Announcement

Collapse
No announcement yet.

jos jedan "pocetnik"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: jos jedan "pocetnik"

    a vidia san te jučer ti i neka ženska ste hodali tamo glavnom plazom,bia si u zelenim gacama,valjda si ti taj...uzivo izgledaš masivnije,ali poradi na nogama to kaska
    nema bildanja do 9 miseca

    Comment


    • #77
      Re: jos jedan "pocetnik"

      Originally posted by dougal
      a vidia san te jučer ti i neka ženska ste hodali tamo glavnom plazom,bia si u zelenim gacama,valjda si ti taj...uzivo izgledaš masivnije,ali poradi na nogama to kaska
      je taj sam xd a znam da noge kaskaju nadan se da cu ih uspit dovest do zeljene razine.... sljedeci put se javi... xd i drago mi je cut da uzivo izgledam masivnie..HVALA )
      There are no limits. There are plateaus, but you must not stay there, you must go beyond them. If it kills you, it kills you. A man must constantly exceed his leve

      Comment


      • #78
        Re: jos jedan "pocetnik"

        Originally posted by winch
        forma odlicna sve receno,rame i noge nazaduju,ali nije mi jasno zasto je ivan jos na slikama pocetnika?
        uzivo to jos bolje izgleda momak je skladan i dosta napredniji od vecine "slike clanova"...
        evo da se zahvalim coviku sta je napomenia...i onome sta me "prenia" u clanove ) fala ...slike nove uskoro xd )
        There are no limits. There are plateaus, but you must not stay there, you must go beyond them. If it kills you, it kills you. A man must constantly exceed his leve

        Comment

        Working...
        X