Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanje uvezi Sprave: kao opruga i presavija se

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje uvezi Sprave: kao opruga i presavija se

    Imam pitanje oko ove sprave daje tako nazovemo neznam koji misic se snjom trenira i kako prvi put ovo vidim dobio sam...za treniranjej al nez kako to ide...usredi to je sjajno kao opruga i presavija se

  • #2
    Re: Pitanje uvezi Sprave

    koliko ja znam to je za prsa...

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje uvezi Sprave

      jbg nesto se presavija al treba mi neko to objasniti kako ide ili naci klip vrlo bih bio zahvalan neznam ni kako se ovo zove dobio sam ovo iz austrije sigurno nije losa stvar

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje uvezi Sprave

        Ne vidim baš dobro sa slike ali čini mi se da je to ono za prsa šta se presavija,znaci uhvatis za rucke i dignes negdje u u visinu ramena u vodoravnom položaju.Zatim ručke rukama potišćeš prema dolje dok se taj feder savija.
        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

        Comment


        • #5
          Re: Pitanje uvezi Sprave

          Originally posted by body123 View Post
          Ne vidim baš dobro sa slike ali čini mi se da je to ono za prsa šta se presavija,znaci uhvatis za rucke i dignes negdje u u visinu ramena u vodoravnom položaju.Zatim ručke rukama potišćeš prema dolje dok se taj feder savija.
          Da, to je to.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Pitanje uvezi Sprave

            znal ko kako se ovo zove da mogu naci klip da vidim kako to ide

            Comment


            • #7
              Re: Pitanje uvezi Sprave

              Comment


              • #8
                Re: Pitanje uvezi Sprave

                Nije to druze

                Comment

                Working...
                X