Announcement

Collapse
No announcement yet.

gigi slika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: gigi slika

    proso sam ja havariju ko zastitar,i ko redar i to po narodnjackim klubovima strasno -ugl.sve znam kako je..

    Comment


    • #32
      Re: gigi slika

      Originally posted by darill View Post
      proso sam ja havariju ko zastitar,i ko redar i to po narodnjackim klubovima strasno -ugl.sve znam kako je..
      Bude tu svega, pogotovo po narodnjackim klubovima, ali kad se shvati da si tu radi love pokusava se sve rijesavat brzo i efikasno kroz pricu sa sto manje tenzija, bitno je sve to izvadit iz kluba pa te briga... si jos u tim vodama?

      Comment


      • #33
        Re: gigi slika

        neradim od 3mj...(na birou sam),odradio sam par veceri i to je bilo to..sad pa sam u potrazi za poslom...hebe me sto sam u malom mjestu nemas sta raditi a u veci grad mogu ici al znas kako je hebe me to postanarstvo al nece mi biti druge..
        inace sto se tice svega stelu u sokola i klemma imam to nije problem,,al i dalje stoji ono kako sa stanom morat cu neke stvari posloziti..

        Comment


        • #34
          Re: gigi slika

          Rucka 47 i bude puno veca na masi?
          Odlican.
          Inace,potpisujem Patricka sto se ramena tice. Jako bi ti upotpunila izgled.
          A za prsa poseban like.

          Odlican 5.
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • #35
            Re: gigi slika

            Originally posted by IgyBoy View Post
            Rucka 47 i bude puno veca na masi?
            Odlican.
            Inace,potpisujem Patricka sto se ramena tice. Jako bi ti upotpunila izgled.
            A za prsa poseban like.

            Odlican 5.
            Hvala igy da na masi kad bude +6-7 kg ruka ide do 49, inace smatran da su mi ruke najbolja misicna skupina, a prsa i ramena najslabija, zato ubuduce se vise fokusiran na njih. Sto se tice prsa zeli bi jos malo upotpunit gornji dio.

            Comment

            Working...
            X