Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja garazna ili sobna teretana!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Moja garazna ili sobna teretana!

    svaka ti cast... lijepo si to slozio....
    "kukavice umiru cijeloga života, hrabri samo jedanput"

    Comment


    • #17
      Re: Moja garazna ili sobna teretana!

      ja zivim nekih 10m od teretane pa bih bio glup kad bi si doma radio, ali ovo tvoje je odlicno... svaka cast
      Mind over muscle.

      Comment


      • #18
        Re: Moja garazna ili sobna teretana!

        Originally posted by Svarcika
        ja zivim nekih 10m od teretane pa bih bio glup kad bi si doma radio, ali ovo tvoje je odlicno... svaka cast
        Baš ti zavidim prijatelju...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Moja garazna ili sobna teretana!

          Originally posted by Svarcika
          ja zivim nekih 10m od teretane pa bih bio glup kad bi si doma radio, ali ovo tvoje je odlicno... svaka cast
          Pa nije to nego dugoročno uštediš na članarini + svoj na svome radiš što hoćeš kad hoćeš i ne trpiš gym sranja. Home gym je zakon, da imam sobu složio bi si home gym (šipka i utezi, već sam reko )
          lift BIG, eat BIG, get BIG

          Comment


          • #20
            Re: Moja garazna ili sobna teretana!

            Originally posted by Doomeo
            Originally posted by Svarcika
            ja zivim nekih 10m od teretane pa bih bio glup kad bi si doma radio, ali ovo tvoje je odlicno... svaka cast
            Pa nije to nego dugoročno uštediš na članarini + svoj na svome radiš što hoćeš kad hoćeš i ne trpiš gym sranja. Home gym je zakon, da imam sobu složio bi si home gym (šipka i utezi, već sam reko )
            ja ne placam teretanu

            susjed mi je vlasnik
            Mind over muscle.

            Comment


            • #21
              Re: Moja garazna ili sobna teretana!

              A nitko se ne pita od vas zašto nema natjecatelja koji treniraju doma...Ili barem ljudi koji se doista odvajaju izgledom i muskularnosti od drugih?

              U slučaju da ne postoji niti jedna druga opcija posjeta teretani ok.Napravi je doma...
              No u drugim slučajevima biram GYM.

              Comment


              • #22
                Re: Moja garazna ili sobna teretana!

                Za natjecatelje me ne čudi da ne vježbaju doma (više razloga mi pada na pamet), a za natprosječno mišićave ljude mislim da nisi u pravu.

                Na forumu mi kao primjer pada na pamet Šimun (ne možeš reć da ne izgleda natprosječno za svoje godine), u mojoj okolini ne znam nekog ali to nije čudno jer malo ljudi vježba. A vani, globalnije, mislim da ih ima puno više, kolko vidim po forumima i netu. Npr ovaj:

                lift BIG, eat BIG, get BIG

                Comment


                • #23
                  Re: Moja garazna ili sobna teretana!

                  Sorry stari ja govorim o bb-u...Ovaj video me nije uvjerio u teoriju postizanja vrhunske forme ni malo i moram priznati da sam i više nego nimalo impresioniran sa formom i mišićnom masom protagonista.
                  Forma izvođenja vježbe je katastrofalna.Čovjek je hodajuča ozljeda koja samo čeka da se desi.
                  Vježbanje kod kuče = za početak ok.
                  Ozbiljni rezultati = teretana.
                  Još nisam upoznao osobu za koju bih mogao reč da izgleda impresivno a da vježba kod kuče.
                  Svaka čast Šimunu dečko izgleda dobro ali ako govorimo o BB-u onda ima još jaaaaako puno za raditi da bi postigao rezultat.
                  Iskreno sumnjam da mu kučna teretana to može pružiti.
                  Djelomično jer sprave koštaju a kada govorimo o ozbiljnim kilažama vrlo je važno da šipke budu izbalansirane i utezi budu jednake težine(kažem ovo jer neki imaju ideje o izradi svojih sprava).Tehnika je također veoma bitna a to samo iskusnija osoba može pokazati i uočiti.
                  Teško se ispravljati kada vježbaš sam i ne vidiš kako vježbaš.
                  Tu postoji i psihički faktor jer znam ljude koji imaju teretanu pa ne vježbaju doma nego dolaze kod mene...Ne da im se...
                  Ima tu još stvari vezano uz kučnu vježbanje ali mislim da sete shvatili.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Moja garazna ili sobna teretana!

                    slazem se sa slyom... iskreno, ja ni ne mislim vjecno vjezbat doma... meni je ovo samo alternativa jer mi je sad stanje nezgodno, pa nemrem bas u gym... naravno, kad sredim malo skolu, polozim za auto, da cu ic u gym i dalje napredovat...
                    jos sam u fazi di mogu napredovat doma, pa cu to iskoristit dokle mogu
                    btw fala na kritici ^^
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Moja garazna ili sobna teretana!

                      uff predobra teretana :character-beavisbutthead:

                      Comment


                      • #26
                        Re: Moja garazna ili sobna teretana!

                        Ah,blago ti se.Jednog dana bum i ja imala tako nekaj,nadam se.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Moja garazna ili sobna teretana!

                          Malo usko ali u svakom slučaju dobro
                          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                          Comment

                          Working...
                          X