvoli.Velim da je filmić površno napravljen,NITI SE NAVODE DOZE KOJE JE UZIMAO,VRSTA I PORIJEKLO PREPARATA,KAKO SE HRANIO,KAKAV JE PCT NAPRAVIO,KOLKO DUGO NAKON KURE JE RADIO PRETRAGE ITD.ima milion faktora koji nisu uključeni niti navedeni.Po meni lik je *****,još je najjače kad u filmu kaže da ako umre da nije nitko odgovoran za to nego isključivo on ,dobro da si nije i lijes odma kupio,zapravo takvi ljudi bi si ga trebali definitivno jer ulaze u tak nekaj u "istraživačke svrhei za dobrobit nacije".Najbolje nek se javi u Badel i tam služi ko tester za pelinkovac pa nek i to snimi i stavi na internet-mogao bi doslovno spasit milijarde ljudi svojim znanstvenim entuzijazmom

            Comment


            • #21
              Re: Dokumentarac o steroidima

              Originally posted by Vladebisi
              Evo proguglao sam malo pa sam našao jedan zanimljiv tekst:
              http://www.stetoskop.info/Tumacenje-bio ... ontent.htm

              uglavnom citat:
              "Urea
              Urea je krajnji produkt metabolizma belančevina. Izlučuje se putem bubrega tj. mokraće azotemija il i uremija predstavlja gomilanje azotnih jedinjenja u krvi zbog poremećene funkcije bubrega. U normalnim okolnostima te materije se gotovo uvek odstranjuju putem mokraće.

              Normalne vrednosti uree u krvi: 2,8-7,2 mmol/l.

              Povišena koncentracija uree u serumu je kod bolesnika koji imaju smanjenu funkcionalnu sposobnost bubrega (glomerulonefritis, pijelonefritis, nefroskleroza) i kod bolesnika kod kojih je povećana razgradnja proteina u organizmu (groznica, nekroza) i povrede.

              Snižena je kod dugotrajnog gladovanja i teških oštećenja jetre."

              I još jedan tekst sa foruma http://forum.teretana.net/viewtopic.php ... ccf5518c96 -inače ovaj moderator je fakultetski obrazovan medicinar tak da se to uzme u obzir

              Zaključaksobno mislim da ti je urea bila povišena iz sljedečeg razloga a to je da se na pretrage ide u jutro a ti pedpostavljam preko noči nisi pio vodu i tijelo ti je blago dehidriralo a sigurno si jeo neku vrstu proteina za večeru i zbog toga ti je bila povišena urea.
              Iduči put se digni tokom noči i popi pola litre do litru vode,još bolje pola litre prije spavanja da te potjera na pišanje tokom noči i onda kresneš još pola litre do litru.


              Da se još jednom osvrnem na filmić,normalno je da su liku bili krvne i jetrene probe poslije kure poremečene,pa bože dragi otiđite jednu noč ružit kak spada i u jutro vadit krv i mokraču pa me baš zanima jel ćete se i onda usrat i više ne izlazit.
              Svatko ko se i malo kuži i pročitao je bilo koje kvalitetnije štivo o dopingu zna da će mu hormonalni panel biti poremečen netom poslije kure.Pa nisu anabolici tik tak bomboni,brate mili ko voli nek izvoli.Velim da je filmić površno napravljen,NITI SE NAVODE DOZE KOJE JE UZIMAO,VRSTA I PORIJEKLO PREPARATA,KAKO SE HRANIO,KAKAV JE PCT NAPRAVIO,KOLKO DUGO NAKON KURE JE RADIO PRETRAGE ITD.ima milion faktora koji nisu uključeni niti navedeni.Po meni lik je *****,još je najjače kad u filmu kaže da ako umre da nije nitko odgovoran za to nego isključivo on ,dobro da si nije i lijes odma kupio,zapravo takvi ljudi bi si ga trebali definitivno jer ulaze u tak nekaj u "istraživačke svrhei za dobrobit nacije".Najbolje nek se javi u Badel i tam služi ko tester za pelinkovac pa nek i to snimi i stavi na internet-mogao bi doslovno spasit milijarde ljudi svojim znanstvenim entuzijazmom

              evo prijatelju bas nakon sto sam posta sam odlucio i pogledat da li ima nesto slicno na teretani i upravo nasao taj topic. odlucio sam sad pit dnevno 6+ litara pa cemo vidjet sta ce biti. zalosno je u svemu tome sto mi nemamo doktore koji ce ti lijepo ljudski prici i reci ok to ti je tako jer zato i zato, a ne cim znaju da bildas ah to nevajla, sta ce ti to, onda steroidi su smrt i takve spike. ja cu se morat preselit kod neke druge doktorice jer mi je vec pun film takvih stvari. a sto je najzalosnije u kuci joj je sin koji bilda i svaki dan ga gleda sta jede i zna u kakvom mu je stanju tijelo i opet se ponasa tako blesavo.


              nista probat cemo ovako pa za mjesec vadit krv i vidjet na cemu smo.

              e da sto se tice sta je koristio i koliko. to je rekao da je radio po beginner program sa sajtu BODY HOUSE i to u polovicnim dozama. eto to je sve
              http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

              Comment


              • #22
                Re: Dokumentarac o steroidima

                Pogledao sam dokumentarac, nije loš...kao što je Vlade rekao, površno je urađen; niti znamo što je uzimao niti u kojoj količini, dao nam je jako malo podataka. Krajnji rezultat je bio dosta dobar što se izgleda tiče. Dečko se zeznuo jer je mislio da je odradio svoj posao zauvijek...te mišiće i dalje treba održavati i redovno trenirati, a on to nije učinio pa mu se to obilo o glavu...steroidi nisu za igranje, ako ih se želi uzimati prehrana i trening moraju biti maksimalno sređeni, a osoba koja ih uzima mora znati sve dobre i loše strane uzimanja steroida, načine uzimanja, mora znati sve o preparatima koje namjerava konzumirati itd. Sve u svemu, dokumentarac je mogao biti puno bolje odrađen.
                You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                Comment


                • #23
                  Re: Dokumentarac o steroidima

                  Svakako preporučujem za pogledati

                  National Geographic Science of Steroids

                  http://thepiratebay.org/torrent/5709016 ... f_Steroids

                  Comment


                  • #24
                    Re: Dokumentarac o steroidima

                    Gledo odličan dokumentarac

                    Comment


                    • #25
                      Znanost o steroidima - FULL dokumentarac (National Geo)

                      Postam ovu temu pod steroide, jer tu spada.
                      Isplati se pogledat. Dosta edukativno iako pomalo jednostrano(negativno).
                      Dosta je bazirano na profi sportasima,ali svako misljenje za sebe.

                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • #26
                        Re: Znanost o steroidima - FULL dokumentarac (National Geo)

                        Krivi podforum a i tema kao i preporuka za film već postoji

                        http://www.building-body.com/forum/t...c-o-steroidima

                        Comment


                        • #27
                          Re: Znanost o steroidima - FULL dokumentarac (National Geo)

                          e jbg a bas sam drkeljo okolo da nepogrjesim...nek se pobrise onda
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • #28
                            Re: Znanost o steroidima - FULL dokumentarac (National Geo)

                            Ma Kelly će to samo prebaciti tamo Bez brige

                            Comment


                            • #29
                              Re: Znanost o steroidima - FULL dokumentarac (National Geo)

                              tnx m8
                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment


                              • #30
                                Re: Dokumentarac o steroidima

                                Dali ima još negdje link za taj dokumentarac jer ovaj nedozvoljava,mislim na doping forever

                                Comment

                                Working...
                                X