Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kucna teretana do 10.000kn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kucna teretana do 10.000kn

    ipak ja radim (vise manje) profesionalne sprave za kucne teretane gdje si ne moze svatko priustiti da mu 120kg utega skuplja prasinu 6 dana u tjednu, pa moram razmisljati prakticno
    Last edited by Coffey; 10-02-13, 23:31.
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #17
      Re: Kucna teretana do 10.000kn

      Dogovorit ce mo se coffey.

      Comment


      • #18
        Re: Kucna teretana do 10.000kn

        Osobno da sada kupujem, i da mi novci nista ne ogranicavaju, kupio bih sljedece:
        -Podesivu klupu
        -Power-rack kavez
        -Razlicite šipke (jednu dugu, jednu valovitu, jednu "za triceps" i dvije kratke) i slobodne težine (i naravno stalke)
        -Vratilo i paralelne za dipse
        -kavez sa kablovima (ne znam kako se tocno zove, no moze se ako se ne varam i u power-racku slozit)
        -Girje
        -Strunjače, tj. uredio bih pod...
        -Ogledala na zidove da se imam u šta gledat
        Po meni sasvim dovoljno, sve vise je nepotrebno...
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #19
          Re: Kucna teretana do 10.000kn

          Da, upravo tako cu slozit i ja...jos sam mislio sobni bicikl da se ima na kaj topit. Strunjace necu uzimat, vec cu uzimat tatami koji je oko 200kn m2. Iako njega nisam panirao stavljat po cijeloj sobi tj. ne ispod sprava, jel sam cuo a se lako unisti.

          Comment


          • #20
            Re: Kucna teretana do 10.000kn

            Originally posted by Ant0ni0 View Post
            Ako te baš zanima lat mašina onda kupi nešto tipa ovakvog:

            [ATTACH=CONFIG]14457[/ATTACH]

            za sve zainteresirane, ovo je skica, cijena je 1100kn. ako netko zna gdje bi mogao nabaviti ove koloture, nek mi slobodno javi.

            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • #21
              Re: Kucna teretana do 10.000kn

              visina je 200cm, duzina cca 130cm, a nosivost minimalno 160kg (po dogovoru moze vise, ali moram kupiti jaci okasti saraf koji ide na ovaj okvir). inace, dimenzije okvira su 40 (sirina) x 50 (visina), tak da stanu ploce od 20kg unutra, a visina sipke na koju se stavljaju ploce je 42cm, sto vjerujem da stane 8 ploca od 20kg.
              naravno, sve dimenzije su po dogovoru.
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • #22
                Re: Kucna teretana do 10.000kn

                http://www.home-gym-bodybuilding.com...lat-tower.html

                eto ti power rack i lat u jednom,nabavis jos podesivu klupicu,šipke,brdo utega i to ti je ono osnovno za početak.

                Comment


                • #23
                  Re: Kucna teretana do 10.000kn

                  po meni power rack ne opravdava svoju cijenu.
                  prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                  Comment


                  • #24
                    Re: Kucna teretana do 10.000kn

                    Nabavi si negdje razlicite drvene građe i malo mašte i sve ćes imati jedino sto ces platiti je ta građa i dodatni materijali ali i to je deset puta manje od tvog budzeta, ovo ja malo zanesen pisem jer ja nisam imao ni kune za teretanu ali sam se snasao na taj nacin
                    Masa je MaMa

                    Comment

                    Working...
                    X