Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u Samoboru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Teretane u Samoboru

    Originally posted by billy748
    Originally posted by Dalibor
    Originally posted by billy748
    Originally posted by Dalibor
    Originally posted by Mir7a
    za 350 kuna mjesečno si rađe plati nekog da te trenira. imat ćeš više koristi nego od "high-tech" sprava.
    Ne znam gdje to ima trener za 350 kuna? Ja nikog više ne treniram ispod 1200 kuna za tri puta tjedno i daleko sam ispod prosjeka cijena u Splitu a i u Hrvatskoj.
    I sprave su jako bitne. Pusti sad doba Arnolda i njihovih teretana. Mi ipak živimo u modernom dobu gdje treba iskoristiti blagodati nove tehnologije.
    Početnici bi se trebali fokusirat na ono osnovno(SQUAT,bench,deadlift,military press..) a ne trčkarat od sprave do sprave kao što dosta početnika radi u teretani.Sprave su po meni dobre jedino kad postigneš jedinu solidnu masu,i onda popravljaš nedostatke.
    Nikako nisi u pravu. Ti bi početniku odmah dao najteže vježbe kao što su čučanj, mrtvo dizanje i vojnički potisak. Prvo tijelo treba pripremiti i ojačati za te vježbe a to se može idealno napraviti vježbama na novim spravama gdje je mogućnost ozljede mnogo manja. Pogledaj sprave iz teretane Joker pa ćeš znat o čemu pričam.
    Ako imaš nekog da ti pokaže vježbe kao početniku,savladaš tehniku,dobro se zagriješ; šanse za ozljedu su minimalne.A i mnogo više možes napredovat kao početnik radeči compund vježbe.
    Nije stvar ni u pokazivanju vježbi, ni u zagrijavanju ni u savladavanju tehnike izvođenja tih vježbi. Stvar je u tome da lokomotorni sustav početnika nije spreman na takve vježbe. Treba barem proći dva mjeseca ozbiljnog treninga da se počne si tim vježbama.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #32
      Re: Teretane u Samoboru

      Originally posted by Joochy
      Antonio pokaže sve što ga se pita (i ne samo meni, već svim ljudima u teretani, i cijelo vrijeme je tamo i pomaže svima), naravno da ne dođe i stoji nad menom ko pijanac kad se primi plota. Svaki dan radim drugačije vježbe, i naravno da mi prvo kaže što ću napraviti i kako, nakon toga napravim 3 vježbe za leđa npr, i iza toga mi pokaže 3 vježbe za tricpeps, to odradim i to je to, kasnije ja jos sam odradim trbuh i aerobno...

      Idem u teretanu 6 godina, nemora se nadamnom pazit kao da idem u teretanu tek jučer. Uostalom ovdje su nove sprave i neznam sa svima baš rukovat, pa mi naravno on pokaže i ja nakon toga odradim sve što mi da.

      Više mi se uopće neda komentirat na vaše gluposti. Bye.
      Antonio Furić očito radi u tom fitness centru ili je vlasnik, ne znam. I postupa upravo kako bi trebao. Ako ga želite angažirati za osobnog trenera to će koštati malo više.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #33
        Re: Teretane u Samoboru

        Originally posted by Mir7a
        Originally posted by Dalibor
        Originally posted by Mir7a
        a jeste se uzvrpoljili
        pod "nać si trenera" sam mislio nekoga ko bu mu radio trening/prehranu on regular basis...
        Ovaj tvoj stav i razmišljanje da možeš nekoga naći da ti slaže trening i prehranu za 350 kuna je jako uvredljivo za mene i za sve ljude koji su imaju prakse i još k tome su završili Kineziološki fakultet.
        Taj koji će ti složiti sve to za 350 kuna je po mom mišljenju budaletina i "pljuca" po struci.
        pa daj pročitaj šta pišem.
        nisam to izmislio.
        pričao sam sa nekoliko dečkiju (većina tu ih znaju, barem po imenu), cijene im se kreću od 120-200 eura za 3 mjeseca. Tu se podrazumjeva slaganje treninga, prehrane i korigiranje istih tijekom vremena, a ne neko aktivno treniranje ili nešto.
        Ni ne kažem da si izmislio samo kažem da je to prejeftino.
        Ali ti iz Bosne mislim a tamo se očito barata sa drugim ciframa.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #34
          Re: Teretane u Samoboru

          Slyster uzima 150 kuna po treningu.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #35
            Re: Teretane u Samoboru

            Originally posted by kelly
            Slyster uzima 150 kuna po treningu.

            To je ok.
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #36
              Re: Teretane u Samoboru

              Originally posted by Dalibor
              Antonio Furić očito radi u tom fitness centru ili je vlasnik, ne znam. I postupa upravo kako bi trebao. Ako ga želite angažirati za osobnog trenera to će koštati malo više.
              Upravo tako...
              Ugl. neznam dal je vlasnik ili dali radi tamo, znam samo da je tamo stalno.


              Originally posted by kelly
              Slyster uzima 150 kuna po treningu.

              Hehe

              Comment


              • #37
                Re: Teretane u Samoboru

                Originally posted by Joochy
                Bolje a jeftinije nema...
                Ima još od 250kn, al teretana je užas.

                Comment

                Working...
                X