Announcement

Collapse
No announcement yet.

nova teretana - OSIJEK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: nova teretana - OSIJEK

    Originally posted by Mamlaz View Post
    ja sam se uclanio bio sam vec 2 puta i stvarno se nemogu požaliti
    sve je novo , uredno, cisto , higijena na nivou svlacionice sa ormaricima , sprave najmodernije po više komada , bucice do 30 kg , ploca utega koliko vam srce želi , olimpijske šipke, zgibovi sa opterecenjem ... lijepih cura i zgodnih =D i k svemu tome placam 83 kn koliko želim puta tjedno
    licno mislim da je ovo premalo za jednu teretanu... mislim da 50% muskaraca u mojoj teretani koristi bucice iznad 30 kg (idu do 40 kg kod nas) a ja sam zadnji put radio potisak na kosom benchu sa 37.5 i vec cu uskoro nadam se lagano 40-ke raditi za 12+ ponavljanja pa sam mislio pitati šefa teretane misle li nabavljati vece, ili ostaviti komentar u knjigi zalbi (nije zalba nego samo da im dam do znanja da bi nam dobro doslo da ima jos) ....
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #17
      Re: nova teretana - OSIJEK

      evo jedna idilcna kao iz raja
      http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...57614461_o.jpg
      Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

      Comment


      • #18
        Re: nova teretana - OSIJEK

        pa neka vam nabavi one sta se slažu i gotovo imate utege okolo
        Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

        Comment


        • #19
          Re: nova teretana - OSIJEK

          Originally posted by Mamlaz View Post
          pa neka vam nabavi one sta se slažu i gotovo imate utege okolo
          i o tome sam razmisljao..ne znam koliko je prakticno, sve bi 5-ice morao stavljati(ja mislim da bi desetke smetale i udarale u podlaktice) i zamisli sad da stavljam 2 puta po 8 ili 10 petica na to :S
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #20
            Re: nova teretana - OSIJEK

            Problem je taj šta ti vjerojatno to ne bi stalo na onako malu šipku.
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • #21
              Re: nova teretana - OSIJEK

              Ova teretana je slična XXL-u u Zagrebu.
              Kakva je kvaliteta ovih sprava?

              Comment


              • #22
                Re: nova teretana - OSIJEK

                Originally posted by Mamlaz View Post
                ja sam se uclanio bio sam vec 2 puta i stvarno se nemogu požaliti
                sve je novo , uredno, cisto , higijena na nivou svlacionice sa ormaricima , sprave najmodernije po više komada , bucice do 30 kg , ploca utega koliko vam srce želi , olimpijske šipke, zgibovi sa opterecenjem ... lijepih cura i zgodnih =D i k svemu tome placam 83 kn koliko želim puta tjedno

                Da je bar meni 83 kn misečno, pa i 3 puta tjedno
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • #23
                  Re: nova teretana - OSIJEK

                  Originally posted by Mamlaz View Post
                  Like!

                  "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                  Comment


                  • #24
                    Re: nova teretana - OSIJEK

                    http://city-fitness.hr/
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: nova teretana - OSIJEK

                      ne davano jedne subote kao i svake aj radim prsa i ruke kad ono odjednom kod nas u ovoj tertani mladenci se došli slikati hahah taman bila špica bilo krcato svi iznenađeni ali super ideja ( iance mladoženja ide godinama u gym kako sam skontao su napravili slike i neki fimic kako vježba i kasni na misu ono u stilu one more rep hahahha )
                      Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                      Comment

                      Working...
                      X