Announcement

Collapse
No announcement yet.

par mojih slika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: par mojih slika

    to je ok, pa ni nema smisla zakidati se u potpunosti u uzicima. Ja sam zadnjih godina drasticno smanjio. Jos pocetkom faksa, cesto sam gledao prazno dno case . Kad sam shvatio da mi treba jako puno da se napijem, zabrinuo sam se i reducirao na minimum . Sad jedino u posebnim prigodama .
    Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

    Comment


    • #47
      Re: par mojih slika

      pa dobro ne vjerujem da je tu itko neki posebni kroner

      ali ono, 1-2 put mjesečno malo jača tulumiška, a svakih par dana pivica s ekipom...to je po meni recimo ok..štajaznam

      Comment


      • #48
        Re: par mojih slika

        meni je ta malo jaca tulumiska znala bit litra gin-a za zagrijavanje, pa onda kreni po jegeru . Zato sam i presto
        Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

        Comment


        • #49
          Re: par mojih slika

          Originally posted by Moi
          meni je ta malo jaca tulumiska znala bit litra gin-a za zagrijavanje, pa onda kreni po jegeru . Zato sam i presto
          O da,poznat slučaj.

          Comment


          • #50
            Re: par mojih slika

            Ja ipak mislim da imaš velik propust na nogama premda se većini čini da su ok.
            Takve masivne noge s lošim doljnjim djelom kvadricepsa (koji nije spušten do koljena) se dobije kad radiš nožne potiske a izbjegavaš čučnjeve ili pak radiš čičanj ali tzv "mic čučanj". Ako želiš da izgradiš pravilne mišiće na nogama spusti se do kraja i zaboravi potiske.

            Mislim da je sve u svemu ok ali ja komentiram samo ono što meni ima smisla komentirati, ne djeluješ mo početnički a u njih se ne želim petljati jer oni imaju niz skretanja koja moraju proć a da ne skrenu krivo pa tek onda da se nazivaju builderima.

            Comment


            • #51
              Re: par mojih slika

              Hvala na komentaru i odma da kazem da si u pravu, jer to je zato sto nisam odmah krenio radit cucanj, cim sam krenio u teretanu... nego prije oko mjesec i pol sam ubacio cucanj i mrtvo dizanje, ispravit ce se to nadam se... Ne mogu vjerovat da se to tak primjeti

              Sto se tice ovog za pocetnike... A jesam, pocetnik sam u teretani, a i nisam se nikad bavio sportom bas da sam trenirao nesto, recimo da je ovo peti mjesec sada otkako treniram s tim da ipak nisam imao nekog tko mi je mogao reci i pokazati vise od osnova... pa uglavnom citam.

              Niz skretanja i krivih putova kazes ... a ima i toga.. recimo kad sam krenio isao sam sa nekoliko prijatelja, sad su svi odustali osim mene i jednog.. koji je redovan ali nije ozbiljan Sto se mene tice, ja imam cilj i ostajem u ovome!

              Comment

              Working...
              X