Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

    Dakle,kupujem nesto do 2500kn.Ono sto mi je za sada interesantno:

    Penjanje(stepper):
    http://www.rog-joma.hr/osobna.asp?sif=1526

    Staza za trcanje:
    http://www.rog-joma.hr/osobna.asp?sif=1423

    Bicikl:
    http://www.rog-joma.hr/osobna.asp?sif=1439

    bicikl 2(polovni):
    http://www.njuskalo.hr/fitness-oprema/s ... as-1589408

    e,sada. Ako bi uzeo biciklu,za ostatak love bi uzeo jos i stepper.
    S druge strane,ako uzimam stazu za trcanje,tada bi jos mozda uzeo i polovnu biciklu.
    Sto bi po vasem bila bolja kombinacija?Nemogu se odluciti.
    Mislim da je ovaj drugi bicikl(polovni),odlicna kupnja?!
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

  • #2
    Re: Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

    ovaj dobro izgleda polovni bicikl, a i ovaj novi nije los, a razlika je u 150 kn,
    neznam vidi sta ces, ja bi ovaj polovni uzeo, a ostatak para u suplemente

    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

      Imo, biciklic all the way. Ako imas neku zanimanciju npr Xbox, PS, heklanje ili nesto cetvrto mozes s tim kombinirati, a na traci za trcanje je malo teze heklati
      My Karma ran over your Dogma.

      Comment


      • #4
        Re: Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

        Staza ...

        Comment


        • #5
          Re: Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

          Evo, vec sam dogovorio kupnju ove druge polovne bicikle.Svidja mi se zbog toga sto nije klasican sobni bic,vec spinner bike,pa malo vise podsjeca na klasican bicikl.

          Originally posted by SemaMare
          ovaj dobro izgleda polovni bicikl, a i ovaj novi nije los, a razlika je u 150 kn,
          neznam vidi sta ces, ja bi ovaj polovni uzeo, a ostatak para u suplemente

          Suplementi mi nisu bitni u zivotu,pa otpadaju kao takvi,a i ovo je lova namjenjena bas za kardio sprave,pa bi u tu svrhu i iskoristio.

          Ostatak love cu odluciti jos sto cu...da li stepper ili staza za trcanje iz rog-jome...
          Ako cujete da netko prodaje jeftino stepper,javite(naravno,pod stepper ne mislim na ona sranja po 300kn,vec na spravu kao ona s linka).
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • #6
            Re: Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

            neznam nesto ova staza izgleda, kako da kazem krta i djecija, pise do 90 kg, jos kad ufatis malo brzi tempo pa pocnes po njemu tapkat i to... nebi je ja uzeo
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

              Originally posted by SemaMare
              neznam nesto ova staza izgleda, kako da kazem krta i djecija, pise do 90 kg, jos kad ufatis malo brzi tempo pa pocnes po njemu tapkat i to... nebi je ja uzeo
              Da,skuzio sam to kasnije.Ali imaju jednu drugu po 2600,pa cu otici vidjeti sto se da isposlovati.
              Ako ne,onda stepper,ili cu malo sacekati i vidjeti sto se nudi polovne robe...(stepper ili staza).
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • #8
                Re: Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

                Bicikli su zajebani jer ti otpadne guzica od njih.

                Meni je najjače ono što sjedneš kao u auto i pedalaš. Možeš još 5 drugih stvari radit uz to.

                Comment


                • #9
                  Re: Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

                  imam stazu doma i meni je super... jucer bio 3 sata na njoj... probaj imati LI cardio na bicu ili steperu 3 sata.
                  prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

                    Originally posted by salemetal
                    Bicikli su zajebani jer ti otpadne guzica od njih.

                    Meni je najjače ono što sjedneš kao u auto i pedalaš. Možeš još 5 drugih stvari radit uz to.
                    Ma vec sam navikao guzu na regularni bicikl,tako da ovo ne bi trebao biti problem.
                    Gledao sam i to sa sjedalom,ali mi je preskupo(ne isplati se dati toliko love).

                    Originally posted by t111
                    imam stazu doma i meni je super... jucer bio 3 sata na njoj... probaj imati LI cardio na bicu ili steperu 3 sata.
                    Ma necu nikada biti vise od 1h-1,5h na bicikli,tako da mi to ne predstavlja problem.
                    Nego, kad se vec hvalis, koju stazu imas?

                    EDIT: Da preformuliram pitanje: gdje si je i posto kupio?
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

                      Steper ne bih nikada kupio, glupa sprava...
                      Bicikl žulja i dosadi...

                      Pokretna traka za hodanje je prava stvar, čim budem imao love kupujem...

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prijedlozi,sto kupiti od kardio sprava do 2500kn?

                        intersport - energetics - pr 5.0
                        http://www.intersport.com.hr/fitnes/Fitnes_hr/index.htm
                        stranica 7
                        bila je akcija, traku si je stara kupila, al naravno, bila na njoj 3x, sada je kod mene
                        cijena je bila oko 2900kn... tak nes...
                        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                        Comment

                        Working...
                        X