Announcement

Collapse
No announcement yet.

utezi - gdje kupiti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • utezi - gdje kupiti

    dajte mi nekoliko str. online shopova gdje mogu uzet utege i te stvari.
    Mislim se da uzmem utege od 10 kg http://blue-gym.com/shop/product_inf...f3faeebf81d321.Bili ista postigao s tom kilazom ili da uzmem jos sta...
    15 g. mi je

  • #2
    Re: utezi

    Imaš utega jeftinih u Emezetti, Metrou itd...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: utezi

      Nisi mi odgovorio jel mogu sta postici s tom tezinom ? Jedno glupo pitanje koliko utega mogu stavit na jednu stranu kromirane sipke

      Comment


      • #4
        Re: utezi

        nisu utezi jeftini ne slušaj gluposti, ja sam kupovo i sjebo se, kupio sam sprava u vrijednosti 3000kn koje sam prerasto na brzaka i sve to a to mi je 30mjeseci teretane upiši se u gym

        Comment


        • #5
          Re: utezi

          Originally posted by lion
          Nisi mi odgovorio jel mogu sta postici s tom tezinom ? Jedno glupo pitanje koliko utega mogu stavit na jednu stranu kromirane sipke
          odgovor

          Comment


          • #6
            Re: utezi

            Originally posted by lion
            Nisi mi odgovorio jel mogu sta postici s tom tezinom ? Jedno glupo pitanje koliko utega mogu stavit na jednu stranu kromirane sipke
            Ne možeš puno postići sa bučicama od 10 kg, najbolje je ići u gym.
            Ali, bolje je ikakav trening nego nikakav.
            Utega možeš staviti koliko ima mjesta.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Gdje kupiti bučice?

              Evo sad smo konačno ušli i u eu pa me zanima di najpovoljnije kupiti bučice online?

              Comment


              • #8
                Re: Gdje kupiti bučice?

                Na jednu bucicu mozes slozit i 100kg (ako koristis ploce od 25kg npr)
                To ti je malo kilograma jako jako brzo ces to i sam shvatit. Racunaj da si uzmes bar 50+kg za pocetak a onda u skorije vrijeme jos toliko i tko zna..mozda jednog dana jos toliko
                Ako ti je problem ici u teretanu uvijek imas opciju trening po parkovima, kuci itd.ili si uzmes 2 ketlbella i sl.uglavnom za trening se uvijek moze naci nacin-veci je problem prehrana
                Sretno
                MYPROTEIN

                Comment


                • #9
                  Re: Gdje kupiti bučice?

                  Dok ne možeš u teretanu, dobro je i ovo:

                  http://www.building-body.com/rezulta...ags=bodyweight
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: utezi

                    Originally posted by Boss View Post
                    nisu utezi jeftini ne slušaj gluposti, ja sam kupovo i sjebo se, kupio sam sprava u vrijednosti 3000kn koje sam prerasto na brzaka i sve to a to mi je 30mjeseci teretane upiši se u gym
                    dobro čovjek kaže, ja sam također kupovao opremu za trening kod kuće, potrošio pare i opet morao u gym. A stavar je i motivacije za trening kod kuće, uvijek je fali

                    Comment

                    Working...
                    X