Announcement

Collapse
No announcement yet.

moje slike - hamzzza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: moje slike - hamzzza

    Našao se uspoređivati s čovjekom od 45 godina i stavljati svoju sliku kraj njegove.

    Zaboravio si dodati nesto na sliku pa sam ti pomogao...

    czlpBu8.jpg

    jelka.gif

    Comment


    • Re: moje slike - hamzzza

      Originally posted by TripleZ View Post
      kelly, prijatelju, a kakvi su to tvoji rezultati, kad ne smijes ni sliku postaviti
      Nikada se ja nisam sramio svoga tijela niti sam se bojao staviti sliku, evo sad sam ženu izmaltretirao da me uslika:

      DSC05263.JPG



      172 cm i 85 kg, neka lagana masa-održavanje, i mislim da izgledam bolje od većine 45-godišnjaka. Kad budem jednog dana imao uvjeta onda će i rezultati biti puno bolji.

      Last edited by kelly; 15-08-13, 22:58.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: moje slike - hamzzza

        eto sad smo na cistom
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: moje slike - hamzzza

          Nije bilo potrebe stavljat ičije tuđe slike u ovaj topic, ni vi ni hamza.

          Dečko se hrani kako on želi i neman ništa protiv toga, on nikoga ne tira da radi isto šta i on, i onda dođe wtf i kaže da prodaje maglu i priča gluposti. Pa zar je na ovon forumu sve šta se napiše istinito i realno? Ako on tako radi valjda to može podilit i s drugima, ne moraju svi prihvatit njegov način prehrane i treninga (pohvala za liftove).

          Ako radi krivo sam će svatit nakon nekog vrimena, isto se odnosi i na vas koji ste zapeli za hardcore rezanje bla bla...
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • Re: moje slike - hamzzza

            Originally posted by TripleZ View Post
            NISTA OSOBNO !




            samo komentar na vas nacin, a najlakse je spustat se na taj nivo..vidim da je i WTF ostavio par komentara, mislim da je dosad vec krenuo s psovkama poput neodgojenog 9-godisnjaka - ali mozda opet grijesim



            edit: sliku mozete otvoriti u novom prozoru
            I? Sto sad? Mislis da si tim slikama pobio ono sto sam napisao u svom prvom postu?

            Nazalost ne, nisi. Pokazao si samo kolko si primitivan i na kojoj si razini mentaliteta, reci cu ti opet, tvoj nacin prehrane je smece i u ovom sportu nije samo IZGLED NAJVAZNIJA STVAR vec i ZDRAVLJE (ne, ne izvlacim se ovime na svoju formu, ja treniram godinu dana i napravio sam dosta dobar napredak i zasad sam zadovoljan sa sobom i ne sramim se nicega), mozda sam u losijoj formi od tebe, ali vjeruj mi zdraviji sam nego ti HATERS GONNA HATE
            Wenn schon, denn schon!

            Comment


            • Re: moje slike - hamzzza

              noup, meni je zdravlje jako bitno, to sto ti ne razumijes osnovne biohemijske procese u tijelu nije moj problem

              lol @ ''ja sam zdraviji od tebe jer ne jedem proste UH'' ili sta vec
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: moje slike - hamzzza

                neces sad valjda tvrditi da su krafne sa nutellom zdrave, tripleZ?
                na stranu sto danas skoro nista nije "zdravo", ali usprkos GMO-u, prskanju i raznim kemijama, krafne se ne mogu mjeriti sa dobro starom rižom, kvalitetnim kruhom i krumpirima

                Comment


                • Re: moje slike - hamzzza

                  Knight-spusti se malo-i ti i vecina ovdje-da sam admin bilo bi warnova Triple ima prehranu kakvu ima i njemu funkcionira zadovoljavajuce- momak iznosi otvoreno svoja iskustva, ne skrivajuci nista i kome se svida moze ih primjenit ili bar razmisliti o njima, kome ne---ima pravo reci svoje misljenje ali nije ok pljuvat po drugima a da nisi niti pokusao shvatit o cemu se tocno radi!
                  Pitanje je sad da li ima napredak zato jer se tako hrani ili unatoc tome kako se hrani.
                  Jedini nacin za dobit odgovor je isprobat oboje pa komentirat.
                  Triple bar nije jedan od onih (a ima ih ovdje) koji necete niti podjelite svoje iskustvo nego mudrujete i prepricavate sto ste culi ili procitali ili sutite ili se izmotavate s koje kakvim pricama, a znate uredno popljuvat druge kad treba. A najjaci su mi jos od svih njih oni kojima je najveci rezultat koji su napravili po pitanju BB... proucili su sve teme na forumu i nabubali svu teoriju i sad drugim pametuju a oni sami s mjesta ne idu :*

