Announcement

Collapse
No announcement yet.

hardstyle91

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hardstyle91

    Originally posted by remode View Post
    jos jedna stvar mi upala u oko.na stranici 22 i ova zadnja slika vidi se kako ti je ojaco bocni zid trbusnih,neka posebna vjezba ili?
    Ne radim zasebno bocne, trbuh radim po osjecaju tj. vecinom svaka 3-4 dana kad me vec prođu upale, a nekada to zna biti jednom tjedno, ako je upala produzena, treba slusati tijelo ipak
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • Re: hardstyle91

      Prvo lakse punjenje nakon tjedan ipo dana, ne bas uspjesno, posto nisam isao na sigurno, eksperimentirao sam s drugacijim namirnicama nego inace, ali barem sad znam sta mi ne pase, odlucio sam iza svakog punjenja postaviti slike...na slikama 88 kg - 181-2 cm...i ispricavam se na ne bas sjajnoj kvaliteti slika, koristio sam samookidac, sljedeci put cu nekog zaduzit da me poslika
      P3284323.JPG
      P3284324.JPG
      P4034335.JPG
      P4034337.JPG
      P3284327.JPG
      P4034339.JPG
      P4034342.JPG
      P4034345.JPG
      P4034347.JPG
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: hardstyle91

        a i ti se frend defkas svako malo hehe...
        jel mi se cini ili se biceps popravio?

        Comment


        • Re: hardstyle91

          Hardy odličan kao i uvijek.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: hardstyle91

            Originally posted by WTF View Post
            a i ti se frend defkas svako malo hehe...
            jel mi se cini ili se biceps popravio?
            Ja sam poremecen s tim defkanjem, umjesto da odem na jednu lijepu kvalitetnu masu, strah od sala jbg, zato i tapkam vise manje u mjestu, biceps se nije popravio, ruka se smanjila za kojih pola cm
            Originally posted by kelly View Post
            Hardy odličan kao i uvijek.
            Hvala, Kelly, ali daj koju kritiku nabaci
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: hardstyle91

              Originally posted by hardstyle91 View Post

              Hvala, Kelly, ali daj koju kritiku nabaci
              Pa nema se šta kritizirati, evo jedino po meni bi mogle butine biti malo veće, to bi ti sjelo samo tako...
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: hardstyle91

                Originally posted by kelly View Post
                Pa nema se šta kritizirati, evo jedino po meni bi mogle butine biti malo veće, to bi ti sjelo samo tako...
                Butine su dobro napredovale s obzirom na ucestalost suficita, njih najvise volim i raditi, bit ce bolje cim pojacam hranu, a to cu i napraviti ove godine bez ikakvih dvoumica
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: hardstyle91

                  Kvadovi su OK, mislio sam prvenstveno na zadnju ložu.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: hardstyle91

                    Originally posted by kelly View Post
                    Pa nema se šta kritizirati, evo jedino po meni bi mogle butine biti malo veće, to bi ti sjelo samo tako...
                    Hehe...ja mislim da on mora listove smanjiti.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • Re: hardstyle91

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      Ja sam poremecen s tim defkanjem, umjesto da odem na jednu lijepu kvalitetnu masu, strah od sala jbg, zato i tapkam vise manje u mjestu, biceps se nije popravio, ruka se smanjila za kojih pola cm
                      hahahaha.. ovo me nasmijalo fino... nisi ti poremecen, to je tako... to je u biti isto jedna mala vrsta bolesti
                      I da.. koji qrac ce ti masa, bas fino tako izgledas, atletski, nije sve u hrpi mišića, fino izdefkano, sve proporcionalno, zategnuto..ma divotica....

                      Comment


                      • Re: hardstyle91

                        Originally posted by kelly View Post
                        Kvadovi su OK, mislio sam prvenstveno na zadnju ložu.
                        Slažem se, poradit ce se svakako na tome
                        Originally posted by IgyBoy View Post
                        Hehe...ja mislim da on mora listove smanjiti.
                        Smijesno izgleda odnos kvada i listova, ne diram ih, a rastu samo zbog hodanja ;(
                        Originally posted by WTF View Post
                        hahahaha.. ovo me nasmijalo fino... nisi ti poremecen, to je tako... to je u biti isto jedna mala vrsta bolesti
                        I da.. koji qrac ce ti masa, bas fino tako izgledas, atletski, nije sve u hrpi mišića, fino izdefkano, sve proporcionalno, zategnuto..ma divotica....
                        A pogledaj mi bradavice, ko ženi, glupi estrogen me napao zadnjih 2-3 mjeseca, sad razumijem žene...ne patim za nekom masom, to sam i prije spominjao, samo da se drzim u krugu tako da je oku ugodno poslozena figura, na finesama uvijek moram raditi da bi jedno pratilo drugo
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: hardstyle91

                          Da, da, to s bradavicama, stvarno zabrinjavajuće, uuuuuffff!

                          Hardić, dobar si ko uvijek, relax!

                          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                          Comment


                          • Re: hardstyle91

                            Originally posted by hardstyle91 View Post
                            A pogledaj mi bradavice, ko ženi, glupi estrogen me napao zadnjih 2-3 mjeseca, sad razumijem žene...ne patim za nekom masom, to sam i prije spominjao, samo da se drzim u krugu tako da je oku ugodno poslozena figura, na finesama uvijek moram raditi da bi jedno pratilo drugo
                            hahahaha, predobar si majke mi .... jesi malo bolestan da ga j.ebeš
                            Kako je rekla vea, relax... dobar kao uvijek

                            Comment


                            • Re: hardstyle91

                              Originally posted by vea View Post
                              Da, da, to s bradavicama, stvarno zabrinjavajuće, uuuuuffff!

                              Hardić, dobar si ko uvijek, relax!
                              Nikak da to operiram, ispiti me stisli, hWaLLa sto suosjecash, ma dobar kitu moju, al hvala svejedno
                              Originally posted by WTF View Post
                              hahahaha, predobar si majke mi .... jesi malo bolestan da ga j.ebeš
                              Kako je rekla vea, relax... dobar kao uvijek
                              Ma to kazes sam zato sto je ona rekla tako, zene pfff
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: hardstyle91

                                bradavice odlične!
                                “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                                mind, it doesn’t matter.”

                                Comment

                                Working...
                                X