Announcement

Collapse
No announcement yet.

Step klupa: Di se može naći kod nas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Step klupa: Di se može naći kod nas?

    Di se može ovako nešto naći kod nas

  • #2
    Re: Step klupa

    Do sad sam pretraživala sve na netu i nema šanse da nađem kod nas ovakvu sve se nude one male do 15 cm visine, a ja bi baš ovakvu jer se na njoj može dodavati puno ovih kraćih dodataka.

    Comment


    • #3
      Re: Step klupa: Di se može naći kod nas?

      Imas u metrou ista takva.Nezz kolko kosta mislim oko 100 150 kuna ali ne drzi me za rijec.Vidio je prije tjedan dana u metrou na pultu sa utezima i spravama na doljnoj polici

      Comment


      • #4
        Re: Step klupa

        Originally posted by Hope
        Do sad sam pretraživala sve na netu i nema šanse da nađem kod nas ovakvu sve se nude one male do 15 cm visine, a ja bi baš ovakvu jer se na njoj može dodavati puno ovih kraćih dodataka.
        Zašto dodaci moraju biti original, možeš podmetnuti bilo što, jedino ako ti smeta estetski...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Step klupa

          Stavi 20 knjiga i evo na

          Comment


          • #6
            Re: Step klupa

            Originally posted by kelly
            Originally posted by Hope
            Do sad sam pretraživala sve na netu i nema šanse da nađem kod nas ovakvu sve se nude one male do 15 cm visine, a ja bi baš ovakvu jer se na njoj može dodavati puno ovih kraćih dodataka.
            Zašto dodaci moraju biti original, možeš podmetnuti bilo što, jedino ako ti smeta estetski...

            da mi ne sklizne sve dok skačem po tome pa se nađem lagano na podu...

            Comment

            Working...
            X