                  Sto se tice tvog nacina prehrane triple--- osobno si me bio zainteresirao, dao mi misliti....ali opet na kraju mislim da nisi bas u pravu ali ipak si mi u nekim stvarima otvorio oci i vec samim time sto si me potakao da drukcije sagledam cijelu situaciju oko prehrane. Moja iduca masa ide s dosta jednostavnijom i opustenijom a opet jos kvalitetnijom prehranom i ocekujem jos bolje rezultate.
                  Na pitanje da li se moze defkat na junku? Moze, zasto nebi moglo... do jedne tocke kad sitnice pocinju igrat ulogu a onda vise nema mjesta krafnama i sladoledu. Da li si mogao imati veci napredak da si se drukcije hranio----mislim da si mogao. Da li je tvoj nacin prehrane pogresan? Mislim da nije jer napredujes,,, ali... napreduje i hrpa deckiju koji se na zamaraju s hranom niti 1% jer nemaju blage veze, a opet su svaki mjesec sve veci i jaci....Je li to stvar srece.. znanje... genetike... neznam.
                  U svakom slucaju.. volio bi da si otisao malo nize s BF,iskreno me zanima dokle bi mogao skidat na takvoj hrani i kako bi to sve islo i izgledalo Sretno s novom masom
                  Last edited by Corry; 16-08-13, 14:07.
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • Re: moje slike - hamzzza

                    Originally posted by knightrider View Post
                    I? Sto sad? Mislis da si tim slikama pobio ono sto sam napisao u svom prvom postu?

                    Nazalost ne, nisi. Pokazao si samo kolko si primitivan i na kojoj si razini mentaliteta, reci cu ti opet, tvoj nacin prehrane je smece i u ovom sportu nije samo IZGLED NAJVAZNIJA STVAR vec i ZDRAVLJE (ne, ne izvlacim se ovime na svoju formu, ja treniram godinu dana i napravio sam dosta dobar napredak i zasad sam zadovoljan sa sobom i ne sramim se nicega), mozda sam u losijoj formi od tebe, ali vjeruj mi zdraviji sam nego ti HATERS GONNA HATE
                    Govori ti zato sto ste prvo zapeli za Hamzin izgled kao nije dovoljno skinuo a Hamza je uzvratio istom mjerom i stavio tvoju sliku i njegovu. Naravno odma se vidi kako ko izgleda a ti kao govoris da ne prodaje tu spiku da nije nista napravio. Vidim ti si napravio pa mozes ti prodavat maglu. I kad vidis da je covjek u boljoj formi ufatis sad zdravlje. I nez znam kako mozes tvrditi da si zdraviji od njega? Slika govori hiljadu rjeci, tako da si pobio sve sto si na pisao sa onim slikama.

                    Comment


                    • Re: moje slike - hamzzza

                      Svi zapeli za krofne XD Stvarno zanimljiva rasprava se vodi i u ovom slučaju sam na strani tripleZa. Kako neko može reć da je njegov način pogrešan a lik s 19 godina ima već zavidnu mišićnu masu i ima veće liftove od većine vas što ga osporavate. I nigdje nije reko ni da jede sladoled svaki dan nit svaki dan 20 krofni. Ali ako njemu odgovara i ima rezultate s tim, ne mora značit da će i ostalima pasat taj slobodniji pristup prehrani. Kako sam uspio skontat otkad pratim forum jedine osobe koje se usuđuju eksperimentirati sa treningom i prehranom su Hardy , tripleZ i igyBoy. Svi ostali se drže nekih šablona i to je za njih sveti gral,a ako se ne slažeš s njima bit ćeš napadnut ili ismijan.

                      Comment


                      • Re: moje slike - hamzzza

                        Originally posted by Viper View Post
                        Govori ti zato sto ste prvo zapeli za Hamzin izgled kao nije dovoljno skinuo a Hamza je uzvratio istom mjerom i stavio tvoju sliku i njegovu. Naravno odma se vidi kako ko izgleda a ti kao govoris da ne prodaje tu spiku da nije nista napravio. Vidim ti si napravio pa mozes ti prodavat maglu. I kad vidis da je covjek u boljoj formi ufatis sad zdravlje. I nez znam kako mozes tvrditi da si zdraviji od njega? Slika govori hiljadu rjeci, tako da si pobio sve sto si na pisao sa onim slikama.
                        Ne mijesaj se gdje ti nije mjesto kao prvo i prvo jer je ovo izmedju mene i njega, on je prvi postavio moje fotografije i poceo me prozivat na temelju forme dok sam ja s druge strane samo komentirao njegov nacin prehrane ali ok, a kao drugo ja njemu nigdje nisam napisao da on lose izgleda niti to mislim, komentirao sam iskljucivo nacin prehrane, jer je sa boljom prehranom mogao postici i jos bolje rezultate do sad...al nvm, ocigledno ovdje prolazi prodavanje magle...

