Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gdje kupiti tenisice za trčanje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gdje kupiti tenisice za trčanje?

    Gdje da kupim tenisice za trčanje do 250 kuna?
    jedino rješenje su mi iz oglasnika...jel ima kakav dućan ili nesto u zgu?

  • #2
    Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

    Imaš u Hervisu odlične za cca 250 kn, tamo sam ja već 2 kupio.
    A pogledaj i po drugim trgovinama.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

      gotovo svugdje ovih dana imas snizenja sta se tiče odjeće i obuće, pogotovo ljetne, tako da nemos da ne zaobiđeš sniženje veliko.
      nzn kako je u zg, al tako je to u ovdje u st, ja nekidan tenisice od regularne cijene 900 i kusur kuna (kad sam ih zadnji put gledao bile su tolko) kupio po cijeni od 450 kn, tenisice vrh.

      Probaj u intersportu, kupio sam par komada kratke robe za trening, hlača i majica, imas snizenja i do 40 posto
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • #4
        Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

        Ma kupujem samo "made in china", ako su za trčanje, ionako ih uništim brzo...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

          Originally posted by Dača View Post
          Ma kupujem samo "made in china", ako su za trčanje, ionako ih uništim brzo...
          A tko ti kaže da u Hervisu i Interu nisu iz Kine?
          Onda odi na tržnicu pa kupi tamo nešto.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

            hvala decki al trebam nes kvalitetno jer trenkam atletiku pa mi treba nesto cvrsce i to...sta kazete na one dobre kopije originala?

            Comment


            • #7
              Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

              Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
              hvala decki al trebam nes kvalitetno jer trenkam atletiku pa mi treba nesto cvrsce i to...sta kazete na one dobre kopije originala?
              Druze negledaj to jel kina, malezija, pakistan... Nijedne NIKE tene ili sta vec nisu napravljenje u Americi.

              Comment


              • #8
                Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

                znam to al i dalje neznam di da kupim tene za 250 kn a da su dobreee

                Comment


                • #9
                  Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

                  Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                  znam to al i dalje neznam di da kupim tene za 250 kn a da su dobreee
                  Ja sam ti odgovorio...
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

                    nabavio sam brutalne maxice za 45 franaka u zurichu ))

                    Comment


                    • #11
                      Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

                      Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                      Gdje da kupim tenisice za trčanje do 250 kuna?
                      jedino rješenje su mi iz oglasnika...jel ima kakav dućan ili nesto u zgu?
                      Ajoj..ajooj.. Ne znam sada koliko se ozbiljno baviš sa trčanjem, tj. da li često trčiš ili samo ponekad rekreativno. Za trčanje valja uzeti dobre patike - višestruko se isplati. Loše patike dugoročno gledano mogu stvoriti niz problema. Koliko ja znam sve patike za trčanje spadaju u najskuplju kategoriju patika. Teško da ćeš naći za 250kn ili niže. Ako nađeš za kojih 350 - to će biti super. Ali bit će naravno loša kategorija patika za trčanje. (Prosječna im je cijena 950kn... znači da neke dođu i 1400)!
                      Ukoliko često trčiš, bolje ušparaj pa si kupi patike koje će biti dobre, a i duže trajati.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

                        Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                        hvala decki al trebam nes kvalitetno jer trenkam atletiku pa mi treba nesto cvrsce i to...sta kazete na one dobre kopije originala?
                        Postavio sam komentar, a nisam opazio ovu poruku, jer naprosto mi je bilo za nepovjerovat da netko traži tako jeftine patike za trčanje. A pošto se još BAVIŠ ATLETIKOM e onda izbij iz glave dobre tenisice za 250kn. Minimalno na što možeš pristati su tenisice tipa brooks, mizuno, adidas, salamon..... Računaj da su to čvrste i kvalitetne patike koje će ti trajati a i neće ti naškoditi na dugoročno (u smislu da se kralježnica pati ili dođe do problema za zglobovima). Netko tko se planira baviti atletikom valjda mu je izbor patika važnija odluka.. Koji tip stopala imaš - normalan gaz ili si možda pronator ili supinator..Sve to ispitaj prije kupnje tenisica i onda treniraj kako spada!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Gdje kupiti tenisice za trčanje?

                          Bacam koplje tako da mi nisu bas bitne toliko...uzeo sam nikeice za 250 kn od frenda...ugl. platio ih je 750 ))

                          Comment

                          Working...
                          X