Announcement

Collapse
No announcement yet.

chase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chase

    Bavim se ekstremnim biciklizmom, i ne vjezbam inace (treniram samo listove). zanima me misljenje ekipe s foruma:
    Attached Files

  • #2
    Re: chase

    drugi dio:
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Re: chase

      sa bb aspekta daleko premalo mišića...mislim, podlaktica ti je veća od nadlaktice
      ali bf je odličan, ovo je više neki picolovac look

      Comment


      • #4
        Re: chase

        Prijatelju mršav si, bf je odličan ali fali mase. Ne kužim zašto želiš povećati samo listove, a šta je sa drugim mišićima...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: chase

          list je divljastvo, ali je ostatak mrsav... sad, sve ovisi o tvojim ciljevima, ako zelis nesto srodno bb izgledu, genetika ti je povoljna, trebas samo godine rada. ako ti je cilj bavit se biciklizmom opet mislim da ti je trenirat samo list tragikomicno. ispada da je to jedini misic koji ti radi!
          Animal. Can you handle it?

          Comment


          • #6
            Re: chase

            picolovac look hehe

            a cujte, podlaktica je ono sto mora biti cvrsto kod ovog sporta a mozda mi je prirodno takva...? a mislim i na bajku trosim enormno puno kalorija, pa se nemogu udebljat, ali, zelim biti pokretljiv onoliko koliko i sada jesam, ne treba mi bas masa... a listovi su koliko sam cuo najsnazniji misici u tijelu, znaci, imat cu veci odraz ako ih pojacam, jelda?

            i da, sto je to BF? to ima veze s definiranošću ili...? novi sam tu...

            Gironda- ma ne mislim povecavati samo list. list radim dodatno-ali na biciklu treniram ostalo. skakanje, rotacije- tu se koristi sve zivo, ruke, prsa, leda, straznjica i bedra, trbusnjaci... no inace sam imao list koji se NE VIDI...pa ga zato dodatno treniram

            Comment


            • #7
              Re: chase

              body fat. količina sala.

              Comment


              • #8
                Re: chase

                najsnazniji misic u tijelu, ne znam sta bi to uopce trebalo znacit odraz ovisi o strasno puno stvari, izmedu ostalog i snazi lista, ali nemoj ocekivat da ces letjet ako ga ojacas.
                BF je body fat iliti postotak masnog tkiva koji imas.
                ne vidim nijedan razlog zasto ne bi ojacao cijelo tijelo a ne samo pojedine misice.
                nemoj se bojat "mase" ko neke babaroge koja ce ti oduzet svu fleksibilnost. masu ces kao prvo tesko dobit, za nju se treba pomucit, a drugo pomoc ce ti u dostizanju bilo kakvih sportskih ciljeva koje si postavis. ne govorim o 20kg misica jer ih neces ni dobit, nego par kila zdrave misicne mase.
                Animal. Can you handle it?

                Comment


                • #9
                  Re: chase

                  ali jednostavno zelim list ubojicu kad nesto odlucim, tvrdoglav sam
                  a sad... da mi je dobit recimo 5 kg misica... znam da mi samo moze pomoci poboljsati pokretljivost, nitko sretniji od mene
                  ali kako...kad nista ne odmaram, stalno se vozim, a sto se jela tice, mogu rec da jedem bar 6 puta dnevno.

                  Comment


                  • #10
                    Re: chase

                    kompenziraj...što se više krećeš to više moraš jesti. Stvarno nije tako teško. napraviš jelovnik, jedeš po njemu 2-3 tjedna, gledaš jesi otišo s kilama gore. ako nisi, povećaš za određen broj kalorija i opet gledaš. Naravno ovo je pod uvijetom da počneš trenirati. Cijelo tijelo. jel.

                    Comment


                    • #11
                      Re: chase

                      jel ti Chevy Chase kakva rodbina?

                      Comment


                      • #12
                        Re: chase

                        dosta si mrsav,malo mi je glupo da treniras samo listove,neznam sto mozes dobiti od toga????
                        Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                        Comment


                        • #13
                          Re: chase

                          izgledas ko Dr.House

                          Kg/visina?
                          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                          Comment


                          • #14
                            Re: chase

                            Chevy Chase, da da

                            imam 60 kg i visok sam 1.77cm
                            znam da sam mrsav, al nisam kost i koza imam bar nest mesa

                            Comment


                            • #15
                              Re: chase

                              imaš mesa po nogama, ali gore ti ne bi škodilo nabaciti još jedno 5-6 kila barem, zadržavajući isti bf

                              Comment

                              Working...
                              X