                        brb odo se defkat sa nutellom i krafnama...HAHAHA da ne povjerujes, samo stavljanje rijeci DEFINICIJA i NUTELA u istu recenicu je presmijesno, cak i djete od 5god bi se smijalo ovome ^^
                        Wenn schon, denn schon!

                        Comment


                        • Re: moje slike - hamzzza

                          Originally posted by knightrider View Post
                          Ne mijesaj se gdje ti nije mjesto kao prvo i prvo jer je ovo izmedju mene i njega, on je prvi postavio moje fotografije i poceo me prozivat na temelju forme dok sam ja s druge strane samo komentirao njegov nacin prehrane ali ok, a kao drugo ja njemu nigdje nisam napisao da on lose izgleda niti to mislim, komentirao sam iskljucivo nacin prehrane, jer je sa boljom prehranom mogao postici i jos bolje rezultate do sad...al nvm, ocigledno ovdje prolazi prodavanje magle...

                          brb odo se defkat sa nutellom i krafnama...HAHAHA da ne povjerujes, samo stavljanje rijeci DEFINICIJA i NUTELA u istu recenicu je presmijesno, cak i djete od 5god bi se smijalo ovome ^^
                          Nije to izmjedju tebe i njega. To je između vas i njega. I nastavi raditi definiciju sa cim hoces: Kad promjenis izgled onda ce to tek biti izmedju tebe i njega.

                          Comment


                          • Re: moje slike - hamzzza

                            Objektivno posmatram sa strane i mogu reci da veoma postujem triplezovu hrabrost da eksperimentise i proba nesto novo, bolje tako nego cijeli zivot drzati se necega kao pijan plota. Ne kazem da to cega se vi drzite nije ispravno (sta vise i ja se tako hranim i smatram to najboljim putem), ali ne vidim nista lose u otvaranju novih pravaca i horizonata, sto triplez radi. Uvijek postoji mogucnost za neuspjeh, ali covjek ako shvati da nesto ne funkcionise moze probati novi metod tj stari. Triplez je odlican za svoje godine, ne bi dosao do ovog stadiuma da nije upucen u bit svega, sada je mozda mogao odraditi bolju defku, ali on isprobava i na kraju ce vidjeti sta najbolje pase njegovom tijelu. Nikog ko zeli da proba nesto novo i ko zeli da sazna vise i vise ne treba osudjivati. Triplez, svaka cast za tvoj dosadasnji uspjeh, bf je mogao i nizi da bude mozda posle defke, ali ima vremena Vi ostali take it easy, tu smo svi da ucimo jedni od drugih i razgovorom rjesavamo razne dileme i nedoumice, rusimo miteve i naravno fino se druzimo i zabavimo Ne znam cemu neka frustracija i napetost.

                            Comment


                            • Re: moje slike - hamzzza

                              Originally posted by Corry View Post
                              Knight-spusti se malo-i ti i vecina ovdje-da sam admin bilo bi warnova Triple ima prehranu kakvu ima i njemu funkcionira zadovoljavajuce- momak iznosi otvoreno svoja iskustva, ne skrivajuci nista i kome se svida moze ih primjenit ili bar razmisliti o njima, kome ne---ima pravo reci svoje misljenje ali nije ok pljuvat po drugima a da nisi niti pokusao shvatit o cemu se tocno radi!
                              Pitanje je sad da li ima napredak zato jer se tako hrani ili unatoc tome kako se hrani.
                              Jedini nacin za dobit odgovor je isprobat oboje pa komentirat.
                              Triple bar nije jedan od onih (a ima ih ovdje) koji necete niti podjelite svoje iskustvo nego mudrujete i prepricavate sto ste culi ili procitali ili sutite ili se izmotavate s koje kakvim pricama, a znate uredno popljuvat druge kad treba. A najjaci su mi jos od svih njih oni kojima je najveci rezultat koji su napravili po pitanju BB... proucili su sve teme na forumu i nabubali svu teoriju i sad drugim pametuju a oni sami s mjesta ne idu :*

