Announcement

Collapse
No announcement yet.

Igor2810 - slike (defka)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Igor2810 - slike (defka)

    Originally posted by George St-Pierre View Post
    Prirodno si jace građe (pod jace ne mislim debeo,nego bas po izgledu vidi se) i to je plus po meni.
    Vidi se da si trenirao nogomet po nogama,za par mjeseci ce noge i sve izgledati bomba.
    Kakav ti je cardio? Jos si masan,ali vidi se da napredujes...

    I stvarno imas dobru podlogu,pa iskoristi to... Samo naprijed,imas moju podrsku
    Hvala. Trudim se i ne odustajem. Neznam kad da ubacim sad cardio kad idem u teretanu. Mislio sam ujutro na prazan želudac , ali ne mogu radi obveza. Jedino u srijedu odmaram od teretane pa bi mogao tu ubaciti cardio. Sta ti mislis?

    Comment


    • #17
      Re: Igor2810 - slike (defka)

      Ubaci u srijedu,vjeruj mi. Po mogucnosti radi hiit i kad budes negdje u pokretu jos hodaj malo brze. Svakako djeluje
      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

      Comment


      • #18
        Re: Igor2810 - slike (defka)

        Originally posted by George St-Pierre View Post
        Ubaci u srijedu,vjeruj mi. Po mogucnosti radi hiit i kad budes negdje u pokretu jos hodaj malo brze. Svakako djeluje
        Hocu, problem je u tome sta ne mogu jos sad ujutro raditi hiit jer me nema ujutro doma... Mozda za kojih 2 tjedna cu moci. Ubacit cu u srijedu cardio i probat cu sub raditi hiit

        Comment


        • #19
          Re: Igor2810 - slike (defka)

          Originally posted by Igor2810 View Post
          Hocu, problem je u tome sta ne mogu jos sad ujutro raditi hiit jer me nema ujutro doma... Mozda za kojih 2 tjedna cu moci. Ubacit cu u srijedu cardio i probat cu sub raditi hiit
          Samo naprijed
          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

          Comment


          • #20
            Re: Igor2810 - slike (defka)

            Originally posted by George St-Pierre View Post
            Samo naprijed
            Hvala . Jel bi bilo dobro ubaciti cardio oko 8 sati navecer svaki dan? Znaci teretana 4x tjedno i cardio skoro svaki dan?

            Comment


            • #21
              Re: Igor2810 - slike (defka)

              Nemoj svaki dan...
              Po meni max 3 puta na tjedan jer imas sto definirati. Kasnije po osjecaju smanjuj ili ostavi isto,samo manji intenzitet. Osjetit ces sam
              "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

              "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

              Comment


              • #22
                Re: Igor2810 - slike (defka)

                Originally posted by George St-Pierre View Post
                Nemoj svaki dan...
                Po meni max 3 puta na tjedan jer imas sto definirati. Kasnije po osjecaju smanjuj ili ostavi isto,samo manji intenzitet. Osjetit ces sam
                Oke, hvala na savjetu. Jedan dan u tjednu sigurno cu ubaciti hiit trening pa makar to bila subota. Ovako cu probati do 3x tjedno odraditi lagani cardio navecer.

                Comment


                • #23
                  Re: Igor2810 - slike (defka)

                  Evo mene opet malo. Sa dijetom sam krenuo 30.3. i jos traje. Skinuo sam 15 kg. Krenuo sam u teretanu 18.5. znaci sad ce skoro mjesec dana. Rezultati su vidljivi. Planiram jos skinuti salo sam hiit treningom i nastaviti vjezbati u teretani. Svaki komentar je dobrodošao.

                  Transformacija 20.4.-14.6..PNG

                  Comment


                  • #24
                    Re: Igor2810 - slike (defka)

                    Dobar napredak do sada! Svjestan si da si dosao na pola puta i sada ide onaj tezi dio sretno!
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • #25
                      Re: Igor2810 - slike (defka)

                      leda.jpg
                      noge.jpg
                      prednja strana.jpg

                      Ljudi jel vam se svida trenutno stanje? Izgubio sam par kg i jos malo masti.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #26
                        Re: Igor2810 - slike (defka)

                        Stanje je bolje svakako, jel cilj još spuštati kilažu? Općenito koliko dugo si u treningu i šta su ciljevi za dalje?
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • #27
                          Re: Igor2810 - slike (defka)

                          Originally posted by hardstyle91 View Post
                          Stanje je bolje svakako, jel cilj još spuštati kilažu? Općenito koliko dugo si u treningu i šta su ciljevi za dalje?
                          Planiram jos kojih 2-3 kg dolje. Cilj mi je jos par kg dolje i smanjiti postotak masti. Onda bi to sasvim solidno izgledalo za mene. Sa utezima treniram nepunih 2 mj, a cardio kojih 3 mj.

                          Comment

                          Working...
                          X