Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vratax-početak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Vratax-početak

    Dobro je, jos punoo papat i imaj strpljenja
    Wenn schon, denn schon!

    Comment


    • #17
      Re: Vratax-početak

      Brate i ja imam skoliozu i mucim moke sa amsom ali na moju kilazu od 56kg na 175 sam nekako zadovoljan , jer od akd sam poceo da treniram prije mjesec dana dobio oko 6kg i trbusni su mi jos bolji znam da je otislo u salo dosta ali mi se svaki misic vidi , majice vec pocele da stezu , ali moram priznat da od kad sam poceo redovno da radim cucanj, i bench a pogotovo cucanj tad je masa pocela naglo da ide ka gore, sto se skolioze tice radi ledja pravilno maksimalno skoncentrisano nek ti neko pomaze radi sa nekom srednjom kilazom , nemoj prevelikom da ne opteretis kicmu osjetices kroz upalu kako ti se kicma lijepo namjesta, dok ide ispravi se i vremenom ces se naviknut nemoj da si pogrbljen , prsa ne mogu da dodju do izrazaja kad je kicma kriva zato isprsi se. Brate gled'o sam tvoje slike i moras jesti kvaltetno jer si dobio stomaka brate nekako si se umastio cini mi se da ni trening nije najbolji jer ti se ne vidi skoro nijedan misic forsiraj bench,cucanj , mrtvo nemoj jos, mnogo je opasno jer je tesko nekome ko ima skoliozu da se ispravi maksimalno da bi radio pravilno. Od cucnja se moze cak i ispraviti. Eto to je to

      Comment

      Working...
      X