Announcement

Collapse
No announcement yet.

Multi gym

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Multi gym

    Po meni je ovo glupo . To ispada da smo svi budale koji idemo u teretanu i radimo razlicite vjezbe na razlicitim spravama , a na ovoj spravi ima nekih 10etak stvari koje se mogu radit ...Da je to tako dobro , niko nebi isao u teretanu i svi bi je imali ..

    Comment


    • #32
      Re: Multi gym

      Originally posted by daedraug
      po meni osobno je ovo smješno ... ja se držim slobodnih utega ... a ako vec ponekad i ubacim koju sprvu pazim da makar izgleda čvrsto XD ! ovo meni izgleda ko da bi ja to polomio ! uglavnom u svakom slucaju slobodni utezi su zakon
      ja se u potpunosti slazem s tobom,jer nista nemoze zamijeniti slobodne tegove i vjezbe sa vlastitom tezinom,a ove neke sprave su smijesne,ali svako ima svoje.
      ja sam napravio neke sprave (bench,stalak za tegove,skot itd..) i trenram kod kuce,ali sam se prevario sto nisam napravio sebi power rack,jer power rack po meni moze zamjeniti vise sprava odjednom,ali planiram da i to napravim.

      Sta vi mislite o power rack,po meni extra stvar!!!!!



      Comment


      • #33
        Re: Multi gym

        Originally posted by FRENKI1987
        Sta vi mislite o power rack,po meni extra stvar!!!!!
        Mislim sve najbolje...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: Multi gym

          evo da se i ja ubacim...moja ima zajedno s svim ovim još steper i nešto slično kao power tower
          multi sprava je SHOW...al pretpostavljam da nije show za profesionalce i one kojima je bb život..za vježbanje kod kuće je i previše, i DA mogu se postići rezultati

          koliko sam ja izbrojao na takvoj se može radit oko 20 vježbi + kosi bench i par bučica to je kompletna mini teretana

          Comment


          • #35
            Re: Multi gym

            Ima li itko iskustva s explorer S-line multigym sustavom,jer nemam bas prostora za zasebne sprave.
            multi-gym-s-line.jpg
            Last edited by kelly; 03-06-12, 15:51.

            Comment


            • #36
              Re: Multi gym

              jel mi moze netko rec jeli se isplati uzimati gore navenedu spravu

              Comment


              • #37
                Re: Multi gym

                pozzz ljudi moze li mi nko napisati koje se sve vjezbe mogu raditi na power rack i koje sve sprave ovo zamjenjuje mislim da mi ovo tata moze napraviti bez ikakvih ulaganja sto se novca tice jer on radi sa zeljezom do sada mi je pravio razboj i jos neke bucice i dvorucne tegove pa sig moze i ovo

                Comment


                • #38
                  Re: Multi gym

                  Kavez (power rack/cage) ti služi prvenstveno kao sigurno okruženje za izvođenje čučnja. Možeš unutra izvoditi i bench press, ako pametno postaviš rupe za osigurače može ti služiti i za deadlift s odgovarajuće visine ukoliko nemaš 45cm ploče, naravno i za rack pull (deadlift s povišenja)*. Za clean i power clean vrijedi isto što i za DL. Ako staviš vratilo možeš raditi i zgibove, ako napraviš nastavak za dipse i njih možš raditi. Sklekove također možeš raditi na nastavku za dipse. Gume (tube ili trake) možeš zakačiti na kavez na bezbroj načina pa raditi masu stvari (npr. za ramena). Ako ugradiš koloturu može ti i kao lat mašina služit, s dvije koloture možeš i veslanje improvizirat. Karike možeš okačit itd...

                  *Ako radiš s ozbiljnijim kilažama, a rack pull se obično i radi kad si već na stotinama kg onda obavezno nastoj imati kvadratne osigurače i koristi šipku koju ti nije žao uništiti (pad na pinove će kad-tad trajno saviti i najbolje šipke).

                  Comment

                  Working...
                  X