Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje ploče uzeti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje ploče uzeti?

    Bok, ljudi!
    Trebam malu pomoć. Naime, već duže imam bučice iz Hervisa, 2x po 10kg, promjer šipke je 30mm i došlo je vrijeme da povećam težinu pa bih uzeo još 4 ploče po 7.5kg
    Jedino što sam do sada našao je u pride.hr ali ne znam koja je razlika (osim u cijeni i materijalu) između ovih i ovih. Se mogu ti plastični koristit na bučicama? (malo glupo, ali ne znam kolko je to veliko)
    Jel se isplati uzeti plastične? Zbog cijene bi mi došle ko budali šamar
    Hvala!

  • #2
    Re: Koje ploče uzeti?

    Btw ne kuzim se previse u te utege sam me zanima zas su tolko jeftiniji ti plasticni ? 10kg plasticnih je 66 kn a ovih normalnih 200+ ?
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • #3
      Re: Koje ploče uzeti?

      ja san naručia plastične, nikakvih problema. uzmi jeftiniju varijantu
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • #4
        Re: Koje ploče uzeti?

        Originally posted by bot1950 View Post
        ja san naručia plastične, nikakvih problema. uzmi jeftiniju varijantu
        Znači OK su ti ovi plastični, super hvala ti! Mislim da ću ih naručit.
        Last edited by kelly; 29-03-12, 23:27.

        Comment


        • #5
          Re: Koje ploče uzeti?

          Originally posted by Deyaan View Post
          Znači OK su ti ovi plastični, super hvala ti! Mislim da ću ih naručit.
          ništa

          al pazi, kad budeš ostavlja broj telefona da ostaviš broj mobitela, jer će te oni zvat sljedeći dan da potvrde tvoju narudžbu i da pošalju paket, tako da ti bude pri ruci
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • #6
            Re: Koje ploče uzeti?

            Originally posted by bot1950 View Post
            ništa

            al pazi, kad budeš ostavlja broj telefona da ostaviš broj mobitela, jer će te oni zvat sljedeći dan da potvrde tvoju narudžbu i da pošalju paket, tako da ti bude pri ruci
            Naravno, evo riješeno!
            Last edited by kelly; 29-03-12, 23:26.

            Comment


            • #7
              Re: Koje ploče uzeti?

              Jel ima neko odgovor zasto su jeftiniji toliko ?
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #8
                Re: Koje ploče uzeti?

                plastika je jeftiniji materijal pa su malo cheaper,ali po meni bolji su od zeljeza.jer kila je kila plastike il zeljeza...kad si kuci bar znas da plastika ti nece nista ostetit kao zeljezo...uvjek gledaj svoj dzep...zeljezo je jedino bolje radi zvuka kad sopis par ploca ko da imaju 121kilu,bubne adrenalin
                Pocivao u miru Bozjem

                22.12.1984 - 20.12.2012

                __________________________________________________ ___________________________

                mentor: Sasa Draskovic

                Comment


                • #9
                  Re: Koje ploče uzeti?

                  neznam kakva je kavaliteta ovih plasticnih, al ja sam uzimao gumirane utege(znaci oblozeni gumom) i oni su cak i skuplji od samo zeljeznih.
                  Originally posted by Bilderčić
                  Originally posted by Dehydronator
                  sve do grama tjedno je natural
                  gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                  48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                  Comment


                  • #10
                    Re: Koje ploče uzeti?

                    Bum onda uzo 15 kg za probu
                    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                    Instagram: @shredded_dario

                    Comment


                    • #11
                      Re: Koje ploče uzeti?

                      Pozdrav. Ajde da ne otvaram novu temu, baš razmišljam kupit te plastične i ja za bučice.

                      E sad ako je netko kupio te plastične tamo, imam pitanje : jesu li istih dimenzija kao i željezne koje se tamo prodaju?
                      Konkretno, mislim radit sklekove na bučicama pa me zanima jesu li te plastične prevelike da i dal uopće mogu izdržat težinu tijela ili pucaju nakon nekog vremena?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Koje ploče uzeti?

                        jer kila je kila plastike il zeljeza...
                        Haha, da su cijeli od plastike morali bi biti promjera par metara! :P Oni su samo obloženi plastikom, a unutra je navodno beton.

                        Ako ih još netko kani kupiti evo par detalja; imam ih već neko vrijeme i sasvim su dobri, pogotovo za tako povoljnu cijenu.

                        Ima par iritantnih stvari, ali ništa strašno; dosta su glomazniji nego čelične ploče iste težine, pa ako kanite staviti jaako velike kilaže, neće vam stati na šipku! Provjerite to odmah u dućanu.
                        Ta plastika je jako glatka i nema odebljanje na rubovima pa ih je teško nositi jednom rukom, vrlo lako skliznu... Promjer rupe im je nešto veći od promjera šipki koje prodaju u Pride-u, pa se ploče malo mrdaju dok su na šipci, i moraš staviti osigurače iste sekunde inače ti se za čas odrolaju sa šipke. :P Kolko para tolko muzike... ali kažem, sasvim su ok.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Koje ploče uzeti?

                          Originally posted by krewnich View Post
                          Oni su samo obloženi plastikom, a unutra je navodno beton.
                          dosta su glomazniji nego čelične ploče iste težine, pa ako kanite staviti jaako velike kilaže, neće vam stati na šipku!

                          nerugaj se mojim rjecima...sam si sebi objasnio sve
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment

                          Working...
                          X