Announcement

Collapse
No announcement yet.

Afterburn...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Afterburn...

    Evo nakon otprilike 2 i pol godine,postigao sam neke rezultate za koje sam mislio da su nemogući.Hvala svima na postovima i savjetima,pročitao sam puno toga korisnog.Ovo je moj put,od bivšeg košarkaša do debelog slona,pa nazad....Nadam se da više neću biti takav,nikad.Borba je počela,ovo su dosadašnji reziltati..
    Hvala svima još jednom.

  • #2
    Re: Afterburn...

    Svaka cast za rezultat, posebno u godinama kada se najteze motivirati.

    Comment


    • #3
      Re: Afterburn...

      Svaka cast!
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #4
        Re: Afterburn...

        Hvala,trudim se.

        Comment


        • #5
          Re: Afterburn...

          Odlična transformacija.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Afterburn...

            Hvala još jednom..

            Comment


            • #7
              Re: Afterburn...

              Idemo dalje...

              Comment


              • #8
                Re: Afterburn...

                Još nisam odustao.Pripreme za prvi Cut...
                Last edited by spico; 08-07-13, 01:20.

                Comment


                • #9
                  Re: Afterburn...

                  Sretno.

                  http://www.building-body.com/forum/t...7nu-definiciju
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Afterburn...

                    Hvala,Kelly.Počeo sam sa tvojim programom za defku,sto se tiče treninga,nekako mi odgovara.Ishrana je sad izazov.Savjeti na forumu su strašno dobri.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Afterburn...

                      Novi problem.Višak kože na donjem stomaku,s obzirom na razliku u kilaži nije neočekivan.Ima još malo sala,al nabori na koži su vidljivi,strije i tako to...Da li će se bar malo povući,ili će ostati tako,ima li neko iskustva?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Afterburn...

                        Na to pitanje je jako tesko dat odg, zavisi od mnogo faktora, na zalost jedan on njih su i godine, mada mislim da ce se to samo dovest na ne primjetnu granicu, strije ne mogu nestat, ali mogu postat neprimjetne, koza bi se trebala skupit, jer nisu to izgubljeni kilogrami preko noci
                        U svakom slucaju, ja nista od navedenog ne vidim i svaka cast na trudu ceka me isti put...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Afterburn...

                          Vrjeme samo vrjeme ... Obnavaljanje vezivnog tkiva tesko prati gubljenje tolike mase. Ono sto sam ja radio mazao sam cesto maslinovim uljem sa izmiksanim limunom s korom tako nekoi vrjeme i masirao onim rucnim aparatom malo se posavjetovao sa doktorom imao nekih problema sa mladezom i napravio sam malu pauzu od gubljenja kg i sad sam primjetio da imam jako malo gotovo nikako problema sa tim.
                          Ali naravno bez da te razocaram godine cine svoje ali vrjeme ce takodjer svoje pokazat.

                          Svakako ako si ozbiljan u namjerama da nesto postignes sama misšića masa ce popravit stvar koja bi trebala unekoliko popunit praznine i znam taj period prelaska je najtezi za podnjet jer toliko truda i onda odes u sljepu ulicu ali ne daj se sad i je biti ili ne biti

                          Evo ja se spremam objavit slike ali cekam kraj defke ne zelim kvarit iznenadjnje to mi jos daje podsticaj da se jos jedan korak vise potrudim pa kad odradim punjenje nakon svega onda slike ...
                          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                          Comment

                          Working...
                          X