Announcement

Collapse
No announcement yet.

Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

    Originally posted by marinxy
    Evo, jedan muski koji je probao

    Da odmah razjasnimo: Insanity nije bb.

    Ali je jedan od najbrutalnijih fitness programa koji trenutno postoji (definitivno najjaci od onih koje sam probao) tako da ga nikako ne bih stavio u "oprah" kategoriju

    Po vjezbama se skuri i do 1000kcal.

    Kad sam tek krenuo sa programom (nakon skoro 3 mjeseca p90x) vjezbe su me znale toliko ubiti da sam par puta skoro isao povracati na tojlet kolko te razvali.

    U 45min na podu se stvori tolika lokva znoja da smeta za trening.

    Ovaj program bih preporucio bilo kome tko je iole nabrijan na ekstremno kurenje kalorija i sala u kratkom vremenskom periodu, recimo-netko tko zeli brzo potrositi salo da bi se mogli, eventualno, u buducnosti nazirati misici na kojima bi trebalo onda poslije toga ozbiljno poraditi. Uz pravilnu prehranu i ovaj program mislim da je to najbolji nacin za napraviti dobru pripremu za nizak BF i temelj za misicnu masu.

    Ali ovo NIJE program za ciste pocetnike jer je prebrutalan, jednostavno ce se ljudima zamjeriti prije nego pocne djelovati, za pocetak radije nesto tipa P90X.

    http://www.building-body.com/forum/v...hp?f=21&t=4997

    Eto, u svakom slucaju...tko nije probao nema pravo komentirati (pogotovo negativno).

    Poz!
    Nisam probao,ali cu si uzeti slobodu i komentirati.
    Sve je to OK,ali spaliti 1000kcal u 1h za average vjezbaca je nemoguca misija -koliko god se on trudio.
    Realna brojka je blizu polovine tog iznosa.
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • #17
      Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

      Ok,

      samo sam naveo sto je pisalo u komentarima i opisu programa, ja osobno nemam mogucnost izmjeriti potrosnju pa ne stojim iza toga.

      1000kcal je puno, slazem se...ali opet-program je opak, bilo bi zanimljivo vidjeti kolika je realna potrosnja, svakako!


      Poz!
      P90X I hate it! But I LOVE IT!!

      Comment


      • #18
        Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

        Evo skinia sam pogram i pogleda sam nisam jos vjezba jer nemam prostor ,vjezbe od 1 sata mogu spaliti 1000 kcal ali sumnjam da bi odmah mogao to netko izdrazati.Jer je ritam ubitacan i skoro nemam odmaranja ,vjezbe nisu kompleksne za izvodit ali dosta umoraju tijelo.
        Arena

        Comment


        • #19
          Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

          Originally posted by nikos91
          Evo skinia sam pogram i pogleda sam nisam jos vjezba jer nemam prostor ,vjezbe od 1 sata mogu spaliti 1000 kcal ali sumnjam da bi odmah mogao to netko izdrazati.Jer je ritam ubitacan i skoro nemam odmaranja ,vjezbe nisu kompleksne za izvodit ali dosta umoraju tijelo.
          >=1000kcal bi mogli spaliti napredniji vjezbaci sa dosta misicne mase i velikim aerobnim/anaerobnim kapacitetom i to ako se dobrano potrude.

          Za pocetnika ili nekog sa relativno malom kilazom i radnim kapacitetom je to nedostizno.
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • #20
            Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

            Odradio sam fit test jučer...danas krečem s ozbiljnim poslom..vidjet ćemo kako će to ići..prehrana je sređena


            Prvo idem na vijaču 10-tak minuta,zatim beachbody i zatim na vreću za boks 10-tak minuta ....

            Comment


            • #21
              Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

              Evo,ja bih isto nešto napisao.Ja sam u p90x programu tek 5.dan...ali već mogu reći da nije baš jednostavno i nije baš za Oprah show.U početku sam i ja bio skeptičan,kao,kakve su to filozofije idemo dizat utege i gotovo.No,neke me kopkalo pa reko,ajde da i to isprobam,mlad sam,imam 17 godina,imam još cijelio život pred sobom,zašto bi se morao ograničiti na teretanu?Eto,p90x je brutalan i jedva izdržim trening,ali ovaj insanity,to je stvarno za nekog ko je prošao dvije runde ovog prethodnog
              A gde su noge?

              Comment


              • #22
                Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

                bilder aj salji link s kojeg si skinuo... ja sam skinuo ali su samo videi..nema objasnjenja ni nicega..od kud pocet i tak to

                Comment


                • #23
                  Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

                  http://thepiratebay.org/torrent/5053189 ... y_Complete



                  Evo od tud sam skinuo....imaš u exelu tablicu za sve..samo upišeš datum i on ti proračuna koji dan šta radiš i tako


                  Probaj islati se


                  Po meni je beachbody jedan od najboljih treninga za potrošnju masnih naslaga

                  Comment


                  • #24
                    Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

                    Originally posted by MissFreaky
                    Istina, vježbe su (po mom mišljenju) više za djevojke, a ne za muškarce (za muškarce su vježbe tipa X90). Još jedna američka ludorija koju se definitivno isplati probati
                    E mislim da nisi upravu sa ovim, al nikako. Skino sam skoro sve dijelove i odradio trening i mogu ti rec da mi je mnogo naporan cardio, mozda traje 30tak minuta, al zato puna snaga. Ja pravo da ti kažem ne poznajem ni jednu djevojku koja ovo može blizu da odradi, čak one djevojke što vode fitness, koje su ko biva u nekoj formi, kod nas u gymu nemaju šanse. Ne podcjenjujem