                              Sto se tice tvog nacina prehrane triple--- osobno si me bio zainteresirao, dao mi misliti....ali opet na kraju mislim da nisi bas u pravu ali ipak si mi u nekim stvarima otvorio oci i vec samim time sto si me potakao da drukcije sagledam cijelu situaciju oko prehrane. Moja iduca masa ide s dosta jednostavnijom i opustenijom a opet jos kvalitetnijom prehranom i ocekujem jos bolje rezultate.
                              Na pitanje da li se moze defkat na junku? Moze, zasto nebi moglo... do jedne tocke kad sitnice pocinju igrat ulogu a onda vise nema mjesta krafnama i sladoledu. Da li si mogao imati veci napredak da si se drukcije hranio----mislim da si mogao. Da li je tvoj nacin prehrane pogresan? Mislim da nije jer napredujes,,, ali... napreduje i hrpa deckiju koji se na zamaraju s hranom niti 1% jer nemaju blage veze, a opet su svaki mjesec sve veci i jaci....Je li to stvar srece.. znanje... genetike... neznam.
                              U svakom slucaju.. volio bi da si otisao malo nize s BF,iskreno me zanima dokle bi mogao skidat na takvoj hrani i kako bi to sve islo i izgledalo Sretno s novom masom
                              Originally posted by TomyBravo View Post
                              Svi zapeli za krofne XD Stvarno zanimljiva rasprava se vodi i u ovom slučaju sam na strani tripleZa. Kako neko može reć da je njegov način pogrešan a lik s 19 godina ima već zavidnu mišićnu masu i ima veće liftove od većine vas što ga osporavate. I nigdje nije reko ni da jede sladoled svaki dan nit svaki dan 20 krofni. Ali ako njemu odgovara i ima rezultate s tim, ne mora značit da će i ostalima pasat taj slobodniji pristup prehrani. Kako sam uspio skontat otkad pratim forum jedine osobe koje se usuđuju eksperimentirati sa treningom i prehranom su Hardy , tripleZ i igyBoy. Svi ostali se drže nekih šablona i to je za njih sveti gral,a ako se ne slažeš s njima bit ćeš napadnut ili ismijan.
                              posto su usli momci koji razmisljaju malo, samo da vam objasnim sta to ja zastupam:

                              1) ''ishrana'' nije zdrava ili nezdrava zbog jednog obroka, ili 2 ili 3, pitanje je cjelokupna ishrana - i u toj cjelokupnoj ishrani je najbolje potrefiti odredjeni unos makrosa, vlakana, mikrosa i vode

                              ako je konstantno na manjku esencijalnih vitamina pored toga sto je 4 od 6 obroka piletina i riza, ne vidim kako moze tvrditi da je to zdravije od nekog kome je to samo 2 obroka u danu, a inace sve ostalo isto potrefe, proteine UH maste vlakna itd. - razmislite malo o ovome


                              eh sad, cokolada i sladoled generalno nece imati puno mikrosa u poredjenju s vise tradicionalnom hranom, sto ne znaci da ne mozete pojesti jednu kuglu i sa jos 2500-3500 kalorija u ishrani savrseno zadovoljiti sve potrebe... mozda neki zaboravljaju bitnu stvar, da vise nije uvijek bolje, dodje se do tacke gdje nema koristi od vise vlakana dnevno, vise vitamina C, vise zeljeza ili sta bilo...ili gdje hormonalne funkcije nece biti mnogo bolje usljed jos vecg unosa masti itd.

                              ako nekom nesto preporucujem, to nije ''jedi slatkise, preradjene stvari i sl.''


                              ostali:
                              tako da, pitanje ''jeli piletina zdrava'' je glupo, isto kao ''jel krofna s nutelom zdrava''...jedno ima proteine, sveti gral nas bildera, ali ako sam ja unio svojih 200g P za danas a jos nista UH i M sta ce mi jos P ? sve je to u zavisnosti od situacije...izmedju ostalog, indirektno ste napali hardy-evu metodu, iako zaboravljate da krofne jede samo na refeed danima(znaci max 1 sedmicno) - to je odlican primjer kako u njegovom slucaju jeste bolja solucija - jer koristi to da boost-a metabolizam, vrati razinu leptina na normalu i tako ostaje bolje lean




                              @corry, mislim da imas pogresnu predpostavku o tome kako meni izgleda kompletna prehrana, pored tog sladoleda
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: moje slike - hamzzza

                                taman sam počela da kuckam kako ne shvataju ljudi princip iifym..nije to žderanje junka čitav dan, pobogu....!
                                pa odustadoh, kontam, šta će mi dodatni kortizol
                                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                                Comment

                                Working...
                                X