Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretana u Baranji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teretana u Baranji

    Budući da sam po zanimanju pirotehničar, što znači da sam stalno na terenu, trudim se pronaći teretanu u bilo kojem mjestu u koje dođem, ili barem najbližu moguću. Uskoro dolazim u baranju, a najvjerojatnije ću biti smješten u Karancu, pa me zanima koja je najbliža teretana tom selu? da li je to ona u Dardi o kojoj se već pričalo ovdje, ili ima nešto u Belom manastiru? hvala unaprijed...

  • #2
    Re: teretana u baranji

    Zar je moguće da ovdje nema nikoga iz tog dijela Hrvatske?

    Comment


    • #3
      Re: teretana u baranji

      Ima. Samo što te nedoživljavaju.
      Originally posted by Songoku
      najbolji pwm je burek

      Comment


      • #4
        Re: teretana u baranji

        hahaha a vidim Izgleda da ću to morati provjeriti na teži način

        Comment


        • #5
          Re: teretana u baranji

          Ima ta u Dardi. Pa odeš u svakom mjestu u kafić i pitaš, vrlo lako za provjeriti.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: teretana u baranji

            To ću i napraviti. Ustvari, to radim uvijek. Ako smo smješteni u hotelu, pitam na recepciji, a ako smo u nekom privatnom smještaju kao što će biti ovaj put, onda pitam vlasnike. Ako ne bude ništa bliže, valjda ide autobus za Dardu

            Comment


            • #7
              Re: Teretana u Baranji

              Eto, za one koje zanima, ipak ću sam odgovoriti na svoje pitanje...
              U Belom manastiru imaju dvije teretane. Nisu baš nešto opskrbljene spravama, ali mogu poslužiti onome tko zna. Improvizacija je zakon

              Comment


              • #8
                Re: Teretana u Baranji

                U jednoj od tih ti je jednokratni trening 5kn koliko sam zapamtio
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • #9
                  Re: Teretana u Baranji

                  Jel' ta u BM-u jos uvijek radi? Buraz je isao tamo daaaavno,prije nego sam uopce prismrdio teretani po prvi puta.
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment

                  Working...
                  X