Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

    Ovak..upao sam u Split u srednju i odlucio sam da ce moja izvanskolska aktivnost bit teretana..pa sad da malo pripomognete ..Dalibor znam da je iz St tako da ce mi on vjerovatno najvise moc rec al svejedno svi drugi ukljucite se..uzmite u obzir cijenu i kvalitetu..jer cu bit u djackom a izgleda da ce se placat od ove godine tako da je to jedan dodani trosak..pa mislim da necu moc bas za teretanu izdvajat 300-400 kuna mjesecno

  • #2
    Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

    ako trazis najblizu do dackog doma onda je to onaj gym u st3...neznam cjene ali ti mogu javiti kada pocne skola...
    Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

      Pogledaj cijene pa mi javi..bilo bi dobro da je blizu a i nije sad toliko vazno..al sve u svemu je prednost..

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

        Ja idem u teretanu na Pujankama California fitness" Najbolja teretana s obzirom na odnos cijene i kvalitete. Cijene se kreću od 150 kuna do 220 kuna za svaki dan.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

          ja ti javim cim saznam...mos i do californie tu ti dalibor trenira,tako da imas poznanika...mozes i u jokera,isto jako dobra teratana...
          Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

            To bi mi bilo jako dobro jer Dalibor mi se cini kao pravi covijek za dat savjet i kritiku..Dalibore jedino mi malo cudno to sto ti kazes..150-220 kuna za svaki dan? to ne kuzim..mislim jel to ako ides svaki dan u teretanu onda mjesecno 220?

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

              Originally posted by Jurica
              To bi mi bilo jako dobro jer Dalibor mi se cini kao pravi covijek za dat savjet i kritiku..Dalibore jedino mi malo cudno to sto ti kazes..150-220 kuna za svaki dan? to ne kuzim..mislim jel to ako ides svaki dan u teretanu onda mjesecno 220?
              Da, to je mjesečni iznos za koji možeš ići svaki dan u teretanu. Bilo bi malo preskupo davati svaki dan toliko.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

                Hahaha..a nije nego mi cudno to zvuci pa ono da provjerim za svaki slucaj..jbg..elita..zamisli ono dodes ides 5 puta tjedno u teretanu znaci..tjedno je to 1100 kuna valjda..i sad x 4 tjedna u mjesecu 4400 kuna..hahaha..strava..sry na ot..al jedino mi je malo oko tih teretana sto su drugi vjerovatno stari ko ja x 2 tako da ono..rec ce gle ovog klinca sta radi ode..

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

                  Naravno da je to cijena za cijeli mjesec.
                  I u tereteni di ja treniram ima puno momaka tvojih godina.
                  Joker je skup, svaki dan 350 kuna.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

                    Onda super..i Dalibore nadam se da cemo se upoznat tamo ako budem isao jer si stvarno zakon lik..Dalibora za predsjednika..hh..ovih dana bi trebalo bit par mojih slicica uploadano cisto da se ocjeni kakva je podloga za treniranje ..bf i to..al po mojim procjenama nestrucnim mislim da nisam ekto (ako je to ona vrsta koja tesko gradi misice i ima uzak prsni kos i te sheme) ..i da mi je bf u granicama normale..nemojte ocekivat neku masivu..na treningu nisam 2 mjeseca bio..

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

                      onaj gym u st3 je lose opskrbljen...vjerojatno je zato i jeftiniji,ali u californie cu i ja doc koji put kada skola pocne,a dadki dom je blizu moje skole pa mos samnom se naci pa cemo odabrati teretanu za tebe

                      dalibore joker tako skup???
                      Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

                        koja si skola filipe građevinska,mioc ili umjetnicka
                        there is NO limit

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

                          ja sam u Championa,175 kuna mjesečno 3 puta tjedno kroz jutro.

                          Teretana nije loša,nema neke gužve kroz jutro,nalazi se odmah do Jokera u onoj zgradi nekakvog veleučilišta.

                          Mislio sam se između Championa i one u Jokera ali ova mi puno više odgovara,nema neke gužve,1oo kn je jeftinija,ne moram se penjat na 4-ti kat a i nekih 1oo-tinjak metara mi je bliža kući
                          Fiat

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

                            Moze Filipe..Ja sam u Geodetsko Gradevinskoj tako da ono..jedino neznam kako nam se smjene poklopit al snac cemo se nekako..to bi bilo savrseno..i onda odemo do Dalibora da izvidimo di on radi..hh..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pomoc pri odabiru teretane u Splitu

                              di u geodezij si isa moze pa cemo te dalibore izgnjavit
                              Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                              Comment

                              Working...
                              X