Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

    Zanima me zna li itko di ima u Zagrebu za kupiti onu spravu (kljesta-sestar) za mjerenje masnog tkiva (tocno na engleskom body fat calipers) ? Mozda bi trebao polako na defku ali mi se neda dok ne dobijem crno na bjelo da sam pretjerao

  • #2
    Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

    hahha pa crno na bijelo ti je kad se pogledas u ogledalo o vidis da vise ne zelis bit zaliven, ili cim ti odlucis kranut ne defku, doduse ako ti visi skemba onda si pretjerao vec odavno hhh
    Dont drink, dont smoke just eat and work

    Comment


    • #3
      Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

      Ma stari ja sebi izgledam u ogledalu super, istina ne vide mi se absi bas kao preko ljeta onako savrseno transparentno, ali pod dobrim svjetlo jos izgledaju sasvim pristojno a volio bi to nabavit da mogu svaki put kad dodjem do 14-15 skocit na defku dok ne spustim ispod 10 i tako do kraja svog jadnog zivota ili dok ne skupim 85 kg ciste misicne mase, vise mi ne treba :P

      Comment


      • #4
        Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

        misliš na kaliper? klješta lol,a šestar još veći LOL...samo zato jer sam zamislio doslovce klješta i šestar i pokušavanje mjerenja BF-a ...znam da znaš o čemu pričaš
        negdje sam tražio to i našao,ali kad sam vidio cjene odustao sam :S

        najmanji BF koji sam ja imao bio je 4%, i tada sam bio u ful treningu za kraj sezone tj prvenstvo hrvatske. doduše mjerio sam ga sa elektroničkim kaliperom a ne mehaničkim,tak da ne znam koliko je to precizno.
        Last edited by MasterG; 09-12-11, 12:55.

        Comment


        • #5
          Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

          Originally posted by MasterG View Post
          najmanji BF koji sam ja imao bio je 4%
          jesi siguran u ovo?
          na koliko kg?
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • #6
            Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

            4%
            zelim to vidjeti :O
            Originally posted by servantess
            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

            Comment


            • #7
              Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

              Originally posted by Mario1707 View Post
              4%
              NE zelim to vidjeti :O


              10 znakova
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • #8
                Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

                pusti brojeve drz se ogledala onako po svom osjecaju napravi defku kat ti osjetis da ti treba..
                Dont drink, dont smoke just eat and work

                Comment


                • #9
                  Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

                  najbolji i najtocniji BF% ti moze izmjeriti svaki jako uspjesan natjecatelj
                  Originally posted by servantess
                  Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

                    ne zajebavam se, 4,3 % mi je bio ,sjećam se ko danas. ali kažem da sam ga mjerio sa elektroničkim (ono kad stisneš rukama i čekaš da ti pokaže rezu,tako da ne znam za preciznost tog rezultata). Bilo je to prije nekih 4g imao sam 72kg na visinu od 177cm. vidio mi se svaki mišić, jbga plivanje nije baš lagan sport,a bio sam prvak te godine...dnevno se plivalo po 8km u periodu od 4mj!
                    Mislim da nemam slike probati ću potražiti ali sumjam zapravo gotovo sa siguran da ih nemam. Još se sjećam da je išao trener mjeriti odma poslije mene i njemu je ispalo 18%. zadnji puta kad sam mjerio, prije godinu dana, imao sam 10%. Po izgledu bih rekao da sad imam oko 10%.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

                      Jes imao masti na gluteusima kad si bio na bf 4 posto?
                      DR. Lonnie Lowery

                      Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

                        koliko vidim nemam ni sad na gluteusu masti previše :S

                        rekla mi je jedna diplomirana nutricionistica da takav uređaj mjeri samo gornji dio tijela.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

                          Ja vjerujem da si imao malo masti, ali 4% je sigurno pogreška. 4% je količina koju na BB natjecanjima ima samo najizrezanija ekipa. S 6-7% se uredno izlazi na natjecanje, a 4% je i za mnoge bildere znanstvena fantastika.

                          Čisto za usporedbu, ova moja forma s avatara je nekih 7%. Vjerojatno čak i više zbog gluteusa i lože.
                          Last edited by Dida; 12-12-11, 20:20.
                          Originally posted by magarac
                          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                          dzaba mu sve

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

                            Ne vjerujem ni ja da je bilo 4%.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kljesta-sestar za mjerenje bodyfata ?

                              sa 4% ljudi sami od sebe padaju u nesvjest a ti si plivo 8km...

                              Comment

                              Working...
                              X