Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike/Napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slike/Napredak

    Kombinacija treninga u teretani i kod kuce 3 mjeseca a prije toga sam bio aktivan haha


    Back.jpg QIP Shot - Screen 047.png

    QIP Shot - Screen 215.png QIP Shot - Screen 217.png

    QIP Shot - Screen 283.jpg

  • #2
    Re: Slike/Napredak

    Niko nista haha

    Comment


    • #3
      Re: Slike/Napredak

      Nije lose,a gdje su noge ?
      Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

      Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

      Comment


      • #4
        Re: Slike/Napredak

        fino izgleda....da...kako noge???? sve u svemu lijepo....
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #5
          Re: Slike/Napredak

          Fin trapez!
          Nije to lose za 3 mjeseca,samo naprijed!
          Jedi dovoljno P,rokaj ugljikohidrate lagano prema gore jer je bf vrlo dobar,sto vise osnovnih vjezbi i bit ce super.
          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

          Comment


          • #6
            Re: Slike/Napredak

            koliko god imas i staza treniranja? da li si se prije bavio necim? visina, tezina? pa mozda neko i uputi neku pohvalu i kritiku

            Comment


            • #7
              Re: Slike/Napredak

              Nisi trebo opet otvarat temu pošto već imaš dvije, ljudi bi bolje mogli vidjet napredak

              http://www.building-body.com/forum/t...obrodo%C5%A1li

              http://www.building-body.com/forum/t...Slike-Napredak

              Comment


              • #8
                Re: Slike/Napredak

                Originally posted by TajmM View Post
                Nisi trebo opet otvarat temu pošto već imaš dvije, ljudi bi bolje mogli vidjet napredak

                http://www.building-body.com/forum/t...obrodo%C5%A1li

                http://www.building-body.com/forum/t...Slike-Napredak
                Da nisam trebo al eto nmg brisat sad temu haha

                Comment


                • #9
                  Re: Slike/Napredak

                  Originally posted by madmax22 View Post
                  koliko god imas i staza treniranja? da li si se prije bavio necim? visina, tezina? pa mozda neko i uputi neku pohvalu i kritiku
                  Imam 21 godinu u ovom sportu nisu vazne godine :P.. Od prilike 2.3 godine treniranja sa prekidima s tim sto sam vise kod kuce treniro ali nije to to jer nisam imo dovoljno kilaze za napredak i bez suplementacije na zalost.zbog novca.Izgledo bi bolje i dizo bi vise kilaze da nisam prekido.Imam 75 kg..za visinu nisam siguran 1.80 ili 1.78..

                  Comment


                  • #10
                    Re: Slike/Napredak

                    Originally posted by dominik11 View Post
                    fino izgleda....da...kako noge???? sve u svemu lijepo....
                    Hvala..noge su mi dobre posto sam prije fudbala treniro pa nije bilo potrebe da slikam

                    Comment


                    • #11
                      Re: Slike/Napredak

                      Originally posted by ZyzzUmad214154 View Post
                      Hvala..noge su mi dobre posto sam prije fudbala treniro pa nije bilo potrebe da slikam


                      Hahhahaha... Pa koliko vas ima sa dobrim fudbalskim nogama?
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Slike/Napredak

                        Originally posted by Dača View Post


                        Hahhahaha... Pa koliko vas ima sa dobrim fudbalskim nogama?
                        imam dečka u teretani, trenira nogomet, ali znaš šta, momak trenira samo noge u teretani, da ne povjeruješ! kaže da mu ne treba ni gornji dio ni ništa nego samo noge za nogomet!
                        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                        Comment


                        • #13
                          Re: Slike/Napredak

                          [QUOTE=Dača;999342]

                          Hahhahaha... Pa koliko vas ima sa dobrim fudbalskim nogama? [/QUOTE

                          Znam za sebe,samo necural bajo moj haha

                          Comment


                          • #14
                            Re: Slike/Napredak

                            cekam da neko na forum postavi brutalne noge i napise ''nema potrebe da slikam gornji dio tijela, brutalan je radim sklekove tu i tamo''
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #15
                              Re: Slike/Napredak

                              preuzmi.jpg preuzmi (1).jpg aNddODh.jpg

                              svi smo mi claarence seedorf

                              Comment

                              Working...
                              X