Announcement

Collapse
No announcement yet.

pikčrs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pikčrs

    evo da vam i ja pokažem slike.. slike su malo starije jer sam ih prije stavio na drugi forum.. trenutno je ljeto faza održavanja pa nemam novijih.. visok sam 174cm.. težina na ovim slikama je 74kg ..kritike poželjne





    Originally posted by darios
    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

  • #2
    Re: pikčrs




    Originally posted by darios
    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

    Comment


    • #3
      Re: pikčrs

      Originally posted by darios
      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

      Comment


      • #4
        Re: pikčrs

        Fino.......
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: pikčrs

          Nije loše. Ruke mi se čine najbolje, prsa također odlična iako bi bila bolja da znaš već šta, depiliraš ih. U svakom slućaju dobar si i samo tako nastavi.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #6
            Re: pikčrs

            momak, oladi malo od drkanja! pa vidi kolike su ti ruke! kreni sada ujednacavati ostatak tijela
            sala!

            odlican si, al malo vise mesa na trapezu bi ti jos vise digao cjelokupan dojam.
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • #7
              Re: pikčrs

              Originally posted by Coffey View Post
              momak, oladi malo od drkanja! pa vidi kolike su ti ruke! kreni sada ujednacavati ostatak tijela
              sala!
              haha bit će, jbg to je posljedica ne baš dobrog treniranja.. prvih 2-3g treniranja nisam baš imao neko ekstra znanja itd, ugl što vidiš u teretani kopiraš.. tako da trening leđa bi ajmo reć bio više efikasan za biceps nego leđa radi se na tome
              Originally posted by darios
              pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

              Comment


              • #8
                Re: pikčrs

                gubi se van iz moje kupaone )
                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                Comment


                • #9
                  Re: pikčrs

                  Ja bi tu samo ''z'' defkice op.izdio i superiška
                  odlican si stari... super, samo naprijed

                  Comment


                  • #10
                    Re: pikčrs

                    od čega imaš tolki triceps kolko ga puta jedno treniraš sve u svemu odlično!
                    http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                    Uploaded with ImageShack.us

                    Comment


                    • #11
                      Re: pikčrs

                      ruke odlične i da sta radis za taj triceps?.,trebao bi popravit leđa i noge prvenstveno...no to valjda i sam znas...
                      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: pikčrs

                        hvala ekipa, radi se prvenstveno na leđima, trapezu i nogama.. no sad je ljeto laganica pa u 9-10 mjesecu fokus je na tome..

                        što se tiče tricepsa, valda je genetski, radim ga inaće posebno jednom tjedno.. nekad je to sa prsima(dvije vježbe po 4 serije max) nekad su ruke zaseban trening.. tad mi je najviše reagiro i to je bilo rotacija 2-1... dva tjedna triceps-biceps.. jedan tjedan biceps-triceps.. radim po 3-4 vježbe prva vježba je neka laganica dve tri serije i onda opalim uski benč za triceps što više kg.. da izvučem max 6-8 ponavljanja.. 4 serije.. onda jedna lakša vježba sa 3 serije pa opet teža vježba 4 serije.. vježbe mjenjam stalno.. pošto barem danas na yt možeš saznat hrpu varijacija vježbi ..konkretno za triceps ovdje

                        za nedostatak leđa znam radi čega je to, što se tiće trapeza .. nema šta nisam probo.. varijacije vježbi, broj ponavljanja, težine.. dva puta tjedno.. no slabo reagira.. sad mi je saša drašković dao par savjeta pa ćemo vidjet..
                        Originally posted by darios
                        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                        Comment


                        • #13
                          Re: pikčrs

                          nije po svacijem ukusu velik trapez , a pretpostavljam da ni po tvom .. mozda se varam
                          inace, jako dobar ..

                          Comment


                          • #14
                            Re: pikčrs

                            da trapez je zaeban mišić.. pogotovo ako se planiraš bavit natjecateljskim bb, ako je prevelik gubiš na simetrijama, no nevalja opet ni ako ga nema uopće.. no u svakom slučaju ne bi volio imat trapez kao tommy conlon u filmu warrior.. njemu je na pripremama za film izgleda na aas-u jedino trapez reagiro D
                            Originally posted by darios
                            pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                            Comment


                            • #15
                              Re: pikčrs

                              niti meni trapez baš ne reagira radim slijeganje bučicama od 15kg po ruci,slijeganje dvoručnim utegom od 50kg i slijeganje dvuručnim utegom iza leđa isto 50 kg nekad i preko 10serija 2 puta tjedno šta se tiče veličine nije velik ali šta se tiče snage mogu dizat 150kg sa trapezom ko iz šale al to je opet kontra mojeg cilja ja želim veličinu a ne toliku snagu jbg
                              http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                              Uploaded with ImageShack.us

                              Comment

                              Working...
                              X