Announcement

Collapse
No announcement yet.

gigi slika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: gigi slika

    kolko godina si u gymu?
    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

    Comment


    • #17
      Re: gigi slika

      Originally posted by stipedinamit View Post
      kolko godina si u gymu?
      Nisan u konstatnom radu s utezima, ima san neke duze pauze zbog boksanja, pa bi pararelno samo malo radi s opterecenjem vise s vlastitom kilazom tijela, jos uvik dosta boksan i nema boljeg kardia od vrice,fokusera sparinga itd.. inace treniran otkad znan za sebe, prvi doticaj s pravom teretanom je bi kad san ima 15 godina, ali nisan konstatno u bb rezimu. Pokusavan uz sve ostat maksimalno fleksibilan i okretan, jer samo anaerobni trening dosta ukruti osobu.

      Comment


      • #18
        Re: gigi slika

        poprilično je teško spojit boks i BB ako se radi na masi,al tebi je uspjelo...
        slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

        Comment


        • #19
          Re: gigi slika

          znam da je privatno pitanje..ali jesi li to uspio uz koristenje "antikatabolika"?

          kao sto je stipe reko jako tesko je uz aerobni trening imat ovakvu masu.. svaka cast

          ja dok sam trenirao boks sam bas bio uvijek zdefkan i malen, pogotovo za vrijeme 2 treninga dnevno(10 tjedno).
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #20
            Re: gigi slika

            Originally posted by staragarda View Post
            znam da je privatno pitanje..ali jesi li to uspio uz koristenje "antikatabolika"?

            kao sto je stipe reko jako tesko je uz aerobni trening imat ovakvu masu.. svaka cast

            ja dok sam trenirao boks sam bas bio uvijek zdefkan i malen, pogotovo za vrijeme 2 treninga dnevno(10 tjedno).
            Za neka pitanja tu je uvijek pm, kalorije i tempiranje uh je jako bitno, ja san s vremenom tocno skuzi na kolike kolicine uh mi tijelo reagira s obzirom na trening i raspon treninga i na kakvoj kolicini kalorijskog suficita rasten. Preko zime san planirano odradi klasicnu bb masu, na sto mi je par treninga boksa tjedno nije smetalo, dok na defki sve ide brutalnije pa tako i aerobni trening. Cak san dosa do zakljucka da i zadnji obrok na masi iden sa kompleksnin uh i proteinima bez nekog vidljivog nakupljanja masti, recimo vecina bb ce prezirat ovakav zadnji obrok zbog znastvenih teza, ali meni to na masi odgovara.

            Comment


            • #21
              Re: gigi slika

              Gigi majstore! Nemam kaj kritizirati, osim možda da bi ramena trebala biti za nijansu veća jer je ruke doista velika, pa da malo poprave simetriju, ali može biti i do poze... No kvalitetom odlična.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #22
                Re: gigi slika

                brutalka, jedna moja preporuka, pokusaj sto vise sad izolirati trapez , a pokusati rasiriti ramena , ali svejedno si zvijer

                Comment


                • #23
                  Re: gigi slika

                  Originally posted by PatrickStar View Post
                  Gigi majstore! Nemam kaj kritizirati, osim možda da bi ramena trebala biti za nijansu veća jer je ruke doista velika, pa da malo poprave simetriju, ali može biti i do poze... No kvalitetom odlična.
                  Patrick hvala na pohvali , da inace ramena su mi genetski najslabija, tako da se dosta mucin s njima, cak san jedno vrime presta radit trapez cisto da vizualno ramena izgledaju sire, no i zbog poze san ramena malo povuka prema naprijed.

                  Comment


                  • #24
                    Re: gigi slika

                    Samo poradi na srednjoj glavi ramena da to bude tip top, ostalo je receno, svaka cast
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • #25
                      Re: gigi slika

                      Originally posted by Builty View Post
                      brutalka, jedna moja preporuka, pokusaj sto vise sad izolirati trapez , a pokusati rasiriti ramena , ali svejedno si zvijer
                      Buility hvala , evo bas i patricku govorin da inace iman genetski slabija ramena, dok trapez puno lakse napreduje pa vizualno narusava simetriju.

                      Comment


                      • #26
                        Re: gigi slika

                        Originally posted by hardstyle91 View Post
                        Samo poradi na srednjoj glavi ramena da to bude tip top, ostalo je receno, svaka cast
                        Hard hvala na savjetu obavezno cu se koncentrirat na srednji dio ramena

                        Comment


                        • #27
                          Re: gigi slika

                          nema se sta kritizirati,sve je na svom mjestu a sto se tice trapeza i ramena vjerujem da sve bolje izgleda kad je ruka kojom slikas dole i u pozama..

                          a sto se tvog posla tice kladim se u samar da si zastitar !!! ?

                          samo pozitivno i stay pump

                          Comment


                          • #28
                            Re: gigi slika

                            Originally posted by darill View Post
                            nema se sta kritizirati,sve je na svom mjestu a sto se tice trapeza i ramena vjerujem da sve bolje izgleda kad je ruka kojom slikas dole i u pozama..

                            a sto se tvog posla tice kladim se u samar da si zastitar !!! ?

                            samo pozitivno i stay pump
                            Darill hvala , da problem je malo sto je jedna ruka na aparatu a druga je spustena i ramena san malo povuka prema naprid, ali inace su mi ramena uvik bila najlosija, vidi se i na prsima zbog polozaja ruke jedna je malo stegnutija od druge, tako da i to izgleda malo nesimetricno... da izmedu ostalog radin i ko zastitar, pogodi si

                            Comment


                            • #29
                              Re: gigi slika

                              to ti je profesionalna deformacija,,samo sam hlace skuzio i to mi je dovoljno,cjeli sam film povezo,kako si se sliko u liftu,da si na objekt itd da sam ne odajem male tajne !

                              Comment


                              • #30
                                Re: gigi slika

                                Originally posted by darill View Post
                                to ti je profesionalna deformacija,,samo sam hlace skuzio i to mi je dovoljno,cjeli sam film povezo,kako si se sliko u liftu,da si na objekt itd da sam ne odajem male tajne !
                                Virujen da si ti zastitar znas dosta o tome ali krivo smo se razumili ako mislis da cuvan banke itd... jbg meni nece da daju pistolj hahahahaha odradin ko zastitar navecer u klubovima na to san misli

                                Comment

                                Working...
                                X