Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbajte uz Iron Gym!?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vježbajte uz Iron Gym!?

    Vježbajte uz Iron Gym!

    Vjerujem da su mnogi od vas u potrazi za fitness rekvizitom s kojim bi mogli trenirati većinu mišićnih skupina u svojem domu. Iron Gym je odličan multifunkcionalni fitness rekvizit s kojim ćete ojačati mišiće leđa, prsa, ruku i trbuha. Uz zgibove s kojima ćete dobiti "popularni" trokut, s Iron Gym-om možete izvoditi trbušnjake, sklekove te dipseve.

    Iron Gym je odličan za početnike te također za iskusne vježbače koji žele održavati svoju mišićnu masu. Bitno je da ga svakodnevno pažljivo primjenite u svom treningu i sigurni ste u odličan tjelesni napredak!.

    the-original-iron-gym-pull-up-chin-up-bar-60-p.jpg


    Predlažemo da pogledate video kako bi se mogli vizualno upoznati s prednostima ovog fitness rekvizita:
    jel ova sprava valja icemu?? ili je samo jos jedan primjer prodaje magle??

  • #2
    Re: iron gym

    Hehe...dobro sam se nasmijao na one "dipse".


    Ma to ti je prodavanje magle. Za 350 kn se da sloziti pristojan dip+lat tower(cak i ako majstoru platis da ti povari).
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • #3
      Re: Vježbajte uz Iron Gym!?

      Dipsevi i trbušnjaci su genijalni.

      I taj patent za vrata šljaka samo ako imaš identična vrata kao na reklami.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: Vježbajte uz Iron Gym!?

        "Magla svuda, magla oko nas..."

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Vježbajte uz Iron Gym!?

          hahahah ma u jednu ruku je magla al mozda i djeluje na neke stvari...
          Dont drink, dont smoke just eat and work

          Comment


          • #6
            Re: Vježbajte uz Iron Gym!?

            Ja bi radi probao, ali ne bi platio pa probao.

            Ali već sad mogu reći da ni na jednim mojim vratima to ne bi funckiniralo.
            Možda da odem do susjeda pa da zajedno treniramo. Na kraju je to društvena sprava.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #7
              Re: Vježbajte uz Iron Gym!?

              Originally posted by dizajner
              Ja bi radi probao, ali ne bi platio pa probao.

              Ali već sad mogu reći da ni na jednim mojim vratima to ne bi funckiniralo.
              Možda da odem do susjeda pa da zajedno treniramo. Na kraju je to društvena sprava.
              Bolje da odeš kod susjede pa da zajedno trenirate...

              :P
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                jel ima ko ovo doma?



                150 kn u konzumu piše da drži 135kg. malo sam sumljičav
                Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                Comment


                • #9
                  Re: jel ima ko ovo doma?

                  ima san ja to davno i ok je, samo san ja platia 90kn u hervisu.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vježbajte uz Iron Gym!?

                    imam osječaj da bi štokove išćupo da se objesim na to haha pa kolko vidim to se drži samo na lajsni od btara gore, i bočno je naslonjeno na lajsnu. tj uprešano je.... ne djeluje mi previše sigurno
                    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vježbajte uz Iron Gym!?

                      Imam ovo vratilo,platio 30km plus 3km postarine,nezz koliko je kod vas to dodje negdje oko 17eura,probao kod mene i kod jarana jos mu drugi stok i fercera (Do 100kg preporucljivo)

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vježbajte uz Iron Gym!?

                        ja imam 115kg haha
                        a na ovom šta sam ja gledo piše do 135kg a ono.... više mi je za vrata di si je sh*****
                        Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                        Comment


                        • #13
                          Re: Vježbajte uz Iron Gym!?

                          vise se isplati napravit sam vratilo nego ovo uzimat, to je sigurno. ali da ne drzi, nije, ok je cisto. a takoder ovisi o stoku od vrata i zidu.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Vježbajte uz Iron Gym!?

                            mozes i fin dubok sklek uradit sa ovim da se ne kupuju bezveze sklekeri,samo ga psotavis na stok 1-2 rada i gotovo bez muke i sarafa i sl.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Vježbajte uz Iron Gym!?

                              Originally posted by FEARiTseLF View Post
                              vise se isplati napravit sam vratilo nego ovo uzimat, to je sigurno. ali da ne drzi, nije, ok je cisto. a takoder ovisi o stoku od vrata i zidu.
                              pa da, više sam skeptičan o vratima nego o tome da će se polomit ta sprava, a i šta da popusti pa se spotrgam
                              Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                              Comment

                              Working...
                              X