Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pojas za stabilizaciju kičme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pojas za stabilizaciju kičme

    Originally posted by Cile
    Da ne otvaram novu temu, pa cu pitati ovdje - Je l' treba sta posebno gledati kod kupnje tog remena ili jednostavno da uzmem neki jeftiniji koji nadjem?
    vidis bas se i ja to pitao ovih dana Kakav je to cicak o kojem se pricalo par postova iznad ? Jer sto je je, mislim da je nuzno nabavit si nest kao dodatno osiguranje kad radim cucanj i mrtvo <=5 ponavljanja

    Comment


    • #17
      Koliko se treba stegnuti pojas koji cuva leda?

      Dobar Dan .

      Ovako zanima me koliko se treba stegnuti taj pojas koji cuva leda posto imam Weightlifting BELT Velcina : L i izgleda da sam trebo uzeti M,eh sad koliko se on otprilike stegne posto ja stezem n a zadnju rupu eh sad dali je dovoljno toliko da stegne da ono imas osjecaj da je stegnut ili mora biti bas do maximuma stegnut ako je tako da izbusim koju rupu na njemu ?
      Hvala.

      Comment


      • #18
        Re: Pitanje za Pojas

        Originally posted by Dumbbells
        Dobar Dan .
        Dobar dan.
        Bas si ti pristojan momak

        cek,znaci ti trebas da ti netko opise osjecaj kad si steze remen...cek da vidim...znam da je stegnut kad imam osjecaj da mi muda nece proletit kroz petu
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • #19
          Re: Pitanje za Pojas

          pozz..
          ja svoj zategnem ne bas puno, al onako kad se napregnem na vjezbi onda pravo zategne
          tesko je to objasnit valjda znas od prilike kolko,
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #20
            Re: Pitanje za Pojas

            remen treba dobro zategnut, inaće si mozeš i šircl stavit
            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

            Comment


            • #21
              Re: Koliko se treba stegnuti pojas koji cuva leda?

              Aha ok hvala vam

              Comment


              • #22
                Re: Pojas za stabilizaciju kičme

                jel potrebno radi sigurnosti staviti remen ako npr na čučnju dižem 110 kg po 7-8 puta? ja ne osjećam nikakve potrebe za remenom al ko zna što se može desit :S

                Comment


                • #23
                  Re: Pojas za stabilizaciju kičme

                  Pa nije neophodno, ali je pametno.

                  Imaš video gdje, mislim, Kostantinovs diže 400 kg na DLu bez pojasa dok s druge strane imaš video gdje Levrone radi triceps ekstenziju s pojasem.

                  Osobno volim staviti pojas, pogotovo na čučnju.

                  S tim da, opet, pravi PL pojas je nebo i zemlja u usporedbi s onim što je dostupno po teretanama. Kad sam se naviknuo više ne radim bez njega, a dugo vremena sam bio zagovornik nekorištenja pojasa.
                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pojas za stabilizaciju kičme

                    Onda ću ga koristit al zasad samo za čučanj i dl.
                    Neznam dal bi ga još koristio kod leg press mašine, al pretpostavljam da je nepotreban jer leđa imaju dobar oslonac.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pojas za stabilizaciju kičme

                      ja sam protiv koristenja, ne koristim ga nikad, cak ni kada radim 1 rm. naravno ljudi koji su malo stariji i oni koji su skloniji bruhu bi trebali tu i tamo koristiti, ali ne uvijek.
                      Originally posted by Bilderčić
                      Originally posted by Dehydronator
                      sve do grama tjedno je natural
                      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pojas za stabilizaciju kičme

                        pa ovisi s kojom kilažom se radi, recimo da čučanj radiš 150 kg po 5 ponavljanja, ja mislim da je tu pojas neophodan, pa nismo supermeni da nam se ništa nemože dogoditi

                        Comment

                        Working...
                        X