Announcement

Collapse
No announcement yet.

jugosloven

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jugosloven

    pozdrav, kako vam ovo izgleda, sta treba popraviti, sta nikako nevalja, sta je dobro.... svaki komentar je dobro dosao...
    prsa mi malo zaostaju, zbog toga sam i postavio slike.. postavicu jos jednu temu na odgovarajucem mjestu da vidite kakav mi je trening, sta treba mijenjati, da bi prsa pocla rasti... to mi je bolna tacka

    slika_1.jpg slika_2.jpg slika_3.jpg slika_4.jpg slika_5.jpg slika_6.jpg slika_7.jpg slika_8.jpg slika_9.jpg slika_10.jpg

  • #2
    Re: jugosloven

    po meni ruke, noge i gornji dio leđa odlični.

    obavezno poraditi na trupu tj. donji dio leđa trbušnjaci i prsa
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #3
      Re: jugosloven

      Ovo izgleda dosta skladno, poradi na dubini leđa, zadnjem i srednjem ramenu, preporuka za prsa, trening Vedrana Jakšića
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • #4
        Re: jugosloven

        Originally posted by hardstyle91 View Post
        Ovo izgleda dosta skladno, poradi na dubini leđa, zadnjem i srednjem ramenu, preporuka za prsa, trening Vedrana Jakšića
        jel mi mozes napsati ili dati link, da vidim kako izgleda njegov trening?
        nasao sam na youtube par klipova o njegovom treningu grudi, ali to je skoro samo poziranje, nema nekih informacija o treningu....

        Comment


        • #5
          Re: jugosloven

          evo napisacu kako sam do sada trenirao grudi, pa bih zamolio iskusnije clanove da mi daju neke savjete, smjernice kako dalje....

          grudi sam radio isti dan kada i triceps

          - kosi bench press* 3 serije po 8 ponavljanja (tezina sa kojom jedva izbacim 8 ponavljanja... a cesto u zadnjoj seriji mi treba pomoc da bi izbacio 8 puta)
          - propadanja * 3 serije do otkaza
          - kontra kosi bench press * 3 serije
          - razvlacenje * 3 serije
          - pulover * 3 serije

          stim sto bi nekad znao umjesto kontra kosog potiska ubaciti potisak bucicama na ravnoj klupi (i kontra kosi potisak sam radio bucicama)

          ******* prije nekih mjesec dana sam gledao po netu i trazio rjesenje, da i prsa krenu napredovati (uglavnom sam nailazio na savjete tipa: sam sebi moras napraviti trening jer najbolje poznajes sebe, i nemaju svi istu genetiku)

          pa sam onda i slozio novi trening za grudi (ali nisam siguran koliko je on dobar, pa evo da cujem vase misljenje):

          po novom programu radim prsa dva puta sedmicno / ponedeljak i petak

          pon:
          - kosi bench * 3s, 8p
          - propadanja * 3s, do otkaza
          - razvlacenje * 3s, 8p

          pet:
          - ravni potisak bucicama * 3s, 8p
          - konta kosi potisak * 3s, 8p
          - pulover * 3s, 8p

          svaki savjet i komentar je dobrodosao....

          Comment


          • #6
            Re: jugosloven

            ovo je sve veoma dobro i usklađeno, ništa ne zaostaje! baci se na one compound vežbe, da se sve malo "sabije" i poveća masa i zadrži ovaj BF, i biće milina...
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • #7
              Re: jugosloven

              Originally posted by vege View Post
              ovo je sve veoma dobro i usklađeno, ništa ne zaostaje! baci se na one compound vežbe, da se sve malo "sabije" i poveća masa i zadrži ovaj BF, i biće milina...
              I coludn't agree more.
              A gde su noge?

              Comment


              • #8
                Re: jugosloven

                Dobar, daj još malo mesa nabaci.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: jugosloven

                  hvala vam.. ma joj kelly trudim se koliko mogu, ali nazalost dosta je stvari koje sprijecavaju da se brze napreduje (posto studiram u drugom gradu, putujem skoro svaki dan.. tako da mi je ishranu jako tesko uskladiti.., onda cesto dodjem umoran pa ni za treninga nisam, ali stisnem se pa odradim kako tako...)

                  a evo sada sam promjenio trening pa se nadam da ce biti malo vise rezultata (pogrijesio sam sto i ranije nisam uzeo novi trening, je od samog pocetka kako sam poceo u teretanu radio sam samo jedan sistem treninga, pa se mozda i tijelo naviklo na njega)

                  Comment


                  • #10
                    Re: jugosloven

                    evo link: http://lepomirbakic.com/Trening.html od novog sistema treninga kojim sam poceo trenirati... pa me zanima sta mislite o njemu?

                    Comment


                    • #11
                      Re: jugosloven

                      16. februar 2010.PNG
                      eto i jedna slika da se vidi kako je to izgledalo na samom pocetku vjezbanja...

                      Comment


                      • #12
                        Re: jugosloven

                        1.Kontrakosi fly ti izbacuje i cros i ravno razvlacenje( i to ne samo, zato sto smaraju) iz price.

                        2. Nema mrtvog dizanja, trening neupotrebljiv za tebe. Plus uzimas sebi dragoceno vreme i snagu u sledecem treningu prilikom vezbi za zadnju lozu, koja ti je uz mrtvaka skoro pa na pola sredjena.

                        3. Ili radis cucanj ili radis presu, ne treba ti oba, cucanj je prva vezba u ovom treningu, nemoj da se za***** da je radis na ladno.
                        Sta god da radis, listove, TI NE DIRAJ! Apsolutno, nikako, ne!

                        4. pres je pres radio ga iza glave ili ne
                        5. Skot napolje hamer in.

                        Vidi malo kako ti pasu, broj serija i ponavljanja, i probaj. Veliki poraso
                        Last edited by skullHeaD; 13-06-12, 00:35.
                        DR. Lonnie Lowery

                        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                        Comment

                        Working...
                        X