Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Formula 1

    Originally posted by girly:)
    Monako-meni osobno prekrasna utrka...
    Prvo-predobra je staza, lijepo je za gledati stvarno...
    a drugo i ono meni važnije Barichello drugi
    Obožavam F1, i moto gp ako smijem dodati...
    Lijepo da imamo i jednu curu koja voli F1.
    Inače utrka u Monte Carlu je najzahtjevnija što se tiče koncentracije vozača jer se udaljenost bolida od zida mjeri u centimetrima i vrlo lako se zabiti u zid. Utrka nikako nije dosadna, to je jedina gradska utrka, možda tako djeluje onima koji se baš ne razumiju u F1, ali svaki ljubitelj F1 zna da je ovo prava poslastica.
    Mislim da se Ferrarri nije toliko popravio koliko njima odgovara ova staza, ali zasada su još bolidi Browna najbolji, dokada vidjet ćemo.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Formula 1

      Originally posted by kelly
      Originally posted by girly:)
      Monako-meni osobno prekrasna utrka...
      Prvo-predobra je staza, lijepo je za gledati stvarno...
      a drugo i ono meni važnije Barichello drugi
      Obožavam F1, i moto gp ako smijem dodati...
      Lijepo da imamo i jednu curu koja voli F1.
      Inače utrka u Monte Carlu je najzahtjevnija što se tiče koncentracije vozača jer se udaljenost bolida od zida mjeri u centimetrima i vrlo lako se zabiti u zid. Utrka nikako nije dosadna, to je jedina gradska utrka, možda tako djeluje onima koji se baš ne razumiju u F1, ali svaki ljubitelj F1 zna da je ovo prava poslastica.
      Mislim da se Ferrarri nije toliko popravio koliko njima odgovara ova staza, ali zasada su još bolidi Browna najbolji, dokada vidjet ćemo.

      Da definitivno se slažem, zato je i malo drugačija od drugih jer nema non stop onih preticanja, nego se tokom utrke dogodi nekoliko promjena poredka i to je to

      Comment


      • #33
        Re: Formula 1

        Danas u 14 sati je utrka VN Turske. Vettel starta prvi, Button drugi...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: Formula 1

          Sutra je utrka.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #35
            Re: Formula 1

            F1 se raspada...

            Comment


            • #36
              Re: Formula 1

              Originally posted by michy
              F1 se raspada...
              F1 će uvijek postojati u bilo kojem obliku i s bilo kojim imenom. Ovo je malo dizanja publiciteta...

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #37
                Re: Formula 1

                Zaslužena pobjeda Vettela u Silverstoneu...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #38
                  Re: Formula 1

                  Originally posted by kelly
                  Originally posted by michy
                  F1 se raspada...
                  F1 će uvijek postojati u bilo kojem obliku i s bilo kojim imenom. Ovo je malo dizanja publiciteta...

                  http://www.index.hr/sport/clanak/pos...ey/439112.aspx

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #39
                    Re: Formula 1

                    Aj super.
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #40
                      Re: Formula 1

                      Sutra je VN Njemačke.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #41
                        Re: Formula 1

                        Zaslužena pobjeda Marka Webbera, drago mi je za njega, to mu je prva pobjeda.

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #42
                          Re: Formula 1

                          frajer je bio totalno lud na kraju

                          Comment


                          • #43
                            Re: Formula 1

                            Sutra je utrka, VN Mađarske.
                            Massa je doživio tešku nesreću danas na kvalifikacijama, nadajmo se da će biti sve u redu sa njim.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #44
                              Re: Formula 1

                              divim se vozacima,samo mrzim kad netko kaze kako to nije sport.totalno glupo pa nemoze svatko vozit f1,relly ili tako nesto...vidia bi njih kad bi usli u okuku sa onom brzinom kako bi se govno stisklo.nisam bas neki pratioc f1 ali isto volimkoji put pogledati kad iman vrimena....
                              Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                              Comment


                              • #45
                                Re: Formula 1

                                Felipea Massa s 220 km/h udario u ogradu i zaradio prijelom lubanje
                                Sam kvalifikacijski trening zasjenila je bizarna nesreća brazilskog pilota Ferrarija Felipea Masse koji je u drugoj rundi kvalifikacija iznenada izletio sa staze i udario u ogradu

                                Španjolski pilot Renaulta Fernando Alonso startat će s najbolje startne pozicije u sutrašnjoj desetoj ovosezonskoj utrci Formule 1 na stazi u Hungaroringu. Alonso je do svog 18. pole positiona došao u posljednjem krugu, te tako došao do najboljeg startrnog mjesta po prvi put nakon 2007. godine i Velike nagrade Italije.

                                Sam kvalifikacijski trening zasjenila je nesreća brazilskog pilota Ferrarija Felipea Masse koji je u drugoj rundi kvalifikacija izletio sa staze i udario u zaštitnu ogradu. Na usporenim snimkama moglo se vidjeti kako je razlog Massinog izlijetanja zasad nepoznati metalni predmet koji ga je pogodio u glavu, nakon čega je Massa samo u ravnoj crti produžio prema ogradi uz tek male pokušaje kočenja.

                                Massina nesreća uzrokovala je polusatni prekid treninga, a brazilskom je pilotu odmah ukazana pomoć, te je potom prevezen u obližnju bolnicu. Inspektori utrke na Hungaroringu nakon nesreće su dugo pregledavali stazu u potrazi za predmetom koji je udario Massu u glavu, a sumnja se da je to bio dio sa stražnjeg dijela bolida Rubensa Barrichella koji je ranije otpao.

                                S druge pozicije u nedjeljnoj će utrci startati dva Red Bullova vozača Sebastian Vettel i Mark Webber, dok će aktualni prvak Lewis Hamilton, koji je dominirao na svim slobodnim treninzima i tako pokazao da je McLarenov bolid s novom aerodinamikom jako kompetitivan, startati s četvrte pozicije.

                                Dodajmo da je sam kraj treninga bio također kaotičan budući da je cijeli kompjuterski sustav pao, tako da službeni rezultati nisu bili poznati u prvi mah. Tako su se događale komične situacije da su se vozači međusobno ispitivali koja su vremena ostvarili, budući nisu odmah znali s koje će pozicije sutra startati.

                                Comment

                                Working...
                                X