Announcement

Collapse
No announcement yet.

pozz svima ..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: pozz svima ..

    hvala jogy..... :P
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

    Comment


    • #17
      Re: pozz svima ..

      mene još jako zanima tvoj jelovnik, i tvoj program treniranja, al to naravno stavljaš u za to namjenjene teme, tak da vidim kako se postaje tako zgodan

      "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

      Comment


      • #18
        Re: pozz svima ..

        nista posebno osim sta stvarno kad treniram ,treniram a sad da sam toliko zgodan malo pretjerujes uglavnom idem oko 5 godina u teretanu jedem šta mama skuha....i to je to a trening uhh ne pitaj ionako to nije za cure heheha al uglavnom idem sad 6 puta tjedno.....
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #19
          Re: pozz svima ..

          Stavi malo kvalitetnije slike. Iz ovih se ne može vidjeti tvoja forma.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #20
            Re: pozz svima ..

            Pozdrav

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: pozz svima ..

              Originally posted by robertost
              nista posebno osim sta stvarno kad treniram ,treniram a sad da sam toliko zgodan malo pretjerujes uglavnom idem oko 5 godina u teretanu jedem šta mama skuha....i to je to a trening uhh ne pitaj ionako to nije za cure heheha al uglavnom idem sad 6 puta tjedno.....
              Jel mi možeš objasnit kak jedeš ono što mama skuha tj. da li jedeš npr. posni, tunu, jaja itd. i jel koristiš dodatke? Sorry ako je mutavo pitanje!

              Comment


              • #22
                Re: pozz svima ..

                ma nije mutavo ok je pitanje...Tija san reć da ne jeden posni i tako tu neku hranu punu vitamina navodno to mi je malo previse i novaca i živaca....Jednostavno jedem sve ne štedim se ali kad treniram ubijem se do kraja i to je to,kakva tuna posni sir nista ......od dodataka pijen whey i dekstrozu... a za koji misec cu provat sa after maxom i to je to .....pozz
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #23
                  Re: pozz svima ..

                  A bar imaš whey što ja nemam, pa se moram nekak snalazit. Izgled ti je dosta dobar i samo udri dalje!

                  Comment


                  • #24
                    Re: pozz svima ..

                    ja ne vidim fotku.. zašto???
                    http://www.martinturk.com
                    Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                    Comment


                    • #25
                      Re: pozz svima ..

                      Originally posted by robertost
                      ma nije mutavo ok je pitanje...Tija san reć da ne jeden posni i tako tu neku hranu punu vitamina navodno to mi je malo previse i novaca i živaca....Jednostavno jedem sve ne štedim se ali kad treniram ubijem se do kraja i to je to,kakva tuna posni sir nista ......od dodataka pijen whey i dekstrozu... a za koji misec cu provat sa after maxom i to je to .....pozz
                      e brate tu griješiš puno!
                      ako želiš napredovati u mišićnoj masi, nemoj se ti sad misliti ono kao pit ću whey,glukozu još ću uzet kreatin i glutamin i dobit ću mišiće,**** mi se za to kaj jedem...u ovom sportu važnost pravilne prehrane je neprocjeniva! prehrana treba biti 90% a suplementi 10%!!!
                      NE RASTE SE OD SUPLEMENATA NEGO OD KUHINJE!!!

                      Comment


                      • #26
                        Re: pozz svima ..

                        NE RASTE SE OD SUPLEMENATA NEGO OD KUHINJE!!!
                        Istina!
                        Al šta sad...A vjerojatno ne jede junk i ostalo smeće jer ne bi došao do ovoga što ima.

                        Comment


                        • #27
                          Re: pozz svima ..

                          Originally posted by Timotej
                          NE RASTE SE OD SUPLEMENATA NEGO OD KUHINJE!!!
                          Istina!
                          Al šta sad...A vjerojatno ne jede junk i ostalo smeće jer ne bi došao do ovoga što ima.
                          genetika

                          Comment


                          • #28
                            Re: pozz svima ..

                            Pozdrav!
                            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                            Comment


                            • #29
                              Re: pozz svima ..

                              Originally posted by BlackdoG
                              ja ne vidim fotku.. zašto???
                              ni ja isto
                              Masa je mama a definicija je baba!

                              Comment


                              • #30
                                Re: pozz svima ..

                                Originally posted by Nick99
                                Originally posted by BlackdoG
                                ja ne vidim fotku.. zašto???
                                ni ja isto
                                +1, zna neko razlog ?

                                Comment

                                Working...
                                X