Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mala pomoć oko bicikla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mala pomoć oko bicikla

    Ljudi zanima me valja li šta ova bicikla i jel stvarno u dućanima dođe 2500 kn? I koja bi mi veličina bila dovoljna ako sam ja 193 i 100 kg?Hvala na odgovorima ,mislim je uzet pa da se ne zeznem......
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

  • #2
    Re: Mala pomoć

    mislis sobno biciklo?
    ima raznih cijena
    ja sam svoje platio oko 1500kn i odlicno je..

    Comment


    • #3
      Re: Mala pomoć

      Ma zaboravija sam stavit link.Evo baš ovaj oglas . http://www.njuskalo.hr/gradski-bicikli/ ... as-1586478
      Menky je napisao...
      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

      Comment


      • #4
        Re: Mala pomoć

        pa nije los,pristojna cijena ako je kako on kaze 100% ispravan

        Comment


        • #5
          Re: Mala pomoć

          Isplati se za 700 kuna koliko traži.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Mala pomoć oko bicikla

            jbga neznam sad ja nikako ne volim bicikla sa ovim zadnjim amortizerom ispod sjedala, jos ti 100 kg,
            najbolje ti je u kakav trzni centar otic i izvidit slicne i kolkiko se krecu i to pa onda vidi,
            moj savjet nemoj sa zadnjim amorzizerom nikako uzimat, mogo bi lako podrobit to
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: Mala pomoć oko bicikla

              to nist ne vredi, to ce se pod tobom svijat, puci ce ti pedale i jaja ces si naravnat, bolje jos malo skupi para i kupi neki star dvije godine, trek ili author, ima ih po oglasu, malo potrazi
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • #8
                Re: Mala pomoć oko bicikla

                s obzirom na cijenu od 700 kn a da je bicikla dobra...isplati se...
                ja je osobno nebi uzea jer pod menom od 80 kg bicikla bi se savila posto ima zadnji amortizer....
                a ti vjerojatno imas i vise kila...
                pazi sto uzimas...

                Comment


                • #9
                  Re: Mala pomoć oko bicikla

                  Originally posted by robertost
                  Ljudi zanima me valja li šta ova bicikla i jel stvarno u dućanima dođe 2500 kn? I koja bi mi veličina bila dovoljna ako sam ja 193 i 100 kg?Hvala na odgovorima ,mislim je uzet pa da se ne zeznem......
                  Veličina rame za tebe je 21" ili 22" Ako želiš bic koji ti paše onda ga trebaš prvo probat, sjest na njega, idealno bi bilo provozat par minuta.
                  The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mala pomoć oko bicikla

                    daj covjece, nemoj kupovat rabljene bicikle.. vjeruj mi, to ti je sve vec onak nekak polovno.. i ak ce ti izgledat super i dok se vozis na njemu zacas ce ti se sjebat sve...
                    kupi si cube, trek, KTM, scott.. il tak nest... najvise ti od ovog preporucam ktm ili cube...
                    a za velicinu rame, ces sam vidit kad sjednes na bicikl
                    za 2500 kn ti je cist normalan bicikl, vidio sam ima negdi ktm-a na akciji sad za 2500 kn, odlicna ponuda

                    Comment


                    • #11
                      Re: Mala pomoć oko bicikla

                      Veličina rame je 20 zva sam momka to mi je malo ..Jeb.da imam 2500 kn uzeja bi trek baš si faca ova je 700 mogu kupit 4 takve...
                      Menky je napisao...
                      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Mala pomoć oko bicikla

                        Originally posted by robertost
                        Veličina rame je 20 zva sam momka to mi je malo ..Jeb.da imam 2500 kn uzeja bi trek baš si faca ova je 700 mogu kupit 4 takve...
                        a dobro ako nemas 2500 kn onda je istina da ti je bolje da si kupis neki u oglasniku za 700 ( al pazi isto marka i to ) nego da si uzmes iz ducana za 700 ( metro, pevec .. iliti citaj smece)

                        ja isto nemam bas para pa se vozim na 4 i pol godine starom scottu koji je onda kosto 2300 kn, a kojeg mi je kum kupio... al eto svako malo ulozim nesto u njega, bas sam sad nedavno promjenio gume, rucke, prefarbo ga i tak.. treba i bike odrzavat ak se hoces normalno vozit

                        Comment


                        • #13
                          Re: Mala pomoć oko bicikla

                          znas onu staru stvar, netko mi je ukrao biciklo, jer ga nisam dobro vezo lancom
                          Znaci, malo straha i imas bajk i pol
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment

                          Working...
                          X