Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ab extreme tronic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ab extreme tronic

    Pozdrav svima. Htjela bi pitati za jedan savjet. Uglavnom, bavim se sportom, najviše karateom već dugi niz godina. Trenirala sam više puta tjedno i to je postalo dio mog života i nešto bez čega ne mogu... najduži period koji nisam trenirala biloje nekih mjesec dana zbog ozljede... no prije mjesec sana dijagnosticirana mi je mononukleoza, uz strogo mirovanje i tako, doktor mi je rekao da se mogu pozdraviti sa treninzima 6 mjeseci. Naravno meni je to nezamislivo i ne znam kako ću to izdražati...
    Već sam počela osjećati kako mi se mišići smanjuju, tijelo više nije onako zategnuto... slučajno sam na rtl-u vidje reklamu za AB tronic... koji navodno učvršćuje mišice bez vježbanja i razmišljala dal da ga naručim... znam da bez mukotrpnog vježbanja nema pravih rezultata i sve to razumijem.. ali buduću da nemam drugog izbora... zanimalo bi me vaše mišljenje... hvala.

  • #2
    Re: Ab extreme tronic

    mislim da je to sranje 'kao 400 trbušnjaka u 1 min.' mos mislit.
    pravilno prilagodi prehranu i nece ti nist bit za 6mj.
    ionako dugo/puno treniras,vrijeme je za odmor
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #3
      Re: Ab extreme tronic

      hvala na odgovoru. ma znam ja to sve... i sama mislim da je to suludo bacanje novca... ali sport je postao nezamjenjiv dio mog života... no moram nekako izdržati.

      Comment


      • #4
        Re: Ab extreme tronic

        Lijepo od tebe što imaš toliku volju za vježbanjem, ne daj se...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Ab extreme tronic

          pa jel smijes malo vjezbat na pilates lopti?
          onako lagano lezat,istezat...ima dosta 'laksih' vjezbi za loptu.
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • #6
            Re: Ab extreme tronic

            mislim da to nebi bilo dobro. ne smijem ništa što umara organizam. tj.ne smijem nikakvu tjelesnu aktivnost... i osjećam kako mi imunitet slabi... iako već je mislim skroz oslabio. traje već nekoliko tjedana... tek sam sad počela osjećat blage promjene nabolje... jako su male, ali bar nešto... no unatoč svemu i kad budem relativno dobro,opet mi mjesecima nema treniranja...

            Comment


            • #7
              Re: Ab extreme tronic

              zajebana situacija.
              najbolje cekat da takvo sta prode.
              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

              Comment


              • #8
                Re: Ab extreme tronic

                a da... znam i ja to sve. nego eto, kako sam rekla bufući da ne znam kako ću bez vježbanja pa sam pokušala naći neki način... no nema ga..

                Comment


                • #9
                  Re: Ab extreme tronic

                  imam Ab Tronic x2 kod kuće, prvenstveno ga otac korisit radi masaže.
                  osobno stavim to nakon treninga radi opuštanja mišića, neka ugodna masaža.Kad staviš na maximum osjetiš da ti mišići rade no to sigurno neće otopit mast kao što prikazuju na TV-u, zdrava prehrana čini čuda
                  dobiju se uz to i savjeti oko prehrane ali kako se kaže "bez znoja nema rezultata", onaj tko vjerue da će od tog stroja dobit mišiće odnosno pločice nije baš zdrav, živi u nekoj zabludi, stoga neka pokrene svoju lijenu guzicu i baci se na trčanje ili lagani fitnes i eto već pločica nakon par mjeseci...

                  Comment

                  Working...
                  X