                    A Kelly zasto je bajka?
                    Čovjek kad odradi 6 ovakvih treninga u sedmici (cca 48 treninga u 2 mjeseca)+ prehrana, MORA da ima rezultate...kakve takve.
                    Let's bring it!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

                      Originally posted by Mackiel
                      Evo,ja bih isto nešto napisao.Ja sam u p90x programu tek 5.dan...ali već mogu reći da nije baš jednostavno i nije baš za Oprah show.U početku sam i ja bio skeptičan,kao,kakve su to filozofije idemo dizat utege i gotovo.No,neke me kopkalo pa reko,ajde da i to isprobam,mlad sam,imam 17 godina,imam još cijelio život pred sobom,zašto bi se morao ograničiti na teretanu?Eto,p90x je brutalan i jedva izdržim trening,ali ovaj insanity,to je stvarno za nekog ko je prošao dvije runde ovog prethodnog
                      Slažem se
                      Let's bring it!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

                        Originally posted by Mashinerija
                        Originally posted by MissFreaky
                        Istina, vježbe su (po mom mišljenju) više za djevojke, a ne za muškarce (za muškarce su vježbe tipa X90). Još jedna američka ludorija koju se definitivno isplati probati
                        E mislim da nisi upravu sa ovim, al nikako. Skino sam skoro sve dijelove i odradio trening i mogu ti rec da mi je mnogo naporan cardio, mozda traje 30tak minuta, al zato puna snaga. Ja pravo da ti kažem ne poznajem ni jednu djevojku koja ovo može blizu da odradi, čak one djevojke što vode fitness, koje su ko biva u nekoj formi, kod nas u gymu nemaju šanse. Ne podcjenjujem

                        A Kelly zasto je bajka?
                        Čovjek kad odradi 6 ovakvih treninga u sedmici (cca 48 treninga u 2 mjeseca)+ prehrana, MORA da ima rezultate...kakve takve.

                        od riječi do riječi

                        +1

                        Comment


                        • #27
                          Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

                          skidam..tnx....

                          Comment


                          • #28
                            Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

                            aerobni trening je kontra efekat u bb i njegovom cilju.

                            a ovo je aerobni trening.

                            ako neko zeli izgledati roonie ili švarci u zivotu nebi smio niti procitati ovoakav program za skidanje masti...

                            samo utezi...na kraju krajeva za vrijeme trneinga nogu potrosimo 1000 kalorija.

                            btw ako vam je vec do skidanja kalorija...vidite maratonce sto su ljepi...ili npr imam bratica profesionalnog biciklistu...na zadnjem trneingu je izgubio 4000 kalorija...trening od 4 h... no kome to treba..?!


                            protosnja kalorija po aktivnostima...u gurbo: http://www.centar-zdravlja.net/static/f ... -kalorija/

                            Comment


                            • #29
                              Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

                              Originally posted by robi505
                              aerobni trening je kontra efekat u bb i njegovom cilju.

                              a ovo je aerobni trening.

                              ako neko zeli izgledati roonie ili švarci u zivotu nebi smio niti procitati ovoakav program za skidanje masti...

                              samo utezi...na kraju krajeva za vrijeme trneinga nogu potrosimo 1000 kalorija.

                              btw ako vam je vec do skidanja kalorija...vidite maratonce sto su ljepi...ili npr imam bratica profesionalnog biciklistu...na zadnjem trneingu je izgubio 4000 kalorija...trening od 4 h... no kome to treba..?!


                              protosnja kalorija po aktivnostima...u gurbo: http://www.centar-zdravlja.net/static/f ... -kalorija/
                              Pa niko ne kaze da sa ovim mozes imati biceps od 50cm...Misli se na lijepo tijelo, a za neke ljude lijepo tijelo ne znaci rony, vec cristiano ronaldo.
                              Ovo je jako dobra stvar, to je sigurno
                              Let's bring it!

                              Comment


                              • #30
                                Re: Beachbody Insanity - U samo 60 dana možete izgraditi tijelo

                                Originally posted by robi505
                                aerobni trening je kontra efekat u bb i njegovom cilju.

                                a ovo je aerobni trening.

                                ako neko zeli izgledati roonie ili švarci u zivotu nebi smio niti procitati ovoakav program za skidanje masti...

                                samo utezi...na kraju krajeva za vrijeme trneinga nogu potrosimo 1000 kalorija.

                                btw ako vam je vec do skidanja kalorija...vidite maratonce sto su ljepi...ili npr imam bratica profesionalnog biciklistu...na zadnjem trneingu je izgubio 4000 kalorija...trening od 4 h... no kome to treba..?!


                                protosnja kalorija po aktivnostima...u gurbo: http://www.centar-zdravlja.net/static/f ... -kalorija/

                                a možda je nekom u početku bitno skidanje potkožnog masnog tkiva? a ne nabijanje mase....


                                Prvo se žele riješiti sala a onda nabiti mišiće ?

                                Comment

                                Working...
                                X