Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Početnik

    Super, V - oblik je tu, noge izgledaju masivno.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: Početnik

      Originally posted by vege
      prvo, da kažem da sam oduševljen tvojim napretkom! Pogledao sam sad slike od početka i stvarno svaka čast Izgledaš ne samo bolje u odnosu na prve slike, nego izgledaš odlično generalno!
      DRUGO, nemoj sad molim te i ti kao Wolfey da kukaš na "širok" struk, poludeću od vas! To što razni manakenčići po reklamama imaju strukiće ko devojčice je trenutna moda, ali normalan muškarac i treba da ima širok struk, naravno - ne od sala, nego jak "core" i razvijene obliquese.
      hvala
      u početku nisam pravilno trenirao dok nisam naučio neke stvari, zatim je bilo par perioda lutanja i rijetkog treniranja tako da sam tada stagnirao, ali sada sam ozbiljno zapeo i dajem sve od sebe
      a sa strukom sam se pomirio, jedino ga uživam gledati izdefiniranog negde oko 76 cm

      hvala patriče
      noge su mi kao i leđa najbolje partije

      Comment


      • Re: Početnik

        prošlo je puno vremena od zadnjih slika pa eto ja sam zadovoljan napretkom, otkako je počeo faks, tj od 10 mj, tek tada sam počeo ponovno rasti, kad sam se odvojio od domaće kuhinje i počeo žderat po svom

        prsa još uvijek štekaju zajedno sa stražnjim deltoidom, i mogu reć da su mi to najveći nedostaci, sve ostalo je tu negdje

        ova slika je tek tolko da se vidi da radim, a kvalitetnijih će biti za oko mjesec dana
        Attached Files

        Comment


        • Re: Početnik

          Dobar si Vidi se i ovako da prsa dosta kaskaju.Ali ide to jako dobro

          Comment


          • Re: Početnik

            thx bilderu

            Comment


            • Re: Početnik

              prošlo je dosta vremena od zadnjih slika, pa evo da opičim leđa, po meni se vidi mali napredak. bilo kakav napredak me veseli jer užasno sporo rastem

              DSC02157.JPG

              Comment


              • Re: Početnik

                Dao Bog da i ja "sporo" rastem ko ti heh...leđa brutala

                Comment


                • Re: Početnik

                  hvala
                  vidi se na prethodnoj stranici stanje prije nešto manje od 2 god, i od te točke se nisam puno pomaknuo, zato kažem da jako sporo ide a i dijelom je to zbog prehrane koju nemogu uvijek uskladiti a i zbog obaveza na faksu sam neko vrijeme pauzirao. nisam si uopće organizirao vrijeme i to mi je bila jedna velika greška

                  Comment


                  • Re: Početnik

                    s treninga ruku dns

                    DSC02161.JPG

                    DSC02164.JPG

                    Comment


                    • Re: Početnik

                      Vidi se napredak, samo deri.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: Početnik

                        Originally posted by kelly View Post
                        Vidi se napredak, samo deri.
                        hvala kelly

                        trenutno sam malo promijenio program da razbijem monotonost, najveći intenzitet posvećujem rukama (treniram ih onako kako je gospodin jakšić opisivao u svom intervjuu), kod prsa i leđa uopće ne koristim utege nego bodyweight vježbe tipa hannibal a za noge sam počeo koristiti trening sličnog koncepta kao i šprint al s čučnjevima-ista kilaža (nešto manja) kroz sve setove i cilj mi je izvesti 20 ponavljanja u što kraćem vremenu u svakoj seriji

                        Comment


                        • Re: Početnik

                          kolko kg je na ovim zadnjim slikama?
                          slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                          Comment


                          • Re: Početnik

                            jučer sam se baš izvagao, 84 kg

                            Comment


                            • Re: Početnik

                              Bok ekipa,

                              Ove slike od prije su mi bile najbolja forma, no zbog određenih razloga sam krajem 2012 prestao s treningom, i to u pravom smislu, nisam napravio jedan zgib, sklek, pregib, čučanj sve do prije dva mjeseca. Izgubio sam i mišiće i salo, bio sam kostur u pravom smislu riječi. Slike opisuju trenutnu formu. Noge nisam uslikao pošto izgledam ko da imam dva kolca na kojima hodam
                              IMG_20140616_090414.jpg
                              IMG_20140616_090523.jpg
                              IMG_20140616_2307518.jpg
                              IMG_20140620_1628069.jpg
                              Prsa evidentno najslabija karika, triceps i dalje kaska

                              Comment

                              Working...
                              X