Announcement

Collapse
No announcement yet.

Holborn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Holborn

    Staz u teretani mi je oko 18 mjeseci . Imam 24 godine . Visina 185 , tezina 80 .

    Uskoro cu postaviti nove slike , evo sada jedna od sinoc pa molim sve primjedbe i savjete
    Attached Files

  • #2
    Re: Holborn

    A šta da komentiramo, tvoje laktove?

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Holborn

      Pa nemorate nista ako nezelite

      Comment


      • #4
        Re: Holborn

        Hvala na gostoprimstvu Cudno da admini i moderatori ovog foruma hladno gledaju na ovakav vokabular .

        Comment


        • #5
          Re: Holborn

          Originally posted by Kano
          bjedan si.
          uzaludno je vrijeme koje si potrosio u teretani
          kano ajde mi učini uslugu i zadrži takve glupe komentare za sebe,ok.
          ako je to tvoj neki smisao za humor,mislim da ga jedino ti onda razumiješ.

          druga stvar,kelly ti je dobro rekao,ako želiš neki detaljniji komentar na tvoje sadašnje stanje moraš nam pokazati par boljih slika...makar gledajući ovako od oka na ovu tvoju sliku,to je onako,tako-tako,no dobra je podloga svakako,samo nastavi dalje i treniraj,jedi,odmaraj i sve će sjesti na svoje mjesto,pozz.

          Comment


          • #6
            Re: Holborn

            Sve ovisi o tome kako si izgledao PRIJE 18 mjeseci.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #7
              Re: Holborn

              Al' ovako mi se čini da prvo prsa moraš krenuti popravljati, mase općenito, s naglaskom na gornji dio.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Holborn

                Nemamo sto puno ovdje komentirati jer neznamo od cega si krenuo prije 18mj.
                Ako si bio bacva sala sa 100kg i spao na 80,onda bi se MOZDA moglo reci da je ok.
                U ostalim slucajevima je ovo sa slike poprilicno lose za staz od 18mj.

                No,evo da budem pozitivan,pohvalno je sto ides u teretanu(pretpostavljam redovito). Pretpostavit cu da je losem napretku krivo neznanje, pa ti zelim dobrodoslicu na forum, gdje mozes naci brdo korisnih savjeta o tome kako ubrzati svoj napredak.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #9
                  Re: Holborn

                  kao sto je igy rekao...
                  loše za staž od godine ipol...il lose radis il lose jedes..a najvjerojatnije oboje
                  Originally posted by Jurica
                  ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                  Comment

                  Working...
                  X