Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kucna teretana do 10.000kn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kucna teretana do 10.000kn

    Lijep pozdrav, posto nemogu aktivirat account i napravit svoju temu, odlucio sam postat ovdje. Znaci zanima me kucna teretana.
    Imam 18 godina, visok sam 185 i imam 110kg. Posto nedaleko od stana imam kucu(koju niko ne koristi) neki dan smo ja i stari ocistii jednu sobu velicine cca 15 kvadrata, i odlucili skombat neku "kucnu teretanu". E sad mene zanima koje sprave kupiti do 10 000 kuna ? Ja sam razmisljao kupiti lat masinu,vrecu imam,bench,girje,sipke i utege. Naime nikad nisam isao u teretanu, ali sam se do prije 2 godine aktivno bavio judo-om. Molim vas da mi ne preporucate da se upisem negdje u teretanu i slicne stvari jer smo vec odlucili za ovo.

    *edit Razmisjo sam i o traci za trcanje, al sam cuo price da trake o 4-5k kuna nevaljaju k***u,iako ja mislim da bi bile cisto obre za skidanje masnoce i jednokratnu uporabu.Molim vas da izrazite svoje misljenje i kazete sto nevalja. Lijep pozdrav.

  • #2
    Re: Kucna teretana do 10.000kn

    uz moje sprave opremit ces kompletnu teretanu za daleko manje novaca od 10000kn
    sprave su vrlo kvalitetne, usudio bi se reci u rangu profesionalnih.
    univerzalna klupa s kontrakosim nagibom (kontrakosi, ravni, dvije kosine i sjedeci)- 800kn
    dva podesiva stalka - 500kn
    zidno vratilo 300kn
    zidni ili samostojeci dipsevi (300, odnosno 450kn)
    hiperekstenzija 700kn
    list sjedeci 550kn
    nakon odredjenog iznosa dajem gratis stvari, pa ako si zainteresiran, javi se na pm.

    slike mojih sprava imas u malim oglasima.
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: Kucna teretana do 10.000kn

      Ove sprave sto se kupe osim onih malo profesionalnijih nisu nista bolje od ovih rucno izradjivanih, ali da je ta po ps-u napravljena.
      U teretanu jest bolje ici imas motivaciju i sve to, ali kod kuce vjezbas kad pozelis niko te ne ometa, i slusas svoju muzike :P

      Comment


      • #4
        Re: Kucna teretana do 10.000kn

        Bacit cu oko na tvoje sprave.

        Comment


        • #5
          Re: Kucna teretana do 10.000kn

          moja klupa s kontrakosim nagibom je testirana na 240kg u ravnoj poziciji, gdje su najvece sile. sigurno moze i vise, al nisam imao vise utega da opteretim.
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #6
            Re: Kucna teretana do 10.000kn

            Ima neko da bi mogao rec neki svoj savijet ?

            Comment


            • #7
              Re: Kucna teretana do 10.000kn

              nek ti ljudi daju savjete, ali ja ne samo da izradjujem sprave, ja vjezbam na svojim spravama i tocno znam sto imam i sto jos zelim.

              kupovanje multifunkcionalnih sprava koje su vrlo ogranicene (prije svega mislim na lat), jer vecinom dolaze sa 60-70kg sto prosjecna osoba prosisa za 2 mjeseca, a za tebe koji ima 100kg to je nista...
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • #8
                Re: Kucna teretana do 10.000kn

                od kofija kupi ovo za 3500 kn, jos kupis jednu kvalitetnu sipku+ ZE sipku + ploce od 5, 10, 20 kg, i male sipke na bucice da mozes stvaljati te ploce.

                sprava za trcanje ne...

                ljepo trcat vani ako bude i bila potreba za kardiom..ali trening utezima je dovoljan...
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: Kucna teretana do 10.000kn

                  Ako te baš zanima lat mašina onda kupi nešto tipa ovakvog:

                  Lat masina.jpg


                  Samo nemoj kupovati nešto tipa ovakvog jer se nećeš usrećiti niti malo ako namjeravaš ozbiljnije trenirati:

                  6FlcKvNnvmWU-1763242.jpeg


                  Moja preporuka je da upišeš teretanu bar na mjesec dana i vidiš i isprobaš sve sprave i onda odlučiš što te najviše zanima...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kucna teretana do 10.000kn

                    Originally posted by luka223 View Post
                    Lijep pozdrav, posto nemogu aktivirat account i napravit svoju temu,
                    Poz i tebi.

                    Account si aktivirao i napravio svoju temu, pa ne znam o čem pričaš.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kucna teretana do 10.000kn

                      Da isprike, napisao sam ovaj post prvo u "Sprave za vjezbanje temi" pa sam iduci dan nakon aktivacije samo c/p ovdje u novu temu.
                      Jel mi mozete reci nekog kome bih se mogao javiti u vezi prehrane i nacina izvedbi vjezbi ?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kucna teretana do 10.000kn

                        Originally posted by Ant0ni0 View Post
                        Ako te baš zanima lat mašina onda kupi nešto tipa ovakvog:

                        [ATTACH=CONFIG]14457[/ATTACH]
                        ovakav lat i ja mogu napraviti, samo umjesto ovog dijela gdje imas 120kg ploca koje ti nicem drugom ne sluze osim za lat (a oni ti to zeljezo naplate), ja radim kavez i onda si ti plocama kojima inace vjezbas slazes tezinu kako ti odgovara.
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kucna teretana do 10.000kn

                          Originally posted by Coffey View Post
                          ovakav lat i ja mogu napraviti, samo umjesto ovog dijela gdje imas 120kg ploca koje ti nicem drugom ne sluze osim za lat (a oni ti to zeljezo naplate), ja radim kavez i onda si ti plocama kojima inace vjezbas slazes tezinu kako ti odgovara.
                          Ne doživljava nas dečko, u svom filmu je...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kucna teretana do 10.000kn

                            Originally posted by Coffey View Post
                            ovakav lat i ja mogu napraviti, samo umjesto ovog dijela gdje imas 120kg ploca koje ti nicem drugom ne sluze osim za lat (a oni ti to zeljezo naplate), ja radim kavez i onda si ti plocama kojima inace vjezbas slazes tezinu kako ti odgovara.
                            ovo je stvarno dobra ideja i solucija,za ploce

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kucna teretana do 10.000kn

                              Originally posted by Ant0ni0 View Post
                              Ne doživljava nas dečko, u svom filmu je...
                              Nije da vas ne dozivljavam, nego me malo forum zaje. ... neznam da li je do mene ili foruma ali tvoju poruku nisam uopce vidio. Da o takvom necem sam i razmisljao, naso sam bio covjeka iz pule koji prodaje takvo nesto pa cu vjerovatno uzet od njega...linko bi ali nemogu nac na njuskalu ( moguce da mu je isteko oglas ).

                              off topic * Dali je moguce da postovi idu od gore prema dolje ( jel meni je prvi post koji sam ja napisao na dnu )...I da od trake sam odusto ..

                              Comment

                              Working...
                              X