Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kad vezbam bices i bench osjetim bolove u zglobovima ruke - wrist wraps

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad vezbam bices i bench osjetim bolove u zglobovima ruke - wrist wraps

    Dali je ok kao pocetnik da uzmem pro thumb loop wrist wraps ?? Kad vezbam bices i bench osjetim bolove u zglobovima ruke ali strah me je da uzmem da ne mi oslabe zglobove.. Sta vi mislite da uzmem ili ne ? Postoi li mogucnost da mi oslabe zglobove ili ne ?
    I live for BODYBUILDING

  • #2
    Re: pro thumb loop wrist wraps

    Jel se zagrijavaš prije nego što počneš trenirati?
    Ako se zagrijavaš onda nebi trebao imati problema sa zglobovima i pazi na pravilnost izvođenja vježbe jer ako nepravilno radiš onda je normalno da te bole zglobovi...

    Comment


    • #3
      Re: pro thumb loop wrist wraps

      pa radim 15min kardia prije treninga i 15min kardia nakon .... Nz sta predlazes ti da uzmem to cudo ili ne ?
      I live for BODYBUILDING

      Comment


      • #4
        Re: pro thumb loop wrist wraps

        Uzmi, zasto ne. Ako ti pomogne onda super, odmoci sigurno nece.

        Comment


        • #5
          Re: pro thumb loop wrist wraps

          Mozes ti dovoljno zagrijat zglobove i opet ces imati problema ( Pri tome mislim da i vjezbu pravilno izvodis ) , jer i ja imam takav slucaj , pri vecim tezinama dodje do lagane boli u zglobovima , preporucio bi ti da uzmes to jer sam ja probao odraditi jedan trening sa tim steznicima ( posudio sam od prijatelja ) i nisam osjecao bol pri vecim tezinama ( pr. dok sam radio prsa ) . Uz to jos mozes uzet omegu 3 + osteo bi flex za zglobove.
          There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
          - Aldous Huxley

          Comment


          • #6
            Re: pro thumb loop wrist wraps

            Originally posted by TheShadow View Post
            pa radim 15min kardia prije treninga i 15min kardia nakon .... Nz sta predlazes ti da uzmem to cudo ili ne ?
            Mislim na razgibavanje zglobova ako me razumiješ... Probaj s time pa ako bude i dalje bolilo onda uzmi to...
            Last edited by Ant0ni0; 09-10-12, 21:48.

            Comment


            • #7
              Re: pro thumb loop wrist wraps

              Probaj se prvo zagrijat dobro, zglobove pogotovo i vidi jel ti jos tako. Ako i dalje, uzmes to i vidis jel pomaze, nece na štetu nikako.

              Nemoj se puno zajj sa zglobovima, opasni su oni. Ja san prije par godina radi nepažnje ispašta i još iman posljedice. Nemoj ih forsirat, odmori, nece ti bit nista od tjedan-dva odmora.
              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

              Comment


              • #8
                Re: pro thumb loop wrist wraps

                Ok ondak na drugi trening prsu zagrijam dobro zglobove na ruke i vidim sta bude ako ne boli onnda tamo je bio prob ako boli ondak uzmem to sto u brze vrjeme... Inache da ne me razumjete pogresno mene (evo sad u momentu) ne bole me zglobovi nisto samo kad vjezbam i malo vise kilazama ( i to ne uvjek) ali zelim da osiguram sebe zato sam posego po one steznice. Da vam kazem slucaj prije sto sam poceo BB imao sam bolove u ljevo koljeno i kad sa cucnivao do dolje (onako da vidim dali jos traje bol) osejecao sam jake bolove... od kad sam poceo trenirat BB to je proslo i sad ne boli me nista... ali to ti je to
                I live for BODYBUILDING

                Comment


                • #9
                  Re: pro thumb loop wrist wraps

                  Bench zna dosta sje*at zglobove, pripazi na tehniku.
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kad vezbam bices i bench osjetim bolove u zglobovima ruke - wrist wraps

                    Također probaj ojačat podlaktice, pa ćeš imati bolju kontrolu pokreta.

                    http://www.building-body.com/Vjezbe-...odlaktica.html
                    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                    Comment

                    Working...
